KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Bende de çok az leke geldi halen olmadım yoksa bari gelse artık
Bende akıntı var beyaz diyorum adet oldum kesin ama olmadım olalım da rahatlayalım barim ya kısmet canım artık hayırlısı hakkımızda ❤️ sen kaç günde bir adet oluyorsun zennep

Kizlar geç döllenme tam olarak ne oluyor ya ben hiç bir şey anlamadım geç döllenme hikayeleri herkesin çok farklı tam nedir durum😕🤦🏼‍♀️🤔🤔🤔

Merhabalar kızlar 😘
Bugün doktora gittim, ilaçsız yumurta ne durumda büyüyor mu diye
12. Gün 21.8 mm büyüklüğünde bi yumurtam varmıs🥰
Rahim kalınlığıda çok güzel dedi
Aslında ilaç vs bişey kullanmadan geçirmek istiyodum bu ayı ama yumurtanın boyutunu duyunca bende çatlatma iğnesi vurulmak istedim =)
On bucuk gibi iğnemi vuruldum
Eşime söylemedim ama, stres oluyor çünkü
Bizim planımıza göre bugün ilişki günü ve pazar günü 🤭
Değişiklik yapmıcam bugünlerde eşim hiç strese girmesin diye =) yarın aksam on bucuk gibi ilişki öneriliyor iğne kaynaklı ama
Ben pazar sabahta ilişki olsa olur gibi düşünüyorum
O yüzden aynı düzen devam
Hayırlısı olur insallahhh bu ay 🥰 birde bugünden itibaren avakoda yemeye baslıcam belki bendede işe yarar bi ümit =)
Sonuç ne durumdasın canım

Eklentiler

• 20211202_210632.jpg
    20211202_210632.jpg
    87,5 KB · Görüntüleme: 34
  • 20211202_162117.jpg
    20211202_162117.jpg
    80,7 KB · Görüntüleme: 36
Bu sizin ne kadar geç yumurtlamanizla alakalı tamamen.28 günlük bir döngüde 14.gun yumurtlama beklenir 14 den sonra yumurtlamalar geç dollenmeyi oluşturur.siz orn.16 da da yumurtlamis olabilirsiniz 20 de 25 de mesela.ne kadar geç yumurtlama gorduyseniz adetinin o kadar gecikir bunun bir standarti pek yok yani bunyenizle hormonlarinizla ilgili.

Bu sizin ne kadar geç yumurtlamanizla alakalı tamamen.28 günlük bir döngüde 14.gun yumurtlama beklenir 14 den sonra yumurtlamalar geç dollenmeyi oluşturur.siz orn.16 da da yumurtlamis olabilirsiniz 20 de 25 de mesela.ne kadar geç yumurtlama gorduyseniz adetinin o kadar gecikir bunun bir standarti pek yok yani bunyenizle hormonlarinizla ilgili.
Analdim canıms teşekkürler ☺️biraz açıklayıcı oldu şu anda ☺️

Ben hiç ameliyat olmadım . Olmamda.gazi ünv. Kadın dogum Ana bilim dalı başkanı prof. Gittim ben kistim için kesinlikle ameliyatı onermedi . İlaç tedavisi dedi. Uzun sürede ilaçla tedavi edecez dedi. Ameliyatta en iyi doktorda yapsa yumurtalıkların zarar verebilir ihtimal dahilinde demişti.
Şahsen ben de pişman olmadım desem yalan olur pek bilgim yoktu bu kist ile ilgili hayırlısı artık Rabbim en doğrusunu bilir

Bende akıntı var beyaz diyorum adet oldum kesin ama olmadım olalım da rahatlayalım barim ya kısmet canım artık hayırlısı hakkımızda ❤️ sen kaç günde bir adet oluyorsun zennep
Ben normalde 26gunde bir oluyordum Kist çıktıktan sonra 23 24 25 günde olduğumda olmuştur ama hiç gecikme yaşamamıştım bu aya kadar

Ben normalde 26gunde bir oluyordum Kist çıktıktan sonra 23 24 25 günde olduğumda olmuştur ama hiç gecikme yaşamamıştım bu aya kadar
Bu ay şöyle bir şey oldu normalde ben 12. Yada 13 gün yumurtamin catladigini hissederdim bu ay bir hafta sonra sanki yumurtladim acaba ondan mı geçikiyor

Bu ay şöyle bir şey oldu normalde ben 12. Yada 13 gün yumurtamin catladigini hissederdim bu ay bir hafta sonra sanki yumurtladim acaba ondan mı geçikiyor
Vala canım ben normalde anlamam işte bu ay sadece ilk ovu testimi kullandım oda gecikiyorum uğursuz geldi galiba ya 🤭

Ben bı adet olursam bakacağım bende işte ama senin kanamaya döndümü leken
Yok kesildi ama gelecek gibi geliyor.zannetmiyorum bende yoktur kesin ama adetim gecikince olabilir mi acaba diyorum.gec yumurtladiysam zaten tutmama olasılığı çok yüksek o sıra ilişki olmadı hiç

X