KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

3 gün var adetine benim öncesi öyle damla şeklinde olurdu sonra adet gelirdi olabilir yani, belkide gebeliktir adet gününde belli olur

Yani bu adet kanaması mi ben bilmiyorum bilsem ilişkiye girmedim normalde de âdete yakın tarihte ilişkiye giriyordum ilk defa bu kadar erken oldum hatta ilişkiye girdiğimiz aylarda bir kaç gün geç oluyor dum amin canım Allah razı olsun

3 gün var adetine benim öncesi öyle damla şeklinde olurdu sonra adet gelirdi olabilir yani, belkide gebeliktir adet gününde belli olur
Şuan uyumak istemiyorum tuvalete gitmek istemiyorum o kanı görmek istemiyorum bir senedir yoruldum ama inşallah gebelikdir inşallah inşallah rabbim inşallah duy sesimi rabbim

Belki hamilesinizdir, ilişki etkilemiş ola bilir. Test yapdınızmı? Boşuna demiyorlar ilk 12hafta korununun ilişkiden. İnşa Allah bir sorun olmaz
Bu sabah yaptım hiç birşey yok ama test one step diye bı test adet geçilirken yapılması gereken test mış ben erken yapmışım cuma günü sağlık ocağına kan verdim daha çıkmadı inşallah

İnşa Allah Allah duyar sesini, muradına erdirir. Sıkıntı yapıb kendini yıpratma bu daha vücüdümuza zArar. Sabah kalktığında bir şey olmaz umarım

Canım bilmiyorum ki bekle bakalım devam edecek mi bazen mevsimsel geçişlerde erken yada geç olabiliyor insAllah güzel olur hakkında canım benim üzülmek yok hayirlisi neyse o olsun

Canım bilmiyorum ki bekle bakalım devam edecek mi bazen mevsimsel geçişlerde erken yada geç olabiliyor insAllah güzel olur hakkında canım benim üzülmek yok hayirlisi neyse o olsun
Her zaman hayırlısını istedim Rabbimden her zaman vardır bunda da bir hayır inşallah kan gelmez inşallah bu güzel mesajlarınız için çok teşekkür ederim iyiki varsınız hiç birinizi tanımıyor ama burada herkesin derdini dinliyoruz rabbim hiç birimizin kucağını boş bırakmasın ilkine de bizim inşallah

Amin inşa Allah. Herşeyin en doğrusunu Rabbim bilir Hiçkimsenin kucağını boş bırakmasın Rabbim.
Beni düşündüren bir olay var niye eskiden kadınlar her 10evlenenden 8ilk aylarda hamile kalıyordu. Şimdi ise bu oran çok çok aşağıda. Beslenmedenmi, havanın kirliliğindenmi yoksa kafaya takmakdanmı

Kızlar birçok kişi yazmış, etiketlemiş ama cevaplayamadım kusura bakmayın, bugün doğum günümdü. Eşime bu günümde mutlu haber vermeyi çok istemiştim ama olmadı. Dün akşam akıntıyla başlayan regl bugün çok fazlalaştı ve pıhtılaşma oldu. Korkutucu birşey ağrı kesici içtim ağrım anca kesildi...

C charlottes sonucunu gördüm, burada adet olup gebeliği devam edenler de oldu senin de öyle olabilir.

Canm üzülme Rabbimin vardır bı bildiği bende bu şekilde geçirdim 14 ay oldu eşimin doğum günü yıldönümü kendi doğum günüm derken smdi tekrar eşimin doğum günü geldi vakti ne zamansa o zaman gelcekler bizede elimizden geleni yapıp sabrederek beklemek dusuyo napalim.

Merhaba arkadaşlar. Öncelikle size de danışmak istediğim aklıma takılan birkaç konu var. Beklenen adet tarihinden 2 gün sonra çok az kahverengi kanama geldi 3 gün sürdü. Normal adet gördüğümden çok farklı gelişti. Göğüs hassasiyetim de bu süreçte arttı. Kanama bitikten 2 gün sonra Lh testi yaptığımda yumurtlamadan daha koyu şekilde t çizgisi koyu geldi. Bende 2 hafta bekledim laboquick normal kaset test yaptım. İlk 5 dakika da sonuç çıkmadı okula gitme durumum oldu. 1-2 saat sonra testim silik ama belli çizgi oluştu. Ertesi gün sağlık ocağına gidip kan verdim sonuç pazartesi çıkacağı için ek olarak özel hastaneye de kan verdim. Özel hastane de sonuç beta hcg değerim 0.08 çıktı. Bildiğim üzere idrara geçmeden önce kanda değerin çıkması gerekiyordu. Eğer gebelik değilse adette görmedim pıhtılı ve kırmızı parlak renkte olmadı. Geç döllenmede böyle bir durum olabilir mi ? Daha önce yaptığım gebelik testinde hiçbir zaman sonradan bir çizgi çıkmadı. Bilgi ve tecrübelerinize ihtiyacım var. Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

Eklentiler

• 23F470AF-FCE6-488F-9CD3-E2C5550A2FB8.jpeg
    14,7 KB · Görüntüleme: 59
  • DB46BCD9-A309-4628-B104-DC851E9575A2.jpeg
    22,6 KB · Görüntüleme: 55
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…