KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Çok sevindim adına rabbim tamamına erdirsin. Sağlıkla alirsın kucağına inş..
Yumurtlamadan kaç gün sonra öğrendin tahmini ?

Genede vazgeçme canım oda hayatımızın bı parçası bı sekilde büyüyolar tedavi bı sure düşünme ama çocuk dusunmeyi bırakma

O zaman kullan canım bir zararı olmaz ise tabi ya takviye omega d vitamin muti vitamin falan iyi geliyormuş canım hayırlısı olsun hakkımızda ya
Ahh güç yetse hepsini kullancam canım ama güç yetmiyoki alalım hepsi çok pahalı bu ay inofolic combiyle başlıcam bakalım olmazsa başka takviyeler denicem

Ahh güç yetse hepsini kullancam canım ama güç yetmiyoki alalım hepsi çok pahalı bu ay inofolic combiyle başlıcam bakalım olmazsa başka takviyeler denicem
Haklısın kesinlikle çok pahalı ilaçlar ya olsun bunada şükür olsun diyelim canım can sağlığı olsunda her şey zamanla olur inaniyorum Allah sonumuzu da hayır etsin sen başla bakalım ben bu ay regl olursam bende baslayim birseylere

Ahh canım çok mutlu oldum adına. Dilerim hayırlı sonuç olan güzel haberini alırız canım benim. Böyle durumlarda arkasından hemen kalanlar var canım İnşaAllah senin icin de öyle olur.

Valla ben malum bu ay MFK deniyorum bekliyorum. Normalde takvime göre adetime 3 gun var. Ama ben hep her ay takvimden 2 gun önce olurum. Bekliyorum bakalım.

Aa bununla 10. Ayı mı devirmiş oldun..
Hayırlısı olsun kuzu.. Kendin en doğru olanı içine en çok sineni yaptığın sürece sorun yok..
inş bizde güzel haberler alıcaz..
bu ay aşılama yolu mu görünecek o zaman.. Zihnini rahatlatıp öyle aşılamaya geç.. İnş da güzel sonuçlar alırsın..
Ben bugün ilk iğnemi olarak tüp bebek sürecine adım attım.. Bende bir aksilik olmazsa ocakta transfer için başladım

Çok gördüm şu mfk yı pozitif sonuç alan var mı.? Ben ben son yardırarak denemiş pozitif almıştım. Yine aynı şeyi yapmayı düşüyorum

Hadi hayırlı olsun, güzel sonuçlar gelsin inşallah

Adet sancilarim başladı canım olsa bugün ki testte çıkardı kesin keşke olsa ama.hic ümidim yok

İnsallah olmazsın adet bebişin tutunmustur

26 kasim

İnsallah olmazsın adet bebişin tutunmustur
İnsAllah canımda ya 7 gün var kasıklarım feci ağrıyor adet olacakmisim gibi rahim baskı yapiyor sanki belim de çok ağrıyor erken mi adet olcam ne zaten döngüm de bibacayip oldu korunmayı bırakalı analamdim hayır olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…