KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Valla bugunden sonra dedim ki demekki bu zamana kadar olmamasinin sebebi varmış..Eşim yazdı bütün heryer durmuş bu vaziyette nasıl gebelik olurdu nasil dogururdum bilmiyorum tek maaşla çok zor olurdu..Iyiki de olmamış dedim sanırim yaza kadar çocuk duşunmicem şu şartlarda olursa da nasip tabi..ama agustostan sonra dusunmeye karar verdim ekonomik olarak bizi sıkıntıya sokar şuan
Öyle düşünme kuzu.. Allah kolaylığını da vesilesini de veriyor.. Benim işim her zaman müsade etse ben biraz daha akışına bırakırdım. Ama zaten işim yoğun sadece ara tatilde izin alıcam diye de bu acelem.. İnsanlar oluruna bırakınca gebelik zaten oluyor… Hiç zihnini öyle şeyler ile meşgul etme..
Benim eşimde yeni işyeri açmıştı bütün birikim bi anda sıfırlandığı ay biz tüp bebeği duyduk.. Şimdide ordan burdan bir araya getirdik. Bak başlayacağımız varmış ki oldu.. Allah herşeyi vesile kılıyor.. Ben tutmasa da içimde kalmasın istedim. Yedekte embryom olsun şartlarım iyi olunca devam edeyim ne bileyim küçük bir umut peşinde koşuyorum şuan 😌

Ben bu markanın testini çok seviyorum nedense🙈 varsa var yoksa yok neyse gösteriyor gibi geliyor, ben gebeliğimi öğrendiğimde 3. Gün bide bundan yapmıştım hemen şak diye kırmızı oldu :)
Devam etmedi o ayrı ama bir sonrakine de bundan yapacağım inşallah🐥
Hangi marka canım bu test 🌼

Öyle düşünme kuzu.. Allah kolaylığını da vesilesini de veriyor.. Benim işim her zaman müsade etse ben biraz daha akışına bırakırdım. Ama zaten işim yoğun sadece ara tatilde izin alıcam diye de bu acelem.. İnsanlar oluruna bırakınca gebelik zaten oluyor… Hiç zihnini öyle şeyler ile meşgul etme..
Benim eşimde yeni işyeri açmıştı bütün birikim bi anda sıfırlandığı ay biz tüp bebeği duyduk.. Şimdide ordan burdan bir araya getirdik. Bak başlayacağımız varmış ki oldu.. Allah herşeyi vesile kılıyor.. Ben tutmasa da içimde kalmasın istedim. Yedekte embryom olsun şartlarım iyi olunca devam edeyim ne bileyim küçük bir umut peşinde koşuyorum şuan 😌
Kuzum cift maas olsak dusunmemde tek maas oda yarin obur gun çikartirlarsa şu dönemde nasıl yaparız..2 kişi olmamıza rağmen ucu ucuna yetiyor bazen 1 yıllik evliyiz borçlar var..Belki bu sene kpss ile atanırimda ondan sonra rahat kafayla olur..Şu sartlarda pek istemiyorum açıkçası ne bilim zor yani 🙄

Şaş olanlarda bugün 🤣🤣 inanıyorum bu ay şaş olmadan o net çizgileri görücez.

Kız Hali Hali nerelerdesin, uzun zamandır görmüyorum sanki seni. Üsttekini yazınca sen aklıma geldin. Hani Ekim topiğinde durmadan ben bu ay hamişim, hamile kalıcam diyip meditasyon yapıyordun 😃
Ahajaj kızlar ben hiç aşılama yoluna girmedim hsg çekindim temiz 3 ay klomenle yumurtlarim on numara gelişti ama olmadı bu ay femerayla ne de güzel doktorumun istediği gibi 1 yumurtam oldu güzelce bugün adetim gecikti nobetciyim bakiverdim gene negatf Allah sonumu hayretsin MaviSasa234 MaviSasa234 bir de şifremi unuttuydum girissiz okuyordum=)

Çatlatma iğnemin 11.günü ❤️
Çok silik bir çizgi var, doğru düzgün belirtim yok çünkü çok fena gribim. Dün baş ağrısından, hapşırmaktan, burun akıntısından mahvoldum 🤦🏻‍♀️
Eki Görüntüle 2957580
Ben 1 kez catlatma ignrsi oldum 13.gun bile pozitifti hatta testte 1.6 çıktı sonra negatf cikti o yüzden 15.gunu falan bekle canims

Kizlar ben inofolic combiyi aldim ama kullanmaya hemen baslamali miyim dongumun 14. Gunu sizce diger ay mi baslasam 🤔

Çatlatma iğnemin 11.günü ❤️
Çok silik bir çizgi var, doğru düzgün belirtim yok çünkü çok fena gribim. Dün baş ağrısından, hapşırmaktan, burun akıntısından mahvoldum 🤦🏻‍♀️
Eki Görüntüle 2957580
Sende 12 kasımda vurulmustun dimi iğneyi
Bende o zaman vuruldum
Suan için hafif regl ağrısı ve biraz akıntı dısında benimde bi belirtim yok
Benss yarın bi test yapayım diyorum bakalım
İnsallahh bu ay alırız güzel haber❤️

Sende 12 kasımda vurulmustun dimi iğneyi
Bende o zaman vuruldum
Suan için hafif regl ağrısı ve biraz akıntı dısında benimde bi belirtim yok
Benss yarın bi test yapayım diyorum bakalım
İnsallahh bu ay alırız güzel haber❤️
Evet 12 Kasım'da yaptırdım canım. Birkaç gün önce ciddi bir belirtim oldu, onun dışında belirtim yok. Varsa da şuan farkında değilim. 2 gündür aralıksız başım ağrıyor, gribim, sürekli hapşırıyorum 🤦🏻‍♀️ üşüyorum derken bir anda sıcaklık basıyor. Çok sık idrara çıkıyorum

Selam kızlar Nasılsınız. Durumlar nasıl. A R Y A A R Y A iğnenin kaçıncı günündesin canım. Var mı herhangi farklı bir belirti. Güzel haberini bekliyorum😍 gözüm üstünde 🤓
Selizay Selizay canım sen nasıl oldun. Durumun nasıl. Ve diğer kızlar nasılsınız. Varmi güzel haberler

Selam kızlar Nasılsınız. Durumlar nasıl. A R Y A A R Y A iğnenin kaçıncı günündesin canım. Var mı herhangi farklı bir belirti. Güzel haberini bekliyorum😍 gözüm üstünde 🤓
Selizay Selizay canım sen nasıl oldun. Durumun nasıl. Ve diğer kızlar nasılsınız. Varmi güzel haberler
Canım kürtajdan sonr ilk reglimi oldum 5. Gündeyim. Doktorum bu ay deneyebileceğimi söyledi. Umarım ilk sefer kadar beklemem 😊 yine oldu mu olmadı mı telaşları başlıyor yani

Sen nasılsın bakalım ne var ne yok

Evet 12 Kasım'da yaptırdım canım. Birkaç gün önce ciddi bir belirtim oldu, onun dışında belirtim yok. Varsa da şuan farkında değilim. 2 gündür aralıksız başım ağrıyor, gribim, sürekli hapşırıyorum 🤦🏻‍♀️ üşüyorum derken bir anda sıcaklık basıyor. Çok sık idrara çıkıyorum
Ayyy hadi kızz ❤️ ne zamana test yapıyorsun

Klomen geciktirmemişti hiç 1 ay kullandım
Femarayı iki ay kullandım, ikisindede 17.gün oldum
Ama senin bebiş gecikmesidir insallah=)

Benim yok kuzu hiç öyle belirgin bi belirtim
Gerçi kendimide dinlememek için epey uğrasıyorum desem yalan olmaz🤦‍♀️
Sonra üzülüyorum çünkü
Senin bayaa sık idrara çıkma falan belirtiler var he =)
İnsallah olumludur❤️

X