KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Yumurtlama gormedim ben adetime 2 gun var ama karnım ağrıyor erken olacam galiba ki zaten hiç umudum yok
Hiç belli olmaz canım ya gelmeden net bir şey belli olmaz hiç test falan yaptın mı bu arada peki insAllah seninde güzel haberini alıriz ya benimde 18 pik 20 çatlama oldu yani bikdigimiz kadarı ile şimdi benim normalde göğüslerim 10 gün kala falan acirdi dolgunlasirdi yani hissedersin bı naiflik olurdu şimdi 7 gün var hiç olmadı goguslerde hassasiyet mesela son batımda aşırı vardı sanki hamile gibi bende bunu anlamadım yani niye belirti olmadı

Bu benim 3 iğne ilkinde perd dolduğu için olmadı. Geçen ayda kimyasal oldu bakalım inşallah bu ay sağlıkla ilerler.. gelişen yumurtanın kiste dönüşmeden zaman takibiyle çatlamasını sağlıyor

Bende adet belirtileri komple var yani bu ayda bende yokum

Valla bugunden sonra dedim ki demekki bu zamana kadar olmamasinin sebebi varmış..Eşim yazdı bütün heryer durmuş bu vaziyette nasıl gebelik olurdu nasil dogururdum bilmiyorum tek maaşla çok zor olurdu..Iyiki de olmamış dedim sanırim yaza kadar çocuk duşunmicem şu şartlarda olursa da nasip tabi..ama agustostan sonra dusunmeye karar verdim ekonomik olarak bizi sıkıntıya sokar şuan

Canim bu dediğin ilaç hamile kalmayı kolaylastiriyormus baktık şimdi herkes kullanabilir mi yani burada kullananlar faydasını gördümü aceba doktor reçete etmeden de kullanılabilir mi
Valla ben öyle yapcam canım doktora sordum ne kullanım diye bişe kullanmana gerek yok dedi. E o şekilde de olmuyo takviye olmadan

Son düzenleme:
Hayırlı olsun canım kaçınci günün
Ben hamile değilim cnm 3 gün var adetime dün ve bugün test yaptım cikmadi. Dün ki testim çöpe atmıştım sonra bı bakim dedim hafif çizgi oluşmuş su damlattim bozulmadı ama daha önceden tecrübeli olduğum için kuruma çizgisine umitlenmemistim bugün tekrar yaptım cikmadi

Bekle bakalım hayırlısı gelir inşallah önümüzdeki ay

Bizde tüp Bebek düşünüyorduk ama şu anda bizde normal yolla denemeye devam edicez maddi olarak zaten zor bir dönemdeyiz tüp bebeğe şu anda ekonomik olarak artık çok Zor

Bizde tüp Bebek düşünüyorduk ama şu anda bizde normal yolla denemeye devam edicez maddi olarak zaten zor bir dönemdeyiz tüp bebeğe şu anda ekonomik olarak artık çok Zor
Valla öyle ne aşılama ne tüp bebek..Yaz sonuna kadar devam..Ülkenin gidişatı iyi değil 1 sene ertelemek iyi olacak her ne kadar ev kendimizin olsada tek aylik masraflarin altindan kalkmak zor olacak hersey dolara endeksli 10 kati fiyatlar nasil alicaz nasil yapıcaz..Bu surecte yapilacak masraflar ayrı gebelik donemu ayri dogum sonrasi ayri..Allah garibanin yardimcisi olsun

Amin gerçekten çok kötü bı dönemdeyiz napcaz sastik kaldık elimizi neye atsak uçmuş bende düşünüyorum bazen çocuk istiyoruz ama nasıl olacak

Ben görüyorum çizgiyi, inşallah iğne etkisi değildir ve gelir güzel haberin A R Y A cım, yürekten diliyorum

Çok sağol canım, henüz erken ama ben yine de yapayım bir test dedim iğnenin etkisinin geçip geçmediğini kontrol etmek için inşallah pozitif ilerler
Ben bu markanın testini çok seviyorum nedense varsa var yoksa yok neyse gösteriyor gibi geliyor, ben gebeliğimi öğrendiğimde 3. Gün bide bundan yapmıştım hemen şak diye kırmızı oldu :)
Devam etmedi o ayrı ama bir sonrakine de bundan yapacağım inşallah

Amin gerçekten çok kötü bı dönemdeyiz napcaz sastik kaldık elimizi neye atsak uçmuş bende düşünüyorum bazen çocuk istiyoruz ama nasıl olacak
Bende bugun düşünmeye başladım hiç aklimda yoktu..O kadar olmuyor diye üzülmüştüm ama varmiş şimdi bi hayır olsaydı nasıl yapıcaktık dedim..Boşu boşuna kendimi heder ettim aylarca..Rabbim herşeyin en doğrusunu bilip karar kılıyor bizler için en iyisi en hayırlisi neyse o olsun

Valla ben öyle yapcam canım doktora sordum ne kullanım diye bişe kullanmana gerek yok dedi. E o şekilde de olmuyo takviye olmadan
O zaman kullan canım bir zararı olmaz ise tabi ya takviye omega d vitamin muti vitamin falan iyi geliyormuş canım hayırlısı olsun hakkımızda ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…