KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Yarin canım İnşallah ama hiç belirtim yok gene tutmadı heralde hayırlısı bakalım merakla yarını bekliyorum
Vallahi canım hiç belli olmaz hadi senden de güzel haberler alalım yarın Allah'ım şu arkadaslarima güzel güzel haberler vermeyi nasip et insAllah

Benim ayın 24 ü ama test yaptım dayanamadım malesef yok bu ay sanırım elendim kırmızılar gelince Aralık postuna geçerim
Hemen öle düşünme canım sende bat günü gelmeden belli olmaz umutsuz olmak yok adet oldun mu hayır o zaman malssef falan yok tamam mı hayırlısı neyse o olsun hakkımızda

O zmn hiç belli olmaz cnm ovu testinde adete 1 gün kala fln koyulmaua basliyo o yüzden hiç bakma ovu testine ikiside olabilir çünkü. Benimde adete yakın koyuya yakın oluyo her seferinde hevesleniyorm bı umut. Bu ay ovu testide almadım testte almadım şimdiye kadar çoktan başlamıştım test yapmaya ama yapmadım hiç yarın 4 gün kaliyo alıp yapcam İnşallah mutlu sonuçlanır hepimizin ki

Hayırlısı canım ins olmuştur. İlk defa ovu yaptım.o yüzden bu koyulugu hiç görmedim belki normaldir belki gebelik hayırlısı artikk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…