KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Belirtin varmi. Benim sarı akıntım var heralde adet olcam
2 gündür bulantim var, 4 gündür kasıklarım ağrıyor gece iki büklum yattim adet olsamda rahatlasam diye söylendim durdum onun dışında bişey yok, normalde adete yakın akıntım olurdu ama bu ay sadece yumurtlama dönemi 1 gün oldu, çatlama gunu bi kesildi birdaha olmadı..Bende adet olurum diye düşünüyorum belirti felan yok çünkü..Aklımdan gitsin diye testi yapıcam..Sarı akıntı enfeksiyon belirtisi oluyor canım istersen doktora görün derim

Benim.her adet öncesi ur akintim

Adet gelmeden umudunu kaybetme

Teşekkür ederim bat 24 kasım olarak görünüyordu. Yumurtlama da 10 kasım olarak ama ben 7 sinde yumurtladım demek ki
Anladim uygulama takibine istinaden dedidiniz değil mi 10 kasım diye bende takip ediyorum uygulama mesela bana pazar dedi ama benim 4 5 gün sonra pik oldu o yüzden bu kadar soruyorum ilk defa ovu testi kullandım ben hoş görün lütfen merakımı

Ne demek aslında bu konuda çok bilgisizim diyebilirim. Genellikle uygulamayla orantılı ilerler döngüm. Her zaman olmaz ama uygulamaya göre 2 gün önce adet olduğum da olur

Ben genelde kabizlik yaşamam kabız oldum. Kabizlik belirtilerden biri de olsa ilk haftadan da olmuyodur herhalde ya. Bir de bel ağrısı ve sol kasigimda batma oldu sabahtan. Bakalim psikolojik olabilir

Ben genelde kabizlik yaşamam kabız oldum. Kabizlik belirtilerden biri de olsa ilk haftadan da olmuyodur herhalde ya. Bir de bel ağrısı ve sol kasigimda batma oldu sabahtan. Bakalim psikolojik olabilir
Benimde sol kasığımda batma var halbuki sağ yumurtam gelişmişti hep sol batiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…