KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Kizlar bende reglim gecikti bu ay ama binsorun var galiba leke geliyor ama regli sokulmedi şimdi gebelik falan yoktur kesinde ne olabilir bu masajda yaptım dün bugün yapmadım günde az az leke geliyor peceteye silince geliyor o lkadar sadece of ya ne zor

Bende elendim. Test yaptım negatif.. Zaten listeye adımı yazdırmamıştım bile.. Gebelere sağlıklı sıhhatli bir gebelik diliyorum. Daha haber alamadığımız arkadaşlardan da güzel haberler bekliyorum Ben biraz uzaklaşayım. Hakkınızı helal edin kırdıysak üzdüysek. Allah a emanet

Gebelik denemenizde kaçıncı ayınız olduğunu sordum ilk denemede mi gebe kaldınız acaba
Yanlış anladım pardon planlı bir durum değildi bizimki yumurtlamama tahminen 3 gün daha vardı ama olmayacağını düşünürken oldu. Ben öğretmenim benim için Ocak Şubat dönemi izin açısından daha sağlıklı niyetim o dönemde kalmaktı ama şimdiye nasipmiş

Helal olsun sizde Allaha emanet olun. İnşallah hayırlısı ile en kısa zamanda güzel haberler alırsınız

Hakkında hayırlısı olsun canım helal olsun bizden yanada güzel haberlrini bekelriz insAllah o zamana kadar da kendine iyi bak Allah'a emanet olun

Hakkında hayırlısı olsun canım helal olsun bizden yanada güzel haberlrini bekelriz insAllah o zamana kadar da kendine iyi bak Allah'a emanet olun
Amin rabbim kavuştursun inşallah. Sizlere de nasip etsin. Bu da bugün adete 4 gün kala yaptığım test
Merhaba tekrardan hayırlı olsun 4 gün kala yaptınız test yumurtlama ne zmaandi biliyor musunuz beklenen adet yumurtlama çatlama

Teşekkür ederim bat 24 kasım olarak görünüyordu. Yumurtlama da 10 kasım olarak ama ben 7 sinde yumurtladım demek ki

Merhaba arkadaşlar tahmini ovulasyon tarihimden sonra 3-4. günlerde adet olacakmış gibi ufak ufak kramplar oldu ama adetime daha en az 1 hafta vardı. Bir gün kadar sürüp geçti. Bir de normalde adete 1-2 gün kala göğüs hassasiyetim olurdu şu an 1 hafta kalmasına rağmen dokunamayacak kadar acıyor. Sizce bunlar belirti olabilir mi? 1 senedir evliyiz bu ilk denememiz, bu arada bebeğine kavuşanlara hayırlı olsun bekleyenler de kısa zamanda kavuşur inşallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…