KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Normal SGK üzerine bir perinatoloji gitmiş ama oda her şey yapılmış yani bir sebep yok olmaması için olmazsa tekrar dikiş atılır demiş ama bu arada rahim ağzı yetmezliği bile yok olmadığı halde attılar 22 hafta ilaç verip dogurttular çünkü suyu geldi sancidan ve duramadi bebeği zaten sorunu su erken doğum sancıları başlıyor kadincagiz anlıyor zaten sancım var deyip gidiyor yatıyor hastanede ama o sancı gelince imkanı yok durduramiyorlar suyu azaliyor ve bitince bebek de halen bir şey yok en son ilaç verip doğumu gerçekleşiyor malesef 😔
Bir an önce sebebi bulunurda sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına alır inş 🙏🏻 Doktorlar önemli olan hamile kalmak değil sağlıkla kucağına almak diyor hep, gerçekten çok doğruymuş arkadaşınızı anlatınca aklıma geldi.

Bir an önce sebebi bulunurda sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına alır inş 🙏🏻 Doktorlar önemli olan hamile kalmak değil sağlıkla kucağına almak diyor hep, gerçekten çok doğruymuş arkadaşınızı anlatınca aklıma geldi.
Amin canım saol ❤️ insAllah aynen öyle zaten hamile kalıyor SGK özel universite hepsine gitti ama olmadı yani bizde anlam veremiyiruz bebekleride sağlıklı pataloji sonuçları onlara göre hiç bir şey yok bide hocaya git dediler ona eşi falza inanmıyor mus hoca falan ama büyüklerimizden falan örnekler var anlatılar sürekli düşük yaptım gittim sonra oldu diyenleri duydum oda bi çare herkesi dinliyor gideceğim dedi bakalım insAlalh şifa olur yani tıbben bubkadar bir şey yoksa bana da mantıklı geliyor zaten neden olmasın dime 🤲

Merhaba benim bat 24 kasım ve hamileyim sanırım adete 8 gün kala yaptığım testte silik çizgiyi gördüm

Amin canım saol ❤️ insAllah aynen öyle zaten hamile kalıyor SGK özel universite hepsine gitti ama olmadı yani bizde anlam veremiyiruz bebekleride sağlıklı pataloji sonuçları onlara göre hiç bir şey yok bide hocaya git dediler ona eşi falza inanmıyor mus hoca falan ama büyüklerimizden falan örnekler var anlatılar sürekli düşük yaptım gittim sonra oldu diyenleri duydum oda bi çare herkesi dinliyor gideceğim dedi bakalım insAlalh şifa olur yani tıbben bubkadar bir şey yoksa bana da mantıklı geliyor zaten neden olmasın dime 🤲
Sürekli hamile kalıp 2 bucuk 3 ay sonra düşükle sonuçlanan sebebi dr lar tarafından bilinemiyen vakalarda bu dediğin hoca durumları oluyor. Eskiler adına sıbyan der düşürtuler bebeği rahimde tutundurmazlar. Rahime musallat olurlar. İstimar edilmeden sahih işinde mahir paragöz olmayan gerçek şifa olacak birini araştirıp bulabilir komşun canım. Buda bir ilim ve bu varlıklarda gerçek maalesef ki yaşanıyor hatta anneden teyzeden anneneden geçebiliyor acaba ailesinde var mı araştırsın Allah yardımcısı olsun.

Adete 8gun kala nasıl çıktı silik çizginiz.masalllh gerçekten 😀hayırlı olsunnnn😍
Evet ben de çok şaşırdım erken yumurtladım sanırım ondan bu kadar erken öğrendim şüpheli ilişkiden 11 gün sonra oldu öğrenmem

Eklentiler

• EA108941-ADFB-46BB-A12E-85F971735CAA.jpeg
    EA108941-ADFB-46BB-A12E-85F971735CAA.jpeg
    89,4 KB · Görüntüleme: 123
Sürekli hamile kalıp 2 bucuk 3 ay sonra düşükle sonuçlanan sebebi dr lar tarafından bilinemiyen vakalarda bu dediğin hoca durumları oluyor. Eskiler adına sıbyan der düşürtuler bebeği rahimde tutundurmazlar. Rahime musallat olurlar. İstimar edilmeden sahih işinde mahir paragöz olmayan gerçek şifa olacak birini araştirıp bulabilir komşun canım. Buda bir ilim ve bu varlıklarda gerçek maalesef ki yaşanıyor hatta anneden teyzeden anneneden geçebiliyor acaba ailesinde var mı araştırsın Allah yardımcısı olsun.
Canım saol ben inanıyorum zaten aynen tip da bilinmiyir ama onunda eşi taraf değil dediğine göre kendi gitmeyi düşündü zaten gideceğim dedi insAllah Allah isterse tabi şifasını bulur ya çok istiyorum inan her duamda hep ekliyorum çok kötü bir durum ne kadar zor sen sürekli hamile kal ama olmuyor tabikide vardır rabbimin bildiği ama demekki vakti saati var bende dedim git diye belki öncü olmuş oluruz hayırlısı işte canım ya üzüldüm bende Allah yar ve yardımcısı olsun nerede varsa 🤲🤲

Evet ben de çok şaşırdım erken yumurtladım sanırım ondan bu kadar erken öğrendim şüpheli ilişkiden 11 gün sonra oldu öğrenmem
Gözünüz aydın, sağlıkla ilerlesin inşallah 🙏🥰 erken yumurtlamanız, erken regl olacağınızı gösteriyor zaten. Yumurtlamadan 11 gün sonraysa, bata 3 gün kala oluyor. Çok belirgin maşallah diyelim 🧿

Canım hayırlı olsun gözünüz aydın olsun ❤️ rabbim tamamını erdirsin belirtiniz varmiydi biraz bilgi verseniz bizede yardımcı olmuş olursunuz ☺️☺️

Gözünüz aydın, sağlıkla ilerlesin inşallah 🙏🥰 erken yumurtlamanız, erken regl olacağınızı gösteriyor zaten. Yumurtlamadan 11 gün sonraysa, bata 3 gün kala oluyor. Çok belirgin maşallah diyeli
Canım hayırlı olsun gözünüz aydın olsun ❤️ rabbim tamamını erdirsin belirtiniz varmiydi biraz bilgi verseniz bizede yardımcı olmuş olursunuz ☺️☺️
Teşekkür ediyorum belirti olarak sık tuvalete çıkmaya başladım ve bu ilk gebeliğimde de olmuştu. Göğüslerim çok hassas yani adeti beklerken ki halinden daha hassas. Kızımda da olmuştu akıntı kesilmesi şimdi de mevcut nerdeyse yok denecek kadar az akıntım var. Bunun dışında belirtim yok gibi

Teşekkür ediyorum belirti olarak sık tuvalete çıkmaya başladım ve bu ilk gebeliğimde de olmuştu. Göğüslerim çok hassas yani adeti beklerken ki halinden daha hassas. Kızımda da olmuştu akıntı kesilmesi şimdi de mevcut nerdeyse yok denecek kadar az akıntım var. Bunun dışında belirtim yok gibi
Peki teşekkürler ☺️❤️

Gözünüz aydın, sağlıkla ilerlesin inşallah 🙏🥰 erken yumurtlamanız, erken regl olacağınızı gösteriyor zaten. Yumurtlamadan 11 gün sonraysa, bata 3 gün kala oluyor. Çok belirgin maşallah diyelim 🧿
Çok sağolun telefondaki uygulamaya bakarak zaten belirliyoruz sat tarihini. Artık ne olurdu bilemem 😂

Bu resimdeki de takvim çizelgem bir buçuk yıldır düşünüyoruz bebeği İnşallah bu ay nasiptir Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın bu arada 20 yaşında oğlum var hazır asker 38 yaşındayım aslında çocuk düşünmüyordum oğlum dedi ki anne askere gideceğim yalnız kalma bir kardeşim olsun dedi Bir buçuk yıldır düşünüyoruz bakalım inşallah bu ay bizim ayımız olur🤲🤱
Nasıl böyle üst üstte uzun süre ilişkiye girebiliyorsunuz maşallah. Biz üst üste 3 gün girelim isteksizlik vs ouyor bu yaşımızda 😂

Peki teşekkürler
Yumurtlama takibi yaptınız mı bu arada yoksa yapmadan mi oldu 🥰 yani simsi bende ilk defa bu ay takip ediyorum ya sanieim merakım ondan ya kusura bakmayın🙆🙆

X