KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Kızlar 1saat önce bi akıntı hissettim gittim wcye peçeteye açık pembemsi leke geldi aha dedim adet oluyorum
Ama sonrası yok
Acaba kistten dolayı sökülemiyor mu adetim yaa canım sıkıldı

Bende denicem aralıık da mfk yontemini bide onu deneyelim bakalm.
Hayırlara cıksın rüyan vardr ınsallah canm
Bekleyelim bakalm ne cıkacak sonuc lar
Ben sadece ilişki günlerini doktorumun dediği gibi yapıyorum O karışımı yiyin kızlar bakın onu tavsiye ederim ben onun sayfasından almadım burda yapan bi yer var orda yaptırdım belki oranları ölçekleri farklı ama bana iyi geldi hem femera kullandım 5 gün hemde o karışımı yedim 2 yumurtam gelişti aşılamam tutarsa ikiz olacak o karışımı hala daha devam ediyorum gebelik testi yapacağım güne kadar da devam edicem umarım tutar

Kuzu ileri hareketli çok iyi sayı 100 milyon çok iyi sadece morfoloji görünmüyor. Ama hareketli çok yüksek o yüzden morfoloji de çok iyidir. Hiç zihnini bulandırma..

Benim eşimin sonucunuda yorumlar misin cnm. Doktor iyi demisti ama başka hicbi doktora göstermedim sonrasında

Mfk asla ovulasyon testi ile takip yapılmayacak yanlış sonuç verir demiş ben testlere güveniyorum stres olmayalım diye mi öyle yazdi acaba
Olabilir canım mesela bende kullanıyordum Ovulasyon önceden ben stres olmaya başladım hatta adette gecikmeler de yaşamaya başlayınca bıraktım normalde adetim çok düzenlidir hatta bazen bir iki gün önce bile gelir o yüzden bitkisel mfk karışımı yiyorum ama ilişki günlerini kendi doktoruma göre yapıyorum

Karışımı alır mıyım bilmiyorum canm ya ne var içinde detaylı incelemedim hiç. Sadece ilişki gunlerine dikkat etmeye gayret ederim dye dusunuyordum.

Karışımı alır mıyım bilmiyorum canm ya ne var içinde detaylı incelemedim hiç. Sadece ilişki gunlerine dikkat etmeye gayret ederim dye dusunuyordum.
Çok bi şey yok arı sütü bal polen probolis sen bilirsin canım şuan tedavide oldum için kendi doktorumun dediğinin dışına çıkmak pek istemiyorum bi de aşılama oldum ben o yüzden

Çok bi şey yok arı sütü bal polen probolis sen bilirsin canım şuan tedavide oldum için kendi doktorumun dediğinin dışına çıkmak pek istemiyorum bi de aşılama oldum ben o yüzden
Bende regl beklıyorum suan gecikmem oldu ama hamile oldgumu dusunmuyorum..
Aralık ayında denicem inşallah karısımı bi inceleyim de olmazsa alırım artık..
İnşallah guzel haberi alırsın sende yakında ne zaman test yapacaksn.

Eki Görüntüle 2956124
Benim eşimin sonucunuda yorumlar misin cnm. Doktor iyi demisti ama başka hicbi doktora göstermedim sonrasında
Sizinde sonuçlar çok iyi. Toplam 90 milyon sperm görülmüş. Bunların %53 yüzücü spermler.. Normalde hareketlilik ileri+yavaş doğrusal %70 civarı olmalı sizde %62 çıkmış. Ama zaten yüzücülerin yüzdesi o kadar yüksek ki çok iyi %70 yakalamaya gerek yok.. Yüzücülerin sayısı da 48 milyon çıkmış..
Kuzu sende kendine odaklan.. Yumurta geliştirici bal polen propolis karışımı kullan kısa sürede sonuç almanız gerekir.. Maşallah sende değerler iyi eşinde iyi.. Sadece beklemek kalıyor....
Hsg çektirdin mi? Hsg sonrası da gebelik şansı %30-40 civarı artıyor.

Kız sen de hiçbir şeye inanmıyosun birsürü gebe var bu yöntemle...

Bence herşey inanmakla başlar

Yok ya kim dedi kafam rahat diye Bat 7 kaladan itibaren 1 erken 3 kaset test yaptım hepsi negatif. Doktora gittim kan vermeye negatifse tüp bbeek doktorunu arayacağım dedim. Adet olmazsan gel dedi Ben bu ay kadar hiç stres yapmadım. Sadece artık herşey çok sıradan geliyor 7 aydır aynı cümleleri kuruyoruz

Saol cnm geçen ay çektirdim canm hersey normal temiz çıktı ama cekildigim gün yumurtlama günümdü o yüzden değerlendiremedik 3 gün kanamam sürdüğü için. Bu ay rahim filminden sonra ilk defa değerlendirdik İnşallah tutunmustur pazartesi test yapcam. Arı sütü bal polen karışımınida alcam eğer adet görürsem inofolic combiyle beraber kullansam ikisini sorun olurmu?

İnşallah canım ya çok heyecanlıyım zaten duygularım çok karışık bi bakıyorum çok umutlu bi bakıyorum ya tutmazsa ama umarım tutar mucizelerim gelir

Birde Hacettepe universite Hastanesi'nde yaptirdik testi tekrarlamamiza özelde yaptırmamiza gerek varmı? Bide morfolojiye bakilmams heralde demi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…