KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Kuzu sen hsg yi anestezili mi çektirmiştin? Regl olursan hemen tüp bebeğe başlayacak mısın?

1 yıl 3 ay oldu çok gibi geliyor bana:) hele bebek sürecinde, etrafımdaki herkes evlendi 3 5 ay sonra hamile kaldılar gel de stres yapma sağım solum hamile Bana da 1 yılı doldur demişlerdi canım ama ben dış gebelik geçirdiğim için tüplerde sorun mu var diye çektirdim. Doktora bile ben dedim çekelim diye o pek sıcak bakmadı ben istiyorum dedim o da peki dedi. Yoksa içim huzursuz kalacaktı açıkçası.

Belge istemiyorlar dimi 2 kimyasalım var diyince
Foyam ortaya çıkmasın sonra
Bence sen hamile olabilirsin kafan rahat ya genelde kafa rahatlığı çok önemli o da bizde yok
Bi konuda gördüm kadın adeti 1 ay gecikince test yapmış
Bizde yumurtlamadan 7 gün sonra belirti arıyoruz

Benim annem diyor ki bu millete ilk gecede bebek yapışıyor sana niye 2 yıldır yapışmadı. Şansımıza bak
Gülsem mi ağlasam mı bilmiyorum...
Annem de kayınvalidem de benden umudu kesti

Benim annem diyor ki bu millete ilk gecede bebek yapışıyor sana niye 2 yıldır yapışmadı. Şansımıza bak
Ben anneme 1 yıl dolsun öyle düşüncez demiştim
Dış gebeliği söylemedim bile üzülmesin diye
O 3aydır düşünüyoruz sanıyor
Hayırlısıyla hamile kalıp doğum yapayım itiraf edicem:)
Kvde arada Allah size de versin falan diyor bende amin nasip diyip geçiyorum
Bi görümce var mı birşeyler diye soruyor gördüğü zaman, altın biraz daha yükselsin yapıcam dicem en sonunda

Sert kayadan bile çiçek açtıran rabbim biz isteriz di vermez mi sence umudunuzu ümidinizi hiç bir zaman yitirmeyin sadece vakit saat gelmeden olmuyor bunuda unutmayın biz yeterli gönülden dua edelim muhakkak geri dönüş olacktir Allah'ın izni ile güzel günler görmeniz dileğiyle gönlünüzce olsun sizinde canım

Allah razı olsun canım

Devlet hastanelerinde kadın doğum hastaneleri olanlar yapıyor. Diğer hastanelerde bu hastanelere yönlendiriyor. Sperm analizini embryolog bakması gerekiyor..
Tesekkur ederim canim arastirma hastanesi buyuk ihtimal bakarlar heralde

Kuzu sen hsg yi anestezili mi çektirmiştin? Regl olursan hemen tüp bebeğe başlayacak mısın?
Ben anestezisiz çekildim. Benim regl ağrım olmadığı için benim canım baya baya yandı Ama en fazla 5 dk sürüyor.. Canımıb yanmasının sebebi sol tüpte akış az olduğu için mi bilmiyorum baya da kanamam oldu..
Valla bilmiyoruz eşim ile doktordan öyle bir ışık almadık günde vermedi gelinde demedi biz de konuşuyoruz napsak diye
Regl olunca arayıp soracağım ama eşimin diğer test sonuçları çıkmadı daha 2 hafta var çıkmasına onu bekleyeceksek bu ayda yalan olacak

Benim regl ağrım bir gün öncesinden başlar ve ilk iki gün çok olur. İlaç içmeden duramam o derece
Testt sonuçlarından dolayı ertelemek zorunda kalırsanız mfk yı dene istersen. Ben de düşünüyorum, sayfasına baktıkça umut doluyorum ya

Mfk kompleks bi sistem ya bana saçma geliyor.. dekots arınması falan var. Ben adı sütü bal propilis dışında herşeyş zaten kullanıyorum ilşki şeklinde öyle zaten o yüzden çok inanmıyorum

O zaman hsg sana hiç etki etmez… Aa bu kadar mı dersin.. İlacı verdikleri an sanki ilk adet olduğun kasılma gibi oluyor.. Bende o da olmadığı için gözümden yaş geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…