KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Yok kızlar ben bugunde erken gebelik testi yaptım negatif baya tek cizgi cok heveslenmistim ama artik adet olmayi bekliyorum umudumu kaybettim ama bebe haberlerine cok mutlu oluyorum sağlıkla kucağınıza almakta nasil olsun

Yok kızlar ben bugunde erken gebelik testi yaptım negatif baya tek cizgi cok heveslenmistim ama artik adet olmayi bekliyorum umudumu kaybettim ama bebe haberlerine cok mutlu oluyorum sağlıkla kucağınıza almakta nasil olsun
Testi çok erken yapmışsin adet gününe 6 gün var..eczaneler bile erken gebelik testini adet gununde yapin diyor

Sendende razı olsun canım. Aynen her hamilelik farklı beni grupta linçlicekler ama benim 3. Olucak kızımda farklı belirtiler yasadım oglumda farklı tek degismeyen şey aynı heycan aynı mutluluk aynı istek
Hayır canım. Biz 9 kardeşiz. Herkes en az 3 4 kardeş var. Neden 2 3 bebeği isteyince burda kınanuyoruz.
Anlayışlı kardeşlerimiz çok var burda.
Allah herkesten razı olsun.
Onlarada versin inşallah

Kizlar bu ovulasyon testinin bi saati var mi yarin baslicam insallah herhangi bi saat olur mu

Hayırlı olsun canım gozunuz aydın olsun rabbim tamamını erdirsin insAllah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin bizlerede dua edin lütfen hayırlı geceleiniz olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…