KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Canım iki çizgide kırmızı olacak t çizgisi c çizgisi kadar kırmızı olacak pik oluyormuş sinra silinince ertesi gün yada iki gün sonra catliyormus bende ilk kullaniyorum adetin kaçıncı günündesin şu anda
Ya benim bu ay tam olarak ne bilmiyorum hani adetin sonlarinda olur ya sadece kahverengi olarak lavobodayken geliyo bugun 10. Gun doktor pco da olabilir dedi ilk defa basima geliyo yani yarin temizlenip baslamayi dusunuyorum

Ya benim bu ay tam olarak ne bilmiyorum hani adetin sonlarinda olur ya sadece kahverengi olarak lavobodayken geliyo bugun 10. Gun doktor pco da olabilir dedi ilk defa basima geliyo yani yarin temizlenip baslamayi dusunuyorum
2 gundur hayit tohumu iciyorum inofolic combi alicam bide yarin sabahlari 15 dakika leslieyle beraber sporumsu bisey yapiyorum 😀

Himm analdim pco ile bilgim hiç yok doktorunuz ne dediyse o zaman vardır bir bildiği hayirlısı olsun hakkinizda insAllah 🌼

Canım iki çizgide kırmızı olacak t çizgisi c çizgisi kadar kırmızı olacak pik oluyormuş sinra silinince ertesi gün yada iki gün sonra catliyormus bende ilk kullaniyorum adetin kaçıncı günündesin şu anda
Adetin 10. Gunu piki bu aralar bekliyorum iki gun once yaptim denemek amacli komple silikdi bugun yaptim T Cye yaklasmis sanirim bir iki gune pik gorurum insallah 😌☺️

Kizlar benim babannem 18 tane çocuk doğurmuş annem hatta gelinken amcami ahırda doğurmuş sonra keçi saymaya devam etmiş keşke ona cekseydim doktor doktor geziyorum eskiden bu kadar tedavi yontem yokmuş ne güzel hemen hoop bebek acaba yedikleri içtikleri mi saglikliydi düşünmüyor değilim
Katılıyorum yedigimiz içtiğimiz herseyjn genetigi bozuk katki maddeleri ona keza ilaclardan bile ben süpheliyim açikcası ignelerden vs.. bu benim kendi şahsi görüsüm artik hersey kurgu ve yapay. Neyse derin konular..
Ne zaman gidiyorsun tedaviye nasipse kararlaştirılmiş birsey var mı ?

Hanımlar Ben test yaptım hamileyim. Çift çizgi var ve net koyu.
Rabbim burda isteyen kimseyi mahrum etmesin evlattan. En kısa zamanda hepsi bu duyguyu yaşasın inşaallah.
Rabbim kimseyi bu duygu ile sınamasın.
Hepiniz güzel haberler alırsınız inşaallah
🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
Aaa hayırlı uğurlu olsun Allah tamamına erdirsin çok sevindim darısı uzun uzun bekleyenlerin başına herkese çok dua et. 🥰 Termin aldın mı ?

A R Y A A R Y A canım önceki değerleriniz nasıldı? Sadece keçiboynuzu pekmezi mi kullandınız?
Biz ilk defa yaptırdık canım testi ama ben önlem amaçlı araştırmıştım neler iyi gelir falan diye...
Düzenli olarak son 3-4 aydır eşim her gün %100 keçiboynuzu pekmezi yedi bir yada iki yemek kaşığı, akşamları çayın yanına bitter çikolata ceviz fındık falan veriyordum. Bir de muz çok iyiymiş, her gün muz yiyordu birer tane.Haftada 1 nohut yemeği yaptım, bu da çok iyi geliyormuş sayıya falan...
Bence kesinlikle bunların da faydası olmuştur ileri hızının iyi olmasında 🌸

Bir de test verirken çok gerilmiş, az örnek verebildim dedi. Demek ki normalde değerleri çok daha iyi

Hanımlar Ben test yaptım hamileyim. Çift çizgi var ve net koyu.
Rabbim burda isteyen kimseyi mahrum etmesin evlattan. En kısa zamanda hepsi bu duyguyu yaşasın inşaallah.
Rabbim kimseyi bu duygu ile sınamasın.
Hepiniz güzel haberler alırsınız inşaallah
🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
Hayırlı olsun canım, Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲

Sendende razı olsun canım. Aynen her hamilelik farklı beni grupta linçlicekler ama benim 3. Olucak kızımda farklı belirtiler yasadım oglumda farklı tek degismeyen şey aynı heycan aynı mutluluk aynı istek
Kız niye linçleyelim seni 😃 kaç çocuk istiyorsan Rabbim nasip etsin inşallah. Hepimizin yolu aynı ❤️

Biz ilk defa yaptırdık canım testi ama ben önlem amaçlı araştırmıştım neler iyi gelir falan diye...
Düzenli olarak son 3-4 aydır eşim her gün %100 keçiboynuzu pekmezi yedi bir yada iki yemek kaşığı, akşamları çayın yanına bitter çikolata ceviz fındık falan veriyordum. Bir de muz çok iyiymiş, her gün muz yiyordu birer tane.Haftada 1 nohut yemeği yaptım, bu da çok iyi geliyormuş sayıya falan...
Bence kesinlikle bunların da faydası olmuştur ileri hızının iyi olmasında 🌸

Bir de test verirken çok gerilmiş, az örnek verebildim dedi. Demek ki normalde değerleri çok daha iyi
Geriliyorlar biraz iş kendilerine dönünce :)) Biz 3 ay önce verdik testi yarın tekrar vereceğiz eşim caymazsa :) Bu süreçte keçiboynuzu pekmezi her gün kullandı, bitter çikolata, muz, nar tüketti. İnşallah güzel sonuçlar alırız yarın. Bizim ileri hız %30, total hareketlilik %50, ml deki sperm sayısı 18M toplamda 72M sperm vardı. Umarım bu 3 aylık süreçteki takviyeler iyi gelmiştir 🙏🏻🐣

X