KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

doktorlara gore beklemek gerekde ıste, herşey nasip canım bız 27de evlendık 3 yıl oldu .30 olduk bu arada :)
ben de evleneli 3 yıl oldu ama bizim bahanemiz var okul var o yüzden ailelerimize göre erken de akrabalar falan boş konuşuyor işte :/

ben de evleneli 3 yıl oldu ama bizim bahanemiz var okul var o yüzden ailelerimize göre erken de akrabalar falan boş konuşuyor işte :/
bizide sıkıştıryolar bebek yok mu yok mu dıye :) gorumcem evlendı bır sene olmadan hamıle kaldı sonra butun gozler bıze cevrıldı. ıste ınsanlarda tuhaf ya

canımm gunaydın,
pazartesi günden beri gebelık testınde sılık goruyordum,dun kan verdım 24 cıktı ama normalde yarın vermem lazımdı, yarın tekrar verecegım ınsallah yükselir bekliyorum şuan:KK200::KK66:
Neeee🥳🥳🥳❤️❤️
Amann Allahım🥰😘
Neden söylemiyosun acabaa yoksa söyledin de ben mi kaçırdımm =)
Ya kuzuu nasıl sevindim anlatmam ❤️
İnsallahh yarında yükselmiş çıkar değerinn minnoşun seninledirr bundan sonra🥰

bizide sıkıştıryolar bebek yok mu yok mu dıye :) gorumcem evlendı bır sene olmadan hamıle kaldı sonra butun gozler bıze cevrıldı. ıste ınsanlarda tuhaf ya
ben tek gelinim görümcem eltim yok kayınvalidem de melek gibidir hiç bir kere söylemez önce okulunu bitir rahat et falan der bizimkiler de hiç acele etmeyin ya bekleyin falan diyor beni üzen arkadaş ve akraba çevrem falan :KK43:

Neeee🥳🥳🥳❤️❤️
Amann Allahım🥰😘
Neden söylemiyosun acabaa yoksa söyledin de ben mi kaçırdımm =)
Ya kuzuu nasıl sevindim anlatmam ❤️
İnsallahh yarında yükselmiş çıkar değerinn minnoşun seninledirr bundan sonra🥰
kuşum valla dünn sonucu öğrendim baya burda yazıştık ınankı hangı gruba yazdım hatırlamıyorum.
canım benımmm Allah razı olssun, ınsallah en kısa zamanda sanada nasıp olsun.:KK200:
ay ınsallaahh cok şaşkınım ,yarın guzel haberler verırım ınsallah.:emir_bebek::anneadayı::KK200:

ben tek gelinim görümcem eltim yok kayınvalidem de melek gibidir hiç bir kere söylemez önce okulunu bitir rahat et falan der bizimkiler de hiç acele etmeyin ya bekleyin falan diyor beni üzen arkadaş ve akraba çevrem falan :KK43:
aa tam tersı benım arkadaslarım hıc sormazlar, aıleler özeliikle kendi annemmmm habire olsun bıtane dıye dıye, kayınvaldem bir kere sormamıştır . hayırlısı canım ya herseyın zamanı oluyor en guzel en hayırlı zamanda olsun ınsallaahhh

kuşum valla dünn sonucu öğrendim baya burda yazıştık ınankı hangı gruba yazdım hatırlamıyorum.
canım benımmm Allah razı olssun, ınsallah en kısa zamanda sanada nasıp olsun.:KK200:
ay ınsallaahh cok şaşkınım ,yarın guzel haberler verırım ınsallah.:emir_bebek::anneadayı::KK200:
Görmedim kuzu ya hiç valla, bu gruba bakıyorum genelde denk gelmemişim demek=)
Hayırlı olsun tekrar❤️🧿
İnsallahh yarın mis gibi güzel haberlerle gel🥰🙏
Çok sevindim, çokk ❤️

Görmedim kuzu ya hiç valla, bu gruba bakıyorum genelde denk gelmemişim demek=)
Hayırlı olsun tekrar❤️🧿
İnsallahh yarın mis gibi güzel haberlerle gel🥰🙏
Çok sevindim, çokk ❤️
kuzum belkıde buraya degıl baska gruba yazmısımdır baya bır arastırma yapmıstım oncesınde heryerde adım var :)
amınn canım ınşallahhh yarın öğleden sonra haber veririm :KK200:
inşallah sendende güzel habeler alırım dua ediyorum buradaki herkes için

Kızlar günaydın, Instagram'da bir doktora denk geldim. Kürlerle sperm sayılarında ve morfolojilerinde ciddi değişim yapmışlar. Bi baksanıza sizde...
Hormonlarda da bayağı düzelme sonuçları paylaşmış.
Doktor olduğu için güvenilebilir bence MaviSasa234 MaviSasa234 @Esrakcshn
Bana çok doğru gelmedi. Hasta bilgilerini adını soyadını ifşa ediyor.. Etik kurul bile olsa hastanın rızası olsa dahi hasta mahremiyeti zedeleyemez.. Hastaların hem video hem isim bilgileri var.. Ahlaki olmadığı çok belli.. Kürleri de şaibeli..
Kaldı ki bu kadınların hepsi sabit bir yere bakıyor kağıt okuyorlar. Bu da güven vermedi…

Bana çok doğru gelmedi. Hasta bilgilerini adını soyadını ifşa ediyor.. Etik kurul bile olsa hastanın rızası olsa dahi hasta mahremiyeti zedeleyemez.. Hastaların hem video hem isim bilgileri var.. Ahlaki olmadığı çok belli.. Kürleri de şaibeli..
Kaldı ki bu kadınların hepsi sabit bir yere bakıyor kağıt okuyorlar. Bu da güven vermedi…
Çoğu doktor hastanın rızası olunca ismini veya videosunu paylaşıyor. Rıza varsa bir sakınca yok bence. Zaten rızası alınan hasta, mahremiyetinin paylaşılacağını biliyor, neden herhangi bir zedelenme söz konusu olsun ki...
Doktor olduğu için araştırıp görüşmekte fayda olabilir diye düşünüyorum. Yine de senin kararın tabi 🌸

Kaç gün gecikme var canım, döngünün kaçıncı günündesin? Biraz daha bekle bence
Kuzu çok ara bi değer çıkmış… Bu şekilde gebelik öğrenen oldu.. Bence kırmızılar gelmezse 2 gün sonra bi daha kan ver söktürücü yapma…
Kızlar normalde adet döngüm 25 gün
Yani pazartesi olmam gerekiyordu
Ama bu ay klomen olduğu için yumurtlama karışık oldu
3 kasımda gittiğimde doktor çatlamış dedi
3 kasımdan itibaren saydığımda bugün 15.gün oluyo
İlk yumurtlamaya göre de 19.gün
Doktor vajinal baktı sağlı sollu kist oluşmuş yani gebelik ihtimali düşük ama yine de bekleyelim dedi
Hatta söktürücü istedim hemen içme ama hamile de olsan zarar vermeyecek birşey yazdım dedi. Bekle 1 hafta daha dedi. Pazartesi sağlık ocağında kan veririm o zamana kadar gelmezse. İnsan bir sonraki yumurtlama gecikmesin istiyor böyle olumsuz olunca 😕

Doktor vajinal baktı sağlı sollu kist oluşmuş yani gebelik ihtimali düşük ama yine de bekleyelim dedi
Hatta söktürücü istedim hemen içme ama hamile de olsan zarar vermeyecek birşey yazdım dedi. Bekle 1 hafta daha dedi. Pazartesi sağlık ocağında kan veririm o zamana kadar gelmezse. İnsan bir sonraki yumurtlama gecikmesin istiyor böyle olumsuz olunca 😕
Canım klomen birden çok yumurta geliştirdiği için kist oluşturma ihtimali fazla oluyor. Bende pcos görünümü olduğu için femara kullanıyorum. 1 yada 2 tane kaliteli yumurta oluşuyor. Sende kullanacaksan femaraya yönelebilirsin. Ovitrelle iğne yaptı mı doktor? Yoksa kendiliğinden mi
çatladı?
Bekle birkaç gün daha, kan testi verip ona göre hareket edersin.

Klomenden sonra mı oluşmuş kist ?
Sabır geç geliyorsa güzel geliyor dememk ki

X