KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Klomenden sonra mı oluşmuş kist ?
Sabır geç geliyorsa güzel geliyor dememk ki
Evet ondan sonra
inşallah ya
Yoruldum biraz bu yolda 😒
Canım klomen birden çok yumurta geliştirdiği için kist oluşturma ihtimali fazla oluyor. Bende pcos görünümü olduğu için femara kullanıyorum. 1 yada 2 tane kaliteli yumurta oluşuyor. Sende kullanacaksan femaraya yönelebilirsin. Ovitrelle iğne yaptı mı doktor? Yoksa kendiliğinden mi
çatladı?
Bekle birkaç gün daha, kan testi verip ona göre hareket edersin.
İstersen bu sefet klomen ve iğne kullanırız ama bence biraz akışına bırak yumurtlama durumun gayet iyi dedi. Progesteron 15.6 çıktı çünkü. Bende mfkyı denemek istiyorum bu ay. İğne vermemişti canım bu ay. Çatlama olduğunu görmüştü çünkü. İyi bi yumurtlama ve çatlamadan sonra kiste nasıl dönüşüyor aklım almadı valla 😐

Slm kızlar dün dr gittim durumumu anlattim. Adet olacagim gün az kanamam oldu o günler iliski oldu adet olmadim yumurtlama olabilirmi o dönem vs.. diye . Hem adet günümün hem ilskinin üzerinden de 1 hafta geçti.
Tmm dedi bana kaset test yaptırdı o ortamda kaset test 🤯🤯🤯 ben sanki yapmadım kan testi istedim yapmadı. 15 dk nerdeyse vajinal ultrasonla içimi deşti resmen. Adet olursan gel dedi. Olmazsan ne yapicam dedim "guzel soru" diyo 🤣🤣
Olmazsan test yap evde diyo. Negatif çıktı farzetki olmadım ne olacak. Yani enteresan bir muayene yaşadım. Bilmiyorun bana mı öyle geldi.
Kasık ağrilarım geçmisti 2 gündür felaket ağriyor vajinal ulrtasondan olabilir dimi kızlar.. Başka şeye yormama gerek yok...

Evet ondan sonra
inşallah ya

İstersen bu sefet klomen ve iğne kullanırız ama bence biraz akışına bırak yumurtlama durumun gayet iyi dedi. Progesteron 15.6 çıktı çünkü. Bende mfkyı denemek istiyorum bu ay. İğne vermemişti canım bu ay. Çatlama olduğunu görmüştü çünkü. İyi bi yumurtlama ve çatlamadan sonra kiste nasıl dönüşüyor aklım almadı valla 😐
Ben gercekten korkmaya başladım ben çatlama görmedim çünkü daha adetime 1 hafta var bundan sonrada olmaz herhalde

Evet ondan sonra
inşallah ya

Yanlış görmediysem bir yumurtam 28 mm yazmıştın, çok fazla büyüdüğü için kistleşmiş olabilir. Mfk ile başarı elde edip hocayla canlı yayın yapıp, pozitif haber verenler çok fazla 🥰 ben de bu ay olmazsa düşünüyorum yapmayı

Saol canim sanieim benimde bu gün yada yarın olur artık sanki bakalım bende değerlendiriyorum nasip göreceğiz bubay insAllah güzel haberler veririz w❤️❤️❤️
pikten sonra bol bol birlikte olun biz çalışıyoruz akşamları değerlendiriyoruz imkanın varsa sabah yapın siz spermler daha hareketli oluyor :)

Canım ben femara kullanıyorum 30 uncu günde âdet oluyorum ama iki gün geçti bende hala olmadım
Geçen ay ilk kez kullandim normalimden 3 gun gecikmeli oldum 34.ncu gün ve 9 gün sürdü..simdi bu ay 13.ncu gün pik 14.gun catlama oldu adet dönemini hesaplayamiyorum gecen aydan dolayı..adet agrilari gibi ağrılarımda basladi bu ayda normalinden erken olucam gibi çorba oldum resmen 😁

Kızlar günaydın, Instagram'da bir doktora denk geldim. Kürlerle sperm sayılarında ve morfolojilerinde ciddi değişim yapmışlar. Bi baksanıza sizde...
Hormonlarda da bayağı düzelme sonuçları paylaşmış.
Doktor olduğu için güvenilebilir bence @Sasa234 @Esrakcshn
Kuzum fazla araştırıp kendini strese sokuyorsun, biseyiniz olmadığı halde stres yüzünden olmayacak..biraz uzaklaş, araştırma rahatlat kafanı

Kızlar ben geldim yeniyim 28 Ekim'de adet gördüm 5 gün sürdü gün aşırı birlikteliğim oldu yumurtlama gününe kadar test yaptım koyu çıktığı gün onun ertesi günü böyle üç dört gün birliktelik oldu şu an beklemedeyim yumurtlamadan sonra2-3 gün sonra kasıklarım ve ağrımaya başladı göğüslerim inanılmaz derecede şişti acıyor uçları sanki koyulaşmış gibi geldi bilmiyorum hamilelik belirtisimi �nşallah hamilelik belirtisidir

Eklentiler

• IMG_20211115_211923.jpg
    IMG_20211115_211923.jpg
    44,8 KB · Görüntüleme: 64
  • IMG_20211114_212355.jpg
    IMG_20211114_212355.jpg
    111,3 KB · Görüntüleme: 50
  • IMG_20211112_231319.jpg
    IMG_20211112_231319.jpg
    127,1 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_20211111_213545.jpg
    IMG_20211111_213545.jpg
    128,3 KB · Görüntüleme: 45
  • IMG_20211110_215437.jpg
    IMG_20211110_215437.jpg
    47,3 KB · Görüntüleme: 42
  • IMG_20211109_214507.jpg
    IMG_20211109_214507.jpg
    141,3 KB · Görüntüleme: 35
  • IMG_20211108_212033.jpg
    IMG_20211108_212033.jpg
    113,6 KB · Görüntüleme: 32
  • IMG_20211107_212845.jpg
    IMG_20211107_212845.jpg
    132,5 KB · Görüntüleme: 62
Beta 2.36 çıkmış kızlar
Adet masajı mı yapsam acaba ya
Bence bisey yapma bekle 2 ile hamile kalanlar oldu 1 hafta sonra testi tekrarla..benim degerim 0.200 cikmasina ragmen adetim gecikti diye doktor 1 hafta sonrasına tekrar test istedi

Bu resimdeki de takvim çizelgem bir buçuk yıldır düşünüyoruz bebeği İnşallah bu ay nasiptir Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın bu arada 20 yaşında oğlum var hazır asker 38 yaşındayım aslında çocuk düşünmüyordum oğlum dedi ki anne askere gideceğim yalnız kalma bir kardeşim olsun dedi Bir buçuk yıldır düşünüyoruz bakalım inşallah bu ay bizim ayımız olur🤲🤱

Eklentiler

• Screenshot_2021-11-18-12-57-13-045_com.popularapp.periodcalendar.jpg
    Screenshot_2021-11-18-12-57-13-045_com.popularapp.periodcalendar.jpg
    69,6 KB · Görüntüleme: 54
Evet ondan sonra
inşallah ya

Gel boşver mfk yi deneyelim bu ay bende dün gece adet oldum biraz ağrılı geçer özellikle ilk gün 🤪🤪🤪

Bu resimdeki de takvim çizelgem bir buçuk yıldır düşünüyoruz bebeği İnşallah bu ay nasiptir Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın bu arada 20 yaşında oğlum var hazır asker 38 yaşındayım aslında çocuk düşünmüyordum oğlum dedi ki anne askere gideceğim yalnız kalma bir kardeşim olsun dedi Bir buçuk yıldır düşünüyoruz bakalım inşallah bu ay bizim ayımız olur🤲🤱
Eşinizin spermiogramına baktırdınız mı? Bu kadar üst üste denemek belki iyi gelmeyebilir 🌸

Masallah çok guzel degerlendirmissiniz insallah bu ay güzel haberlerinizi alırız 🤗🤗🤗

Bak canım yan yana koyarsan yaptıklarını daha iyi belli olur. Benim dün pik oldu akıntımda vardı. Dünü değerlendirdim şimdiye kadar fünaşırı ilişki yaşadık şimdi üst üste 3 gün ilişki deneyeceğim yumurtlama kaçmasın
Saol canim sanieim benimde bu gün yada yarın olur artık sanki bakalım bende değerlendiriyorum nasip göreceğiz bubay insAllah güzel haberler veririz w
pikten sonra bol bol birlikte olun biz çalışıyoruz akşamları değerlendiriyoruz imkanın varsa sabah yapın siz spermler daha hareketli oluyor :)
Tmm canim saol sabah için öyle dedi arkadaşlar da evet teşekkür ederim 🤗

X