KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

LeyLA84db LeyLA84db canım? Sen nasılsın? Uzun zaman bakmayınca buralara? Seni merak ettim. Okudum 😔😔 Rabbim hayırlısını nasip etsin.. Çok üzüldüm canım.. Niye atamadık biz üstümüzden bu olumsuzlukları🙄
Canim❤️ Iyiyim kuzum Allah boylesini verdi kabul ettim , tabi cok uzuldum ama yilmak yok. Bekleme surem doldu calismalara devam😂 ara ara umudumu kaybetsem de yine bi sekilde umut veriyorum kendime🥰 demekki tup bebek vs gerek olmadan da oluyor diyorum iste zuurt tesellisi. Bu hafta yumurtlama haftam calismalara basladik ama yine sagolsun kayinvalidem bize geliyor insallah bu durumdan cok etkilenmeyiz😂 seni okudum canim gecengun soracaktim siz nasilsiniz?

Kizlar yumurtlama var mı buda bu gün yaptığım lh testim
IMG_20211118_014248.jpg

Kizlar yumurtlama var mı buda bu gün yaptığım lh testim
Eki Görüntüle 2954460
Bak canım yan yana koyarsan yaptıklarını daha iyi belli olur. Benim dün pik oldu akıntımda vardı. Dünü değerlendirdim şimdiye kadar fünaşırı ilişki yaşadık şimdi üst üste 3 gün ilişki deneyeceğim yumurtlama kaçmasın

Eklentiler

• bc645db0-e5f3-4477-a3ce-587145aef899.jpg
    bc645db0-e5f3-4477-a3ce-587145aef899.jpg
    73,9 KB · Görüntüleme: 50
Günaydın kizlar adetin 12.gunu 3kasimda çatlatma iğnesi oldum 5kasimda da değerlendirme oldu minicik minicik sağ tarafimda arada batma oluyor birde 5 6 gün önce kremsi beyaz akıntı oldu test yapsam erkenmi olur ya

Letu, klomen vb.ilaç kullanan arkadaşlar yumurtlamayı gördükten kaç gün sonra adet oldunuz ? Adet günümü hesaplamam lazım ilaçla şaştı..normalde 17 yada 16 gün sonra adet olurdum ama eğer ilaçla 14 güne düsuyorsa 6 gün var adet olmama ? Bu ağrılar adet ağrısı galiba bugün daha da artti🤔🤔

Günaydın kizlar adetin 12.gunu 3kasimda çatlatma iğnesi oldum 5kasimda da değerlendirme oldu minicik minicik sağ tarafimda arada batma oluyor birde 5 6 gün önce kremsi beyaz akıntı oldu test yapsam erkenmi olur ya
Canım iğnenin etkisi geçmiştir bence direk kan ver benimde bütün testlerim pozitif ama kan testim negatifti

Letu, klomen vb.ilaç kullanan arkadaşlar yumurtlamayı gördükten kaç gün sonra adet oldunuz ? Adet günümü hesaplamam lazım ilaçla şaştı..normalde 17 yada 16 gün sonra adet olurdum ama eğer ilaçla 14 güne düsuyorsa 6 gün var adet olmama ? Bu ağrılar adet ağrısı galiba bugün daha da artti🤔🤔
Canım ben femara kullanıyorum 30 uncu günde âdet oluyorum ama iki gün geçti bende hala olmadım

Kızlar günaydın, Instagram'da bir doktora denk geldim. Kürlerle sperm sayılarında ve morfolojilerinde ciddi değişim yapmışlar. Bi baksanıza sizde...
Hormonlarda da bayağı düzelme sonuçları paylaşmış.
Doktor olduğu için güvenilebilir bence MaviSasa234 MaviSasa234 Maviesra Maviesra

Eklentiler

• Screenshot_20211117-192049_Instagram.jpg
    Screenshot_20211117-192049_Instagram.jpg
    80,4 KB · Görüntüleme: 51
İdrar yanıltabiliyor canım onun için kan ver lütfen

Kızlar beta değerim 14 kasımda 453 tü 1,5 gün sonra 768 bugün 11 de randevum var sizce keseyi görebilir miyim? Daha önce kimyasal gebelik geçirdiğim için çok endişeli hissediyorum

Kızlar beta değerim 14 kasımda 453 tü 1,5 gün sonra 768 bugün 11 de randevum var sizce keseyi görebilir miyim? Daha önce kimyasal gebelik geçirdiğim için çok endişeli hissediyorum

Düzenli yükselme olmus canım. Korkmana gerek yok. Güzel haberler alırsın bugun inşallah 🤲

X