KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Bu resimdeki de takvim çizelgem bir buçuk yıldır düşünüyoruz bebeği İnşallah bu ay nasiptir Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın bu arada 20 yaşında oğlum var hazır asker 38 yaşındayım aslında çocuk düşünmüyordum oğlum dedi ki anne askere gideceğim yalnız kalma bir kardeşim olsun dedi Bir buçuk yıldır düşünüyoruz bakalım inşallah bu ay bizim ayımız olur🤲🤱
Doktora gittiniz mi ? Doktorlar gün aşırı ilişki öneriyor siz üst iste iliski olmuş erkekte sorun varsa spermin toplanması açısından i

Bu resimdeki de takvim çizelgem bir buçuk yıldır düşünüyoruz bebeği İnşallah bu ay nasiptir Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın bu arada 20 yaşında oğlum var hazır asker 38 yaşındayım aslında çocuk düşünmüyordum oğlum dedi ki anne askere gideceğim yalnız kalma bir kardeşim olsun dedi Bir buçuk yıldır düşünüyoruz bakalım inşallah bu ay bizim ayımız olur🤲🤱
19 unda pik olup 20 sinde çatlama olmuş büyük ihtimal adet gununuze gore, o günleri hatta o haftayi degerlendirmeniz gerekirdi..Bu uygulama doğru vermiyor yumurtlama gününü ve bu kadar iliski saglikli degil 1 gun boslukla gitmeniz daha sağlıkli olur

19 unda pik olup 20 sinde çatlama olmuş büyük ihtimal adet gununuze gore, o günleri hatta o haftayi degerlendirmeniz gerekirdi..Bu uygulama doğru vermiyor yumurtlama gününü ve bu kadar iliski saglikli degil 1 gun boslukla gitmeniz daha sağlıkli olur
Hayır canım ben ovülasyon testi yaptım yumurtlama tarihim takvimi işaretledim tarih doğru yani takvimde ki tarih ovulasyonda görmüş oldugum pik tarihim

Papatyamveben-Mavi Papatyamveben-Mavi ne kadar erken öğrenmişsin gebeligini insan soyler hayirli olsun 😁🌸🌸😊
Canımmm ya aslında dün baya yazıstık ama buraya yazmamısım:KK200: sagolasın

aşılamanın 10.11 ve 12.günü evdeki testlerde silik görmüştüm dün kan degerım 24 cıktı ınşallah saglıkla artar yarın tekrar vercem kuzum bugun aşılamanın 13.günü.çatlatma iğnesinin 15.günü

Daha değil canım devam ettt 💪🏼
IMG_20211118_132008.jpg

Bunuda şimdi yaptım canım belki resimde tam kırmızı değil ama t cizgim c kadar net canlı olarak şimdi bu gün yumurtlar mi

Kizlar son testim az önce yatpim test vala sürekli yazdığım için kusura bakmayın teşekkür ederim herkese insAllah güzel olur şimdi ben yarın test yapayım ama dime devam edeyim yani 🌼
IMG_20211118_132651.jpg

Canımmm ya aslında dün baya yazıstık ama buraya yazmamısım:KK200: sagolasın

aşılamanın 10.11 ve 12.günü evdeki testlerde silik görmüştüm dün kan degerım 24 cıktı ınşallah saglıkla artar yarın tekrar vercem kuzum bugun aşılamanın 13.günü.çatlatma iğnesinin 15.günü
Ayyy hadi insallah gönlünü ferah tut hersey guzel ilerler 🤗🤗🌼🌼🌼

Eki Görüntüle 2954688
Bunuda şimdi yaptım canım belki resimde tam kırmızı değil ama t cizgim c kadar net canlı olarak şimdi bu gün yumurtlar mi
Bence değerlendir canım oldu da yarın daha koyu olursa duruma göre ya bigün ara bırak ya da değerlendir çünkü çatlama günüde önemli onuda değerlendir mutlaka .. tutucak Amiin 🤲🏻🤲🏻

Bugün bat günü belimde inanılmaz agrı var bakalım ne zaman gelicek kırmızilar bu arada dün dayanamayıp test yaptım nur topu gibi tek cizgi cıktı

X