KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Letu, klomen vb.ilaç kullanan arkadaşlar yumurtlamayı gördükten kaç gün sonra adet oldunuz ? Adet günümü hesaplamam lazım ilaçla şaştı..normalde 17 yada 16 gün sonra adet olurdum ama eğer ilaçla 14 güne düsuyorsa 6 gün var adet olmama ? Bu ağrılar adet ağrısı galiba bugün daha da artti🤔🤔
Ben daha ilk defa letu kullandim bu ay o yüzden adet olmadım 27 ekimde adet oldum, 30 ekimde 4 gün sabah akşam letu kullandim ve 6 Kasım'da iki tane yumurtalik 20 mm olduğu için iğne oldum.pazar salı aksamlarida degerlendirin demişti doktor bugün 12. Günüm normalde bat 24 ama suan hem bel hem kasik agrim felaket sanirim bende adet olacagim diye düşünüyorum çünkü dışında hic bir belirti yok göğüslerim falan aşırı normal hatta yumusak :KK43:

Tam. Canım güzel haberlerrle ins
Beta verdim canım
Rahim 7.5ken 9.5 olmuş biraz kalınlaşma var dedi ondan gecikiyor dedi
Benim klomenli yumurtalar kiste dönüşmüş
Bekleyelim hemen ilaç kullanmayalım ama gebelik olma şansı az şu an dedi
Bende umutsuzum zaten dedim
İstersen bu ay klomen çatlatma deneyelim ama zaten yumurtalaman çatlaman çok iyi sen sabırsız davranıp stres yapıyorsun dedi
Herşey gayet normal eşinin sperm testi olmuş muydu dedi bende evet dedim ama biz devlette baktırmıştık şimdi o testten bile şüphe eder oldum
Bilmiyorum yaa çok isteyince olmuyor onu biliyorum bi tek

Bak canım yan yana koyarsan yaptıklarını daha iyi belli olur. Benim dün pik oldu akıntımda vardı. Dünü değerlendirdim şimdiye kadar fünaşırı ilişki yaşadık şimdi üst üste 3 gün ilişki deneyeceğim yumurtlama kaçmasın
Saol canim sanieim benimde bu gün yada yarın olur artık sanki bakalım bende değerlendiriyorum nasip göreceğiz bubay insAllah güzel haberler veririz w❤️❤️❤️

Beta verdim canım
Rahim 7.5ken 9.5 olmuş biraz kalınlaşma var dedi ondan gecikiyor dedi
Benim klomenli yumurtalar kiste dönüşmüş
Bekleyelim hemen ilaç kullanmayalım ama gebelik olma şansı az şu an dedi
Bende umutsuzum zaten dedim
İstersen bu ay klomen çatlatma deneyelim ama zaten yumurtalaman çatlaman çok iyi sen sabırsız davranıp stres yapıyorsun dedi
Herşey gayet normal eşinin sperm testi olmuş muydu dedi bende evet dedim ama biz devlette baktırmıştık şimdi o testten bile şüphe eder oldum
Bilmiyorum yaa çok isteyince olmuyor onu biliyorum bi tek
Yumurtalar kaç mm di acaba bende kistten şüpheleniyorum da kendimden kan testim negatif çünkü ama hala adet olmadım

Günaydın herkeseeee😘😘🙋🏻‍♀️🥳
Papatyamveben-Mavi Papatyamveben-Mavi naptınn kuzu
Senin artık sonuç almam sanki bu günlerdee🙄
Var mı bi haber, yaptın mı test falann
canımm gunaydın,
pazartesi günden beri gebelık testınde sılık goruyordum,dun kan verdım 24 cıktı ama normalde yarın vermem lazımdı, yarın tekrar verecegım ınsallah yükselir bekliyorum şuan:KK200::KK66:

canımm gunaydın,
pazartesi günden beri gebelık testınde sılık goruyordum,dun kan verdım 24 cıktı ama normalde yarın vermem lazımdı, yarın tekrar verecegım ınsallah yükselir bekliyorum şuan:KK200::KK66:
tebrikler aşılama mı başarılı oldu? bende mart ayına kadar deneyim de mart ayında aşılama yapayım diyorum :)

tebrikler aşılama mı başarılı oldu? bende mart ayına kadar deneyim de mart ayında aşılama yapayım diyorum :)
canımm tesekkur ederımm ınsallah basarılıdır :) suan deger var yarın umarım ıkı kat artmıs olur.
aşılama oldum bende ılk defa ıkı senedır hıc hamıle kalamamıştım. ınsallaahh ısteyen herkese nasıp olsun:KK200:

canımm tesekkur ederımm ınsallah basarılıdır :) suan deger var yarın umarım ıkı kat artmıs olur.
aşılama oldum bende ılk defa ıkı senedır hıc hamıle kalamamıştım. ınsallaahh ısteyen herkese nasıp olsun:KK200:
bende deniyorum aylardır eşimde sperm ileri hızında sıkıntı vardı gerçi şimdi arttı ama yüzücü sperm değiller galiba olmuyor yine de ama doktora göre ilişki sıklığı yokmuş bize :) marta kadar deneyeceğim olmazsa vallahi bende aşılama düşünüyorum ben yapamadım yapsın doktorlar :)

bende deniyorum aylardır eşimde sperm ileri hızında sıkıntı vardı gerçi şimdi arttı ama yüzücü sperm değiller galiba olmuyor yine de ama doktora göre ilişki sıklığı yokmuş bize :) marta kadar deneyeceğim olmazsa vallahi bende aşılama düşünüyorum ben yapamadım yapsın doktorlar :)
bızmde sorunumuz ılerı hız canım, asılama ıle nasıp olur ınsallaahhhh

X