KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Bata 4 gün var beta hcg 0.100 çıktı 😪😪😪😪😪
Ya canim hakkında hayırlısı olsun insAllah birdahaki aya olur arkadaşım bata 5 gün kala yapmıştı negatif ti bata 1 gün kala normal test yaptı 5 TL lik pozitifti belki geç olmuştur onunki ama kısmet her şey canım yani adet olana kadar hiç bir şey net değildir 👌🏻

Kizlar komik olurmu bunu sormak bilmiyorm ama yaşayan varmi merak ettim ovitrelle ignesi vurulali 9. Günüm ve siddetli baş agrim var birde göğus ucum hafiften dokununca aciyo ve arada bacagim çekilir gbi oluyor sizce belirti hissetmek icin erkenmi
Çok erken bence canım bi çok belirti iğneden kaynaklanıyor bence hiç düşünme bile belirtileri yanıltıcı olabiliyor bazen

Selam kızlar, 6 gün önce kanda gebelik testi yaptım sonuç 1.6 çıktı. Bu akşam evde gebelik testi yaptım ilk başta t çizgisi çok hafif gölgeli gibiydi fakat 1 saat sonra t çizgisi daha belirginleşmiş. Bunu yaşayıp hamile olduğunu öğrenen var mı aranızda. Çok sevgiler...

Eklentiler

• IMG_20211117_224726.jpg
    IMG_20211117_224726.jpg
    164,5 KB · Görüntüleme: 92
Selam kızlar, 6 gün önce kanda gebelik testi yaptım sonuç 1.6 çıktı. Bu akşam evde gebelik testi yaptım ilk başta t çizgisi çok hafif gölgeli gibiydi fakat 1 saat sonra t çizgisi daha belirginleşmiş. Bunu yaşayıp hamile olduğunu öğrenen var mı aranızda. Çok sevgiler...
Bugün benimde oyleydi. Adet olmama gereken gündü...
Idrar testinden sonra kan verdim 16.97 çıktı...
Doktor gebelik var dedi ama değer düşük cuma günü tekrardan vereceğim artış varmı diye

Eklentiler

• 20211117_093405.jpg
    20211117_093405.jpg
    43,1 KB · Görüntüleme: 88
Merhaba canım bence hamilesin görünüyor hayırlı olur insAllah şöyleki arkadaşım 5 gün kala beta verdi cikmadi bir gün kala kaset test yaptı aynı böyle çıktı hafif hatta eczacı yok dedi ama vardı 🤗🤗

Evet görünüyor hafif bir cizgi. Yeni daha demekki.
Kan testini tekrarlayın bence. Hayırlısı olsun

X