KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Belki kacirdigin zaman olmuştur ya da bu ay yumurtlama olmamıştır sen denemeye devam et geç yumurtlama da olabilir. Bu ay yumurtlama goremessen bı dahaki ay mutlaka tekrar adet bitimi başla ovu testine
Ama.hergun test yapıyorum bazen şüphelenip 2. Testi yapıyorum yine yok beyaz kokusuz akintim var ama testte yumurtlama yok.cok.tuaf

Tmm canim saol iyi oldu örn test de ya ben ilk defa aldım bu ay oda sanırım almam bir daha çünkü her gün yap falan stresden başka bir şey değil peki senin yunurtlaman güzel olmuş sonuç aldın mı yani degrlendirdigin zaman oldu mu gebelik
Hayir canım malesef çikolata kistim var 13 ay oldu deniyoruz her ay bu şekilde 2 gün yumurtlama görüyorum ama hala sonuç yok kist engel oluyo heralde rahim filmine kadar çekildim başka bı sorunum da yok. Bı oğlum var ama çok şükür Rabbim uzun ömür versin 5 ayda kalmıştım oglumada

Cok tesekkur ederim hayit tohumum var suan evimde onu kullanmayi dusunuyorum bugunden itibaren yuruyuse baslayip yedigime ictigime dikkat etmeyi dusunuyorum aksi gibi dogru duzgun yemek yemeyip abur cuburla yasayan biriyim dikkat edicem artik esimde bu pazartesi bi baktiricak simdilik bildigimiz bisey yok ama bi baktirsin bakalim insallah hayirlisiyla hepimiz mujdeli haberler aliriz ve hayirli saglikli evlatlarimiz olur ❤
Yeme alışkanlığını değiştirip egzersiz yaptiginda ilaçsız bile değerlerin düzelir, benim degerlerim seninkinden cok yuksekti..Senelerdir dogum kontrol hapi veriyorlardi kilo yapmaya başlamıştı biranda kullanmicam dedim ve kestim...8 kilo verdim 57 den 49 a düştüm, şekeri hayatimdan cikarttim hareket halimi arttirdim, abur cubur hic yok hep sağlıklı ürünler hem yumurta rezervim artti hem döngülerim duzene girdi hem hormonlarım düzeldi.yumurtaliklarimın catlamasi gelismesi sağlıklı ilerledi.. Bi tek prolaktinim sınırdaydı onuda hayıt tohumuyla hallettim. O yuzden hic kafana takma ufak değişiklikle hepsi düzene giriyor biraz sabır gerek 😊 pco ustesinden gelinecek bi durum

Hayit tohumunu nasil kullanmaliyim ve lh ve fsh ye de iyi gelir mi acaba
Tohumu robotta geç bi kere..hazir suyu kaynat ben icine 1 tatli kaşığı atıyordum, ılıyana kadar bekle sonra iç..sabah akşam aksatmadan 3 ay boyunca kullan..sadece yumurtlama gününden adet gunune kadar bırakman gerekiyor ama yumurlamani bilmediğin icin tahmini adetinden 1 hafta öncesi birakabilirsin..adetinin ilk gunu baslayabilirsin tekrar

Hayir canım malesef çikolata kistim var 13 ay oldu deniyoruz her ay bu şekilde 2 gün yumurtlama görüyorum ama hala sonuç yok kist engel oluyo heralde rahim filmine kadar çekildim başka bı sorunum da yok. Bı oğlum var ama çok şükür Rabbim uzun ömür versin 5 ayda kalmıştım oglumada
MasAllah Allah onu size bağışlasın 2. Vakti saati var çünkü 1 tane olmuş 2. Olur inanın tevekkül edin insAllah hayirli zamanda hayırlısı ile olsun doktorlar yok diyorlar bazen tıpta yok deniyor evet ama işte vakit saat gelince inayiyorum ki olacak birde stres yapmasak bence daha kolay olacak da elde değil malesef tez zamanda insAllah güzel haberler veririz hep beraber 🌼🌼🌼🌼🌼🧿🧿🧿🧿❤️❤️❤️

Yeme alışkanlığını değiştirip egzersiz yaptiginda ilaçsız bile değerlerin düzelir, benim degerlerim seninkinden cok yuksekti..Senelerdir dogum kontrol hapi veriyorlardi kilo yapmaya başlamıştı biranda kullanmicam dedim ve kestim...8 kilo verdim 57 den 49 a düştüm, şekeri hayatimdan cikarttim hareket halimi arttirdim, abur cubur hic yok hep sağlıklı ürünler hem yumurta rezervim artti hem döngülerim duzene girdi hem hormonlarım düzeldi.yumurtaliklarimın catlamasi gelismesi sağlıklı ilerledi.. Bi tek prolaktinim sınırdaydı onuda hayıt tohumuyla hallettim. O yuzden hic kafana takma ufak değişiklikle hepsi düzene giriyor biraz sabır gerek 😊 pco ustesinden gelinecek bi durum
Ya cok tesekkur ederim valla moral oldu dikkat edicem artik bende kesinlikle bugun adetin 7. Gunu yarin hayita da baslamayi dusunuyorum insallah ilacsiz halledebilirim bende umarim senin de benim de burdaki herkesin de hayirlisiyla saglikli evlatlari olur ❤

Tohumu robotta geç bi kere..hazir suyu kaynat ben icine 1 tatli kaşığı atıyordum, ılıyana kadar bekle sonra iç..sabah akşam aksatmadan 3 ay boyunca kullan..sadece yumurtlama gününden adet gunune kadar bırakman gerekiyor ama yumurlamani bilmediğin icin tahmini adetinden 1 hafta öncesi birakabilirsin..adetinin ilk gunu baslayabilirsin tekrar
Hayitin hepsini bi kere de robotton gecip ordan mi kullanmaliyim yoksa her defasinda 1 kasigi robotton gecirip mi kullanmaliyim cok soru sordum ama 😊Bu ay ovulasyonla da takip etmeyi dusunuyorum orda yumurtlama gorunce birakirim

MaviSasa234 MaviSasa234 kullanıyordu, bilgisi varsa yazar bize ❤️
Szrszr Szrszr canım inofolic combi de folic asit var. İnofolic olanda yok. O yüzden mavi olanı almaya çalış.. Birde pko olanlarda folik asit eksik olabiliyor. Muhakkak folik asidine baktır ve almaya çalış. İnositol de yumurta kalitesini arttırıyor. Benim inofolic combi ile 14-16. gnlerde yumurtlama oldu..

Szrszr Szrszr canım inofolic combi de folic asit var. İnofolic olanda yok. O yüzden mavi olanı almaya çalış.. Birde pko olanlarda folik asit eksik olabiliyor. Muhakkak folik asidine baktır ve almaya çalış. İnositol de yumurta kalitesini arttırıyor. Benim inofolic combi ile 14-16. gnlerde yumurtlama oldu..
Tesekkurler canim inositol ne peki o da takviye mi beraber kullanilabilir mi

Doktor bunu onermis sanirim inofolic combi bunun mavi olani farki ne acaba hangisini alsam
Boşuna bunlara para dokmemeni öneririm içinde inositol olması önemli olan pcos var büyük ihtimal sende de yıllarca kullandım bunları boşa para dökmüşüm venaturanin inositolü hem insulin direncini kirar hem yumurta kaliteni artırır canim üç aydır bunuda almıyorum haberin ola 😅

Boşuna bunlara para dokmemeni öneririm içinde inositol olması önemli olan pcos var büyük ihtimal sende de yıllarca kullandım bunları boşa para dökmüşüm venaturanin inositolü hem insulin direncini kirar hem yumurta kaliteni artırır canim üç aydır bunuda almıyorum haberin ola 😅
Mavigrill Mavigrill in yazdıklarına kelimesi kelimesine katılıyorum bitkisel ürünler hemen değil ama uzun vadede sporla ise yariyor kalanida nasip be canim mfk nin önerdiği balli karışıimada bakabilirsin istersen en azından sağlıklı tatlı isteği giderilir psikoloji de bitiyor herşey..

Birde kızlar erkek faktörlü sorun olsun olmasın kesinlikle erkekler desteklenmeli keçiboynuzu olur bal olur polen olur işe yarayan ne varsa bir tarafin açığı diğer tarafın fazlasıyla kapatılabilir hayat gibi bir yerde birbirini tolere etmeye çalışmak gibi..

Mavigrill Mavigrill in yazdıklarına kelimesi kelimesine katılıyorum bitkisel ürünler hemen değil ama uzun vadede sporla ise yariyor kalanida nasip be canim mfk nin önerdiği balli karışıimada bakabilirsin istersen en azından sağlıklı tatlı isteği giderilir psikoloji de bitiyor herşey..
Merhaba mfk Ballı karışım nedir ne diye geçiyor aktarda aceba

Evet pco var icerisinde folik asitte var sanirim o yuzden kullanmayi dusunuyorum ama bilemedim

Merhaba mfk Ballı karışım nedir ne diye geçiyor aktarda aceba
Bu karışımın oranlarını doktor kendisi ayarladığı için yalnızca kendi verdiği sayfadan temin edebilirsiniz ben Saraçoğlu'ndan alacaktim arı sütü oranı çok düşüktü diye vazgeçtim doktorun dediği yerden aldım tadı güzel bal kesinlikle gerçek kalanida umarım öyledir mfk Mehmet Fatih Karslı instagramda bulursunuz yazinca

X