KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Inofolic combiyi onerdi doktorum bakalim onu da bi arasirayim
Hayıt otu veya aslanpençesi kullan canım cok faydasini görursun illa dogum kontrol hapını kullanmam diyorsan..bunlar butun hormonlari dengeliyor..progesteron testini tekrarlat yumurta takibi yaptırıp fsh, lh değerin düşük yumurtlama sorunun var büyük ihtimal, onun dışında cok anormal bişeyin yok, prolaktin değerine baktır mutlaka...hepsi 2 3 aya duzelir stres yapma hepsini stres etkiliyor..Paketli gidalardan, tatlıdan, abur cuburdan uzak dur yuruyus yapmaya calis ya da evde leslie aç yap eşinde sorun yoksa hemen hamile kalırsın zaten...hormonları etkileyen tek sey hareketsiz yaşam ve stres bunuda halledebilirsin

Arkadaslar şimdi sabah yaptığım kırmızıydı az evvel yaptım kırmızı çıkmadı aceba diyorum bu gün çatladı mi yada testlerde bir sıkıntı mı var son testini az evvel yaptım çizgi çıkmıyor silinmiş çatlama olabilirmi aceba bana bibbakr mısınız biliyorum çok yazdım galiba ama bende merak ediyorum teşekkür ederim 🤗 herkese

Eki Görüntüle 2953832
Yok canım yumurtlama olmamış daha

Hayıt otu veya aslanpençesi kullan canım cok faydasini görursun illa dogum kontrol hapını kullanmam diyorsan..bunlar butun hormonlari dengeliyor..progesteron testini tekrarlat yumurta takibi yaptırıp fsh, lh değerin düşük yumurtlama sorunun var büyük ihtimal, onun dışında cok anormal bişeyin yok, prolaktin değerine baktır mutlaka...hepsi 2 3 aya duzelir stres yapma hepsini stres etkiliyor..Paketli gidalardan, tatlıdan, abur cuburdan uzak dur yuruyus yapmaya calis ya da evde leslie aç yap eşinde sorun yoksa hemen hamile kalırsın zaten...hormonları etkileyen tek sey hareketsiz yaşam ve stres bunuda halledebilirsin
Cok tesekkur ederim hayit tohumum var suan evimde onu kullanmayi dusunuyorum bugunden itibaren yuruyuse baslayip yedigime ictigime dikkat etmeyi dusunuyorum aksi gibi dogru duzgun yemek yemeyip abur cuburla yasayan biriyim dikkat edicem artik esimde bu pazartesi bi baktiricak simdilik bildigimiz bisey yok ama bi baktirsin bakalim insallah hayirlisiyla hepimiz mujdeli haberler aliriz ve hayirli saglikli evlatlarimiz olur ❤

Hayit tohumunu nasil kullanmaliyim ve lh ve fsh ye de iyi gelir mi acaba

Aslında korunmak istemiyorsan inofolic combi kullanmak daha mı mantıklı olur? Ovulasyon testi kullanıyor musun?
Bence özelde seninle ilgilenecek iyi bir doktor bul, bu sonuçlarını da yanında götür. Durumunu anlat, belki yumurta takibi falan yapar. Büyük ihtimalle femara önerir, femara kullanınca zaten yumurtlama erken oluyor ve adet döngünün süresi de kısalıyor. Belki gebelik oluşur hemen... Ben olsam böyle yaptırırdım.
Devletteki doktorlar bir yıl dolmadan yumurtlama takibi yapmıyorlar. Daha çok erken diyorlar. Özelde iyi bir doktor bulup gittim, 9.ayımda baktım hala gebelik yok. Beklemek istemiyorum dedim yumurta takibinde bu 3.ayım, ama en azından doktorum ilgileniyor yol yöntem gösteriyor.
Doktor bunu onermis sanirim inofolic combi bunun mavi olani farki ne acaba hangisini alsam

Eklentiler

• 20211116_125925.jpg
    20211116_125925.jpg
    76,1 KB · Görüntüleme: 43
Silinince akşamına bende değerlendirme yapıyorum canım bu günleri ne bilim ama inan stres yani bu LH lar 🤭
Aynen öyle canım bende 9 ay yaptım her ay yumurtlama gördüm ama 1 ay yumurtlama göremedim oda her kadında senede bikac kez yumurtlama olmayabiliyomus diye duydum çok stres yapiyo. Yumurtlaman şuan olmamış daha cnm devam et test yapmaya günleride boş geçme ama bigun dur bigun degerlendir. Örnek olarak yumurtlama olmuş ovu testi atıyorum bak sana ya böyle olcak ya da c kadar koyu olcak t çizgisi
IMG20210807130014.jpg

Eklentiler

• IMG20210808140512.jpg
    IMG20210808140512.jpg
    32,1 KB · Görüntüleme: 37
Kızlar letuda 2ci günüm kasık ağrısı oluyor normal mi bu ya daha smdiden
merhaba bende 12 kasım cuma günü başladım letu ilacına yanında birdem proloktn düşürmek için ilaç verdi dün itibari ile bitti ilacım letuyu toplam 5 gün gündee 2 tane kullandım pazartesi kontrole gidicem inşallah yumurtam gelişmiştir. Ama bu ay gebelik oluşucak hissediyorum ben. Bende 5 günlük süreçte herhangi bir ağrı vs olmadı sizin bittimi ilacınız

Kızlar buda bugünkü avo testim 2 saat oncesinden sıvı tuketimini kestim

Eklentiler

• 20211117_140150.jpg
    20211117_140150.jpg
    37 KB · Görüntüleme: 43
Aynen öyle canım bende 9 ay yaptım her ay yumurtlama gördüm ama 1 ay yumurtlama göremedim oda her kadında senede bikac kez yumurtlama olmayabiliyomus diye duydum çok stres yapiyo. Yumurtlaman şuan olmamış daha cnm devam et test yapmaya günleride boş geçme ama bigun dur bigun degerlendir. Örnek olarak yumurtlama olmuş ovu testi atıyorum bak sana ya böyle olcak ya da c kadar koyu olcak t çizgisi Eki Görüntüle 2954039
Ben hic bu cIzgileri görmedim ya

Aynen öyle canım bende 9 ay yaptım her ay yumurtlama gördüm ama 1 ay yumurtlama göremedim oda her kadında senede bikac kez yumurtlama olmayabiliyomus diye duydum çok stres yapiyo. Yumurtlaman şuan olmamış daha cnm devam et test yapmaya günleride boş geçme ama bigun dur bigun degerlendir. Örnek olarak yumurtlama olmuş ovu testi atıyorum bak sana ya böyle olcak ya da c kadar koyu olcak t çizgisi Eki Görüntüle 2954039
Tmm canim saol iyi oldu örn test de ya ben ilk defa aldım bu ay oda sanırım almam bir daha çünkü her gün yap falan stresden başka bir şey değil peki senin yunurtlaman güzel olmuş sonuç aldın mı yani degrlendirdigin zaman oldu mu gebelik

X