KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

bu test hastanenin acilinde yapılır mı?
Bilmiyorum ki canım doktora bağlı sanırım.acil durumluk bir konu değil sonuçta bakıldığında.doktor tedavi yapıyor olsa ister o ayrı ama acil bakmaz gibi sanki.ben özelde baktirmisdim 1 kere.1 kerede doktor istemiyle devlette bakıldı ama acil değildi normal poliklinik kadın dogum doktoruydu.

teşekkür ederim

Bende şuan aynı durumdayim iştahım cok fazla açıldı belki bu psikolojiktir. Dünden beri kasık agrim var hatta sag tarafta kisa süreli değişik bir agrim oldu. Bel agrim var ara ara bacagina vuruyor. Benim tek fark test yaptigimda iğneden dolayi pozitif çıkıyor sonuc
Ben sana cevap yzdim ama becerememisim

Canım ben kullanıyorum uzun süredir çokta memnunum benim ablam kullanmıştı bebek dusunmeye basladigim aylarda bende aldım folic trio ne koku ne tat çok rahat iciliyor kabak cekirdegine benziyor gorunusu yan etkileri yok denecek kadar az istersen araştır bak

Bende gecirmistim gecen sene yorucu bir sürec ama sağlıksız gebelik sonuçta üzülme tekrardan geçmiş olsun

Bakiyim hemennnn çok teşekkür ederim

Ya canım çok üzüldüm inşallah hayırlısı ile diğer ay tekrar gebe kalabilirsin

Pek iyi bir sey degil kuzum bugun butun bir gun ağladım aşılama bile tutmadi diye sonra kendime geldim isyan etme şükret sağlıklısın diye
Öyle düşünme kuzum.. Allah ne dertler ile sınıyor.. Daha önce gebe kalmışsın inş gene gebe kalacaksın. Defalarca tüp bebek yapıp tutmayanlar var.. Bir tanıdık şuan 8.tüp bebek başarısız olmuş onu yazdı.. Allah kaldıramayacağımız yükü vermesin..
Bu arkadaşın kardeşininde histeroskopi de rahim şeklini bozmuşlar gebelik oluyor ama uzun sürmüyor.. Onunda 4-5. Tüp bebeği şimdi yumurta havuzu yapıyormuş yaşı ilerlemeden bi kaç embryo dondurmak için..
Ne hikayeler var Bi şükredelim ve yorulmadan denemeye devam edelim Çok şükür elimizdeki imkanlar tükenmedi..

Haklısın kuzum hemde çok haklısın bazen insan gaflete düşüyor neden diye toparlandım çok şükür eşimlede konuştuk dedik yıkılmadan devam edeceğiz tekrardan seninde yorumun çok iyi geldi Allah razı olsun senden de kuzummm ❤❤❤

Bence ümitsizlipe kapılmayın hemen bende hamileliği kanda öğrendim ama kaset testte çıkmıyo Bi türlü yarın bat günüm dün yaptım varla yok arası çok haff silik çzgi vardı yani belki de ben görmek istediğim için gördüm. Erken olabilir çıkmayabilir Rabbim gönlünğze göre versin inşallah

Merhaba kan değerlerinizdeki artış nasıldı acaba sonuçları yazar mısınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…