KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Belki geç yumurtlama olacaktır yumurtlamanın ustunden 14 gün geçince adetin gelir büyük ihtimal yumurtlama görürsen ona göre hesaplarsin adetini. Bütün kadınlarda bazı aylar yumurtlama olmayabiliyomus. Ya öyle bişe ya da ileriki zamanlarda yumurtlaman olcak
Ama 1 hafta önce doktor catlamak üzere dedi çalmayı mı unuttu ne bilim piskoljim bozuldu

Ama 1 hafta önce doktor catlamak üzere dedi çalmayı mı unuttu ne bilim piskoljim bozuldu
O zmn testlerde bı sorun vardır hiç canını sıkma burda çok gördük ovu testinde yumurtlama görmeyip hamile oldugunu öğrenen. Önemli olan doktorun ne dediği demekki yumurtlaman olmuş ki çatlamaya yakın doktor görmüş zaten testlere bakma gün aşırı değerlendir

O zmn testlerde bı sorun vardır hiç canını sıkma burda çok gördük ovu testinde yumurtlama görmeyip hamile oldugunu öğrenen. Önemli olan doktorun ne dediği demekki yumurtlaman olmuş ki çatlamaya yakın doktor görmüş zaten testlere bakma gün aşırı değerlendir
İnşallah yanlış yapiyorumdur testleri de yumurtlama olmuş olsun bi nebze rahatladı içim cok teşekkür ederim

Bebek olayları hiç belli olmuyor ya 😬
Ben klomen kullandım çatlatma iğnesi kullanmadım bilmiyorum klomen geciktirdi belki de
Akşam yapıp sabah silik çizgi gördüğüm testte kıllandırdı beni
Gidip yeni test almak istemiyorum 😬
Bak atayım
Bence baya belirgin beklemiş olsa bile biseyler var gibi.bi test daha yapın bugun

Mfk asla ovulasyon testi ile takip yapılmayacak yanlış sonuç verir demiş 🙄 ben testlere güveniyorum stres olmayalım diye mi öyle yazdi acaba

Gelmezse sabah direkt kan vericem canım
Daha önce dış gebelik geçirdiğim için kan daha garanti olur benim için
Varsa da beta takibi açısından
Biraz da korkum var
Bat gününe gelmişsin zaten okadar sıkıntı olmaz canım..ins vardır güzel habeelerini bekliyoruz. Esin akşam bı test alsın yap bı tane daha. Duruma göre gidersin..ama bence var gibi. Çünkü ben kendimde bı senedir hiçbir şekilde çizgi görmüyorum 😀

Yakınımda eczane yok canım
Bide arada ağrı giriyor birşeyler geliyormuş gibi oluyor bakıyorum yok
Regl olcak hissi var ondan bekliyorum galiba😕
Benim oğlumdada çok adet sancım vardı cnm o kadar sancilanip adet olmayınca supelenip yapmıştım ilk çıkmadı kahvaltımı yapıp geri gidip baktığımda gördüm çizgiyi iki kere daha yaptım onlarda aynı sekilde olmuştu . Şimdi oğlum 5 yaşında 1 senedir 2. Bebeği düşünüyorum 3 ay önce gene böyle sonradan silik çizgi gördüm çok emindim hamile olduğuma o gün test yapmadım bı daha sabah netlessin iyice diye sabah yaptigimda çıkmadı çok daha fazla üzülmüştüm o yüzden ikisinide yaşamış biri olarak test yaparsan daha için rahat eder diye düşündüm ama uzakmis eczane yarın kan ver bakalım yada esin gelirken alabilirse alsın İnşallah vardır

Bat gününe gelmişsin zaten okadar sıkıntı olmaz canım..ins vardır güzel habeelerini bekliyoruz. Esin akşam bı test alsın yap bı tane daha. Duruma göre gidersin..ama bence var gibi. Çünkü ben kendimde bı senedir hiçbir şekilde çizgi görmüyorum 😀
İnşallah canım ya
Bende geçen ay belirti yaşamıştım yaptım test bembeyazdı 1 gün beklettim testin içini açtım en son parçaladım testi 😬
Bunda böyle çıkınca şok oldum suya falan da tuttum gölge gibi var ama işte insan korkuyor
Bi başka konuda bi üye de benden daha koyuydu testi ama kan verdi negatif çıktı az önce 😕 ondan umutlanmak istemiyorum hiç

İnşallah canım ya
Bende geçen ay belirti yaşamıştım yaptım test bembeyazdı 1 gün beklettim testin içini açtım en son parçaladım testi 😬
Bunda böyle çıkınca şok oldum suya falan da tuttum gölge gibi var ama işte insan korkuyor
Bi başka konuda bi üye de benden daha koyuydu testi ama kan verdi negatif çıktı az önce 😕 ondan umutlanmak istemiyorum hiç
İçini ferah tut canım.ins olmuştur keşke bı testin daha olsaydı yapardın .bide kaset test bu belki erken gebelikte daha koyu çıkacaktı. Bekle bakalım bı gün daha ins adet olmazsin

Ya ben dogum kontrol hapi kullanmak istemiyorum aslinda moralim bozuldu 😔

Gelmezse sabah direkt kan vericem canım
Daha önce dış gebelik geçirdiğim için kan daha garanti olur benim için
Varsa da beta takibi açısından
Biraz da korkum var
Canım hayırlısı olsun inşallah pozitiftir ve sağlıkla ilerler ben de dış gebelik geçirdim şubatta bu ay da olmadı bebek hsg çekileceğim bitince senin ne kadar oldu hsg çekilmiş miydin

X