KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Ay hadi inşallah kızlar sabah kan vereceğim direk 😊 dua edin nolur benm 4 bebeğimi kaybettm 😔 5 6 haftalikta öldü hepsi en sonki 9 haftalikti sekil bozukluğu vardı kalbi durdu 😔😔 şuan çok kötüym yine aynı şeyleri yasamak istemiyorm eşim 45 kromozom ve yapışık gen taşıyor bu yüzden bebekler tam kalbi atacak zaman ilerlemiyor yada kalbi duruyor 😔

IMG_20211115_004345.jpg
bugün döngümun 18. Günü ilk defa bu kadar geç yumurtlama oluyor daha koyu değil diğer yaptığım testlere göre en koyusu bu geç yumurtlama görmüş oldum yarın kesin pik olur sonra ki gün çatlama ve eşim salı görevden geliyor inşallah o zamana kadar iyi değerlendirme yapabilirim 🙏

Ay hadi inşallah kızlar sabah kan vereceğim direk 😊 dua edin nolur benm 4 bebeğimi kaybettm 😔 5 6 haftalikta öldü hepsi en sonki 9 haftalikti sekil bozukluğu vardı kalbi durdu 😔😔 şuan çok kötüym yine aynı şeyleri yasamak istemiyorm eşim 45 kromozom ve yapışık gen taşıyor bu yüzden bebekler tam kalbi atacak zaman ilerlemiyor yada kalbi duruyor 😔
Genetik tanili tüp bebek neden yapmıyorsunuz yanlis anlama merak ettiğim icin soruyorum canim

Genetik tanili tüp bebek neden yapmıyorsunuz yanlis anlama merak ettiğim icin soruyorum canim
Bi kez daha denemek istedim onuda arstirdim ama genetik tarama testnden sağlam gelmeme şansı da var tabi sağlam gelme sansida yinede tekrar denemek istedim insaalah bu sefer olur allahim dualarımı kabul eder inşallah oralara gitmeye gerek kalmaz 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Bi kez daha denemek istedim onuda arstirdim ama genetik tarama testnden sağlam gelmeme şansı da var tabi sağlam gelme sansida yinede tekrar denemek istedim insaalah bu sefer olur allahim dualarımı kabul eder inşallah oralara gitmeye gerek kalmaz 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Insallah canimm ayet-el kürsü oku burfa bekleyenler icin 🙏

Benimde 20 kasım.. Bende tüp bebek öncesi son denemelerim bekleyişteyim ☺️Ara ara umutsuzluk oluyor ama sonra toparlıyorum.. Rukis26 Rukis26 topik açmış. Hergün silik görmesine rağmen gebe olduğuna inanmış ve bata 3 kala beta 5 çıkmış.. Bende böyle düşünüyorum kesinlikle gebeyim😁
Geçen ay klomen kullandığımda göğüslerim şişmişti. Bu ayda yumurtlama sonrası gene sol göğüsüm şişti ve ağrıyor. Bunu da klomen kullanmasaydım kesin belirti derdim ama değil.. Olsun ben bu ay gebe olduguma inanıyorum ☺️
Ne zaman test yapacaksın .. Çatlatma iğnesi oldun mu?
Kimyasal oldu benim canım

Bende pkoluyum 2 cocugumada adet olacagim zamanlarda gec yumurtlamayla ve o günlere denk gelen iliskilerle hamile kaldım. Bu ayda benzer seyler tasiyorum o yüzden biraz umudum var. 🥰 Bizlerin ne zaman yumurtlayacagi belli olmuyo 😁 tez zamanda güzel haberler verirsiniz ins..
Amin inşallah canım:KK200:

Günaydın kızlar bi sorum olacak görselde belirttim testi aldım instagram sayfa sahibi ovülasyon gerçeklesmiş dedi (13 kasım) dün yaptıgımda da daha silik çatlamış oluyor (14kasım) sizce övülasyon olmuş mu yoksa daha koyumu olması lazımdı

Eklentiler

• B0373A0C-CDBB-43AE-96B1-DD71A77792AB.jpeg
    B0373A0C-CDBB-43AE-96B1-DD71A77792AB.jpeg
    100,4 KB · Görüntüleme: 58
  • 4FF46206-AB5F-4058-B381-21578592B1BF.jpeg
    4FF46206-AB5F-4058-B381-21578592B1BF.jpeg
    87,2 KB · Görüntüleme: 51
Canım aylardır hem vitamin hem karışımı kullandın mı ve günlere dikkat ederek ?
evet hatta o 325 tl olan karışım 140 tl olarak alıyordum ben o amanlar bu kadar ünlü değildi :) günlere hey ay aşırı dikkat etmedim zira bunun amacı stresi engellemek ve o da stres oluşturuyor...

Çok zor daha yeni Rahime varmak için yola çıkıyor 1 hafta sürüyor boşuna gitme adetine 4-5 gün varken baktır
ben bunu da çok merak ediyorum bazıları burada yumurta çatladığı gün göğüs hassasiyeti göğüs şişkinliği baş dönmesi falan hissediyorlarmış ya mümkün mü böyle bir şey :/

ben bunu da çok merak ediyorum bazıları burada yumurta çatladığı gün göğüs hassasiyeti göğüs şişkinliği baş dönmesi falan hissediyorlarmış ya mümkün mü böyle bir şey :/
Kuzu benim öyle oluyor.. Baş dönmesi ve mide bulantısı yaşıyorum.. Hemde takip yapmadıgım zamanlar daha belirgin oluyot takip yaptığımda zaten olacağını biliyorum 😏

X