KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

kizlar benim adetim günü de gelmedi yumurtlama kanaması yasadim adet olacagim tarihlerde iliski yasadik o sira.
eğer gebelik varsa tahminen 5 - 6 günlük olacak çarsamba gününe randevu aldik dr dan adet olamadim diye varsa kan testinde cikar mi 5 - 6 günlük bebek ?
Nasıl ben anlamadım 5..6 günlük olacak diyorsunuz ilişkinin üstüne 5. 6 gün mu oldu

kizlar benim adetim günü de gelmedi yumurtlama kanaması yasadim adet olacagim tarihlerde iliski yasadik o sira.
eğer gebelik varsa tahminen 5 - 6 günlük olacak çarsamba gününe randevu aldik dr dan adet olamadim diye varsa kan testinde cikar mi 5 - 6 günlük bebek ?
Çok zor daha yeni Rahime varmak için yola çıkıyor 1 hafta sürüyor boşuna gitme adetine 4-5 gün varken baktır

Nasıl ben anlamadım 5..6 günlük olacak diyorsunuz ilişkinin üstüne 5. 6 gün mu oldu
Ben adet olacagım tarihlerde 2 gün ovulasyon kanaması yasadim gec yumurtladim. O sıralarda da iliski yasadim. Ama emin değilim denk getirdim mi bunları hep sonradan farkettim araştirinca. Dr aradım adet olamadım diye kan testi yaparsa bana acaba cikar mi gebelik varsa. Evet iliskinin üstünden gecen gün.
7 günlük cikiyormus diye duydum bide sökturucü verirse bir sey varsa üzülürüm.

Canım valla deniyoruz bende pko var 21.günü de deniyecegiz:KK45:
Hadi hayırlısı bakalım İnşaAllah güzel sonuç alırız. Benimde günler aksamaya başladı. Yani olması gereken günden 1 gün sonra oluyor birliktelik. Dr. Çok önemli değil demişti ama.. Ben sıkıntı yapıyorum işte.

Ben adet olacagım tarihlerde 2 gün ovulasyon kanaması yasadim gec yumurtladim. O sıralarda da iliski yasadim. Ama emin değilim denk getirdim mi bunları hep sonradan farkettim araştirinca. Dr aradım adet olamadım diye kan testi yaparsa bana acaba cikar mi gebelik varsa. Evet iliskinin üstünden gecen gün.
7 günlük cikiyormus diye duydum bide sökturucü verirse bir sey varsa üzülürüm.
Boşa gitmeyin .kendinize dikkat edin evde hareket ederken garanti olsun diye 15 gün doldurup öyle erken gebelik testi ve kan verin bence kan değerinden daha iyi belli olur. Eğer 6 gunu doldurduysaniz 10 gün sonra yapın bunları

Canım valla deniyoruz bende pko var 21.günü de deniyecegiz:KK45:
Bende pkoluyum 2 cocugumada adet olacagim zamanlarda gec yumurtlamayla ve o günlere denk gelen iliskilerle hamile kaldım. Bu ayda benzer seyler tasiyorum o yüzden biraz umudum var. 🥰 Bizlerin ne zaman yumurtlayacagi belli olmuyo 😁 tez zamanda güzel haberler verirsiniz ins..

Boşa gitmeyin .kendinize dikkat edin evde hareket ederken garanti olsun diye 15 gün doldurup öyle erken gebelik testi ve kan verin bence kan değerinden daha iyi belli olur. Eğer 6 gunu doldurduysaniz 10 gün sonra yapın bunları
Telaşla aldım randevuyu. Daha iptal edemem gitmezsem cezası var. Eve ceza mektubu geliyor 🤣 biraz enteresan farkindayim. Ertelemeye calissamda olmuyorsun erteleme gel der neyse.. Ben yinede gidin verirsede kullanmam artik napim kendim olmadigimdan emin olana kadar. Dedigin gibi dikkat ediyorum kendime guzel haberler alirim bende 10 15 güne ins.. 🤲🥰

Valla canım ben ne demek istediğini inan anlamadım adetin çok geçtiyse o bebek neredeyse 4haftalik oluyor neredeyse hem idrarda hem kanda çıkar al Bir idrar testi yap
Canım şöyle ki normal süre ve zamanlarda yumurtlama yaşayan adet gören kisilerde evet senin dedigin gibi oluyor.
Ama pkolularda enteresan durumlar yasanabiliyor. Ben her ay yumurtlamiyorum ve dengesiz zamanlarda yumurtluyorum. 2 cocugumada adet olacagim zamanlarda gebe kaldim. Adet olacagım günlerde yumurtluyorum. Ve hep cok erken öğrendim. Şimdide benzer durum yasadim iliskide denk geldi yunurtlamaya acaba tutturdum mu diye meraktayim. Testte yaptim tabi her ihtimale karsi gecikince negativ tabiki..
1 haftalik oğrenende varmis acaba yasayan var mi bilen tanidigi olan diye sizlere sormak istedim..

Telaşla aldım randevuyu. Daha iptal edemem gitmezsem cezası var. Eve ceza mektubu geliyor 🤣 biraz enteresan farkindayim. Ertelemeye calissamda olmuyorsun erteleme gel der neyse.. Ben yinede gidin verirsede kullanmam artik napim kendim olmadigimdan emin olana kadar. Dedigin gibi dikkat ediyorum kendime guzel haberler alirim bende 10 15 güne ins.. 🤲🥰
Sorması ayıp neresi orası eve mektup gelmesi ne demek

Kızlar benm bat günüm karışıktı ekim 16 sında lekelenmem oldu 21 ine kadar 21 i yoğun adetm gelmişti az önce öyle duramadım test yaptm sabah yapmayı planliyodm ama dayanamadim yanlış mi goruyorm
20211114_234252.jpg

X