KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Bu şekilde anlaşılamaz bence. Zira salgınan hormonların seviyesi bile yetersiz o dönemde. Çok ciddi bir artış yok ki göğüste sızı şişkinlik olsun. Bence çok fazla araştırma. Herkes farklı hissediyor sonuçta. Çoğu psikolojik belirtiler onların.

Oğluma hamile kalmadan önce yumurtlamayı bile hissetmezdim. Sadece regl olacağım zaman sancı hissederdim. Doğum yaptıktan sonra her yumurtlamada illaki kasılma veya batma hissetmeye başladım. Bunu da değişen fizyolojiye bağlıyorum.

Eğer benim yumurta döllendiği anda başlasaydı göğüs şişkinliğim şu an sancıdan duramazdım. :KK48:

Orası hiç belli olmuyor. Hamile de olabilirsin. Gebelik ve regl sendromları çok benzer.

Ben de o lekelere bakarak regl oluyorum dedim durdum. Doktora randevu aldım reglim ama tam sökülmedi dedim hatta doktora. Vajinal muayene oldum. O da görmedi. Yeniymiş meğer. 9 gün sonra kese göründü.

Az daha regl sökülmedi diye adaçayı içecektim 3 gün gecikince. Evde test vardı ve sürpriz..
Yok canım ben zaten o kadar üzerinde duramam ya daralıyorum bir de aylar geçtikçe daha da bir sakinleştim hiç öyle tribe girmiyorum önceden adet olunca ağlardım (ne acelem varsa) şu an yok oldu mu olmadımı demiyorum ama yumurtlamayı artık bende hissediyorum hayırlısı olsun diyorum o kadar :)

Kızlar ben sürekli laboquick kaset test kullanıyorum hiç kuruma çizgisi de görmedim onda sabah test yaptım Cok bakınca ince çizgi var gibi geliyordu ama Cok bakmaktan kafamdan uyduruyorum dedim bıraktım yani bişey yoktu negatifti 2 saat sonra böyleydi sizce bu kuruma çizgisi mi oluyor

Eklentiler

• IMG_20211115_083047.jpg
    IMG_20211115_083047.jpg
    180,9 KB · Görüntüleme: 71
  • IMG_20211115_083009.jpg
    IMG_20211115_083009.jpg
    144,4 KB · Görüntüleme: 76
Kızlar ben sürekli laboquick kaset test kullanıyorum hiç kuruma çizgisi de görmedim onda sabah test yaptım Cok bakınca ince çizgi var gibi geliyordu ama Cok bakmaktan kafamdan uyduruyorum dedim bıraktım yani bişey yoktu negatifti 2 saat sonra böyleydi sizce bu kuruma çizgisi mi oluyor
Bende de bir kere böyle oldu canım. Önce çizgi var gibi geldi, bırakıp gittim. 2-3 sat sonra aynısı olmuştu. Daha önceki laboquick testlerimde hiç böyle bir çizgi olmadığı için heveslenmiştim ama regl oldum. Emin olmak istiyorsan kan ver yine de

Bende de bir kere böyle oldu canım. Önce çizgi var gibi geldi, bırakıp gittim. 2-3 sat sonra aynısı olmuştu. Daha önceki laboquick testlerimde hiç böyle bir çizgi olmadığı için heveslenmiştim ama regl oldum. Emin olmak istiyorsan kan ver yine de
Bende hiç bu markada rastlamadım aslında benim yumurtlama 3 4 Kasım'dı kanda çıkar artık sanırım akşam kan veririm olmadı kesin çözüm olur

Valla bende 2 3 saat bekletmiştim zamanında
Çıkmadı mı çıkmıyor
Şahsen şöyle bi çizgi görsem koşarım kan vermeye

Kızlar ben 25 günde 1 adet oluyorum
Yumurtlamam 10.gün de olsa 12.gün de olsa 25 fix bende. Hiç şaşmıyor. Saatini bile atlamaz. Fakat bu ay klomen kullandım yumurtlamam 12.gün oldu 13.çatlama oldu
Bugün 25.gün. şimdi sorum şu; regl olcakmışım gibi arada sızı oluyor düne kadar regl belirtisi yaşamadım. Reglden önce tatlı aşermeye başlardım deli gibi yerdim şu an canım tatlı da istemiyor hiç
Gebelikle ilgisi hiçbir belirtim yok
Fakat adetim hep sabah en geç 11 12de gelirdi
Klomen adet geciktiriyor olabilir mi?

Yumurtlamam 10.gün de olsa 12.gün de olsa 25 fix bende. Hiç şaşmıyor. Saatini bile atlamaz. Fakat bu ay klomen kullandım yumurtlamam 12.gün oldu 13.çatlama oldu
Bugün 25.gün. şimdi sorum şu; regl olcakmışım gibi arada sızı oluyor düne kadar regl belirtisi yaşamadım. Reglden önce tatlı aşermeye başlardım deli gibi yerdim şu an canım tatlı da istemiyor hiç
Bende 2 gün geciktirdi.. ama hali de geçiktirmemişti..

Bende gecikme yapmamıştı ilk ay kullandigimda erken yumurtlama olur diye beklerken 14 günü bulmuştu ikinci ayda 12 gün oldu ilk kez kullanıyorsan yumurtlama ondan biraz geç olmuşta olabilir bu arada benim ilk gebelikte hiç belirtin yoktu günüm geçince olmaya başladı belirtiler ve bende senin gibi adete yakın tatli yerim sürekli hiç tatli yememistim o zaman canım istememişti. Test yaptın mı hiç

Bende gecikme yapmamıştı ilk ay kullandigimda erken yumurtlama olur diye beklerken 14 günü bulmuştu ikinci ayda 12 gün oldu ilk kez kullanıyorsan yumurtlama ondan biraz geç olmuşta olabilir bu arada benim ilk gebelikte hiç belirtin yoktu günüm geçince olmaya başladı belirtiler ve bende senin gibi adete yakın tatli yerim sürekli hiç tatli yememistim o zaman canım istememişti. Test yaptın mı hiç
Yok canım yapmadım hep belirtim olan aylarda yapmıştım sonuç negatifti
Ben hep 25 günde 1 oldum adet
Bi korona olduğumda 3 gün gecikmişti ağır geçirmiştim 1 sene önce
24.gündolardı saat 00yı geçerdi adet olurdum düşün öyle dakik 😬
Muhtemelen gün içinde gelir bana hiç süpriz yapmaz kendisi çünkü

X