KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Ozel hastane zaten basta soyledi sadece negatif veya pozitif yazar diye ama simdi kahverengi akintim olunca agrisiz bide bi suphelendim
Benim reglim cok agrili olur normalde hic bi agri yok suan sadece lavaboya gidince gelen kahve akinti var

Ozel hastane zaten basta soyledi sadece negatif veya pozitif yazar diye ama simdi kahverengi akintim olunca agrisiz bide bi suphelendim
Canım bende özelde çalışıyorum ama bu evrak resmen sahte gibi ne kase var ne başka bir şey var ne kurum ismi var bu şekilde tahlil kağıdı verilemez bilgisayardan yazıp verilmiş gibi

Canım bende özelde çalışıyorum ama bu evrak resmen sahte gibi ne kase var ne başka bir şey var ne kurum ismi var bu şekilde tahlil kağıdı verilemez bilgisayardan yazıp verilmiş gibi
Kurum ismi falan var canim ben sadece sonuc yazan yeri cektim

Eklentiler

• 16368844351331745112559.jpg
    16368844351331745112559.jpg
    39,6 KB · Görüntüleme: 70
Benimde 20 kasım.. Bende tüp bebek öncesi son denemelerim bekleyişteyim ☺️Ara ara umutsuzluk oluyor ama sonra toparlıyorum.. @Ruogasci topik açmış. Hergün silik görmesine rağmen gebe olduğuna inanmış ve bata 3 kala beta 5 çıkmış.. Bende böyle düşünüyorum kesinlikle gebeyim😁
Geçen ay klomen kullandığımda göğüslerim şişmişti. Bu ayda yumurtlama sonrası gene sol göğüsüm şişti ve ağrıyor. Bunu da klomen kullanmasaydım kesin belirti derdim ama değil.. Olsun ben bu ay gebe olduguma inanıyorum ☺️
Ne zaman test yapacaksın .. Çatlatma iğnesi oldun mu?
Ben aynı umuda sarılamadım bu ay regli belirtileri olunca açıkçası pek test yapasım yok doktor 18 kasimda kan testi yaptır dedi anca 19 u yaptırabilirim evet catlatma ignesi vuruldum aşılamada sıklıkla kullanılıyor 😑

tamamdır:) ballı karışım yazınca cok çeşit çıkıyor hangisini aldınız? bi reglden sonra başlıyorum dimi ilişki saymaya :)
Mfk diye instada arat çıkar karşına zaten😊
Bende daha almadım yarın reglim gelsin öyle alıcam😬
Regl 7.gün veya öncesinde bittiyse 7.günden 3 2 3 2 şeklinde
Eğer regl 8 gün bittiyse 3 4 3 4 şeklinde olcakmış
Ama çoğu kişinin 7günde bitmiş oluyor o yüzden 3 2 3 2
Pazartesi oldu diyelim salı çarşamba olmayacak perşembe olacak
Cuma olmayacak cumartesi olacak
Pazar pazartesi olmayacak salı olacak
O şekilde😬

Ben aynı umuda sarılamadım bu ay regli belirtileri olunca açıkçası pek test yapasım yok doktor 18 kasimda kan testi yaptır dedi anca 19 u yaptırabilirim evet catlatma ignesi vuruldum aşılamada sıklıkla kullanılıyor 😑
Regl belirtilerin olması normal.. Erken öğrenenlerin çoğu regl günü bunu hissettiklerini söyledi ☺️ Bence hiç umudunu kaybetme az kalmış zaten 18-19 gibi kan tahlili ver bakalım🙂

Mfk diye instada arat çıkar karşına zaten😊
Bende daha almadım yarın reglim gelsin öyle alıcam😬
Regl 7.gün veya öncesinde bittiyse 7.günden 3 2 3 2 şeklinde
Eğer regl 8 gün bittiyse 3 4 3 4 şeklinde olcakmış
Ama çoğu kişinin 7günde bitmiş oluyor o yüzden 3 2 3 2
Pazartesi oldu diyelim salı çarşamba olmayacak perşembe olacak
Cuma olmayacak cumartesi olacak
Pazar pazartesi olmayacak salı olacak
O şekilde😬
Başlıyoruz 😍 iki güne biter benimki 🙈

X