KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Kızlar benim 2 gündür başım çok fena ağrıyor bata 4 gün var acaba hamilelikten olabilir mi yaşayan oldu mu bu durumu
Yaa burası gebe kalmaya çalışanlar 😄 Bu sorunuzun cevabını biz veremeyiz.. Ama sağlıkçı olarak size bu sebepli 5-6 durum sayabilirim.😁 O yüzden bu belirtilere takılmadan parol için 😄

Ay kızlar yumutlama dönemi çok sancılı geçmişti ilk kez. ama olmadı :KK43: hiç belirtim olmamasına rağmen bugun regl geldi. halbuki regl öncesi cok kötü olurdum. Tüm belirtileri yumutlama döneminde yaşadım :KK43:( ve çok heveslenmiştim :KK43:( üstelik erken oldum regli.
Kuzu yerleşme kanaması olabilir mi? Erken olanlarda genelde onu duyuyoruz..

Kizlar ben kan testini ozelde yaptirdim sadece negatif veya pozitif yaziyo deger yazmiyo kacin alti negatif sayiliyo acaba

Reglim bitsin ovulasyona baslicam diye seviniyodum ama regli miyim neyim ben simdi anlamadim gitti 😟

Öle yaptım canım burnumu tıkayıp içtim içtim icmesinede Sabah aç karnına y.çb su y.çb.da hayıt suyu karıştırıp içtim sabah akşam için bari ama ben geç başladım kimse nasıl kullanilacagini da yazmadı saolsunlar 🤔🤔 nette de herkese farklı bir şey diyor bakalım başladım bu gün normalde adet ilk gün diyorlar ama benim geçti bayağı 9 gün oldu bir şey olmaz dime sencede bilginnvar mi seninde ❤️
Yok canım ben hiç içmedim:KK53:

X