KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Hakkımızda hayırlısı ve kuzum. Birşeyler birşeylere vesile olacaktır elbet. Şu cuma günü hürmetine rabbim cümlemize nasip etsin. InşaAllah. Ama benden önce hiç olmayan o duyguyu tatmayan kardeşlerime arkadaşlarıma nasip etsin.
ayyyyyy evet artık var ya o kadar umutsuz oldum ki bir tane olsun yeter diyorum Rabbim bir kere de olsa yaşatsın o duyguyu ya ölmeden :/ amin canım bu cuma yüzü suyu hürmetine Rabbim kavuştursun yavrularımıza....

Kızlar Selamün Aleyküm. Herkese cümleten hayırlı CUMALAR. Rabbim su mübarek Günün yüzü suyu hürmetine hepinize hepimize evlat nasip etsin inşaAllah. Allah önce hiç evlat sahibi olmayan kardeşlerime daha sonrada benim melek oğluma kardeş nasip etsin inşaAllah. Bu cuma hepimiz dualarımdasınız kızlar. 🤲

Kızlar merhaba ya ben çok umutsuzum 2 aydır deniyoruz ama hiç olmayacak gibi hissediyorum ve çok korkuyorum asla kafam rahat değil bu ay eşim de şehir dışında bu ayı da değerlendiremeyeceğiz hep rüyalarım da bebek gebelik böyle şeyler görüyorum ve çok umutsuzum hormon testi normal yumurtalıklarım da bir sıkıntı yok ama kendimi çok umutsuz mutsuz stresli hissediyorum
Umudunu yitirme daha yolun başındayız burada evlat hasreti çeken onlarca insanım tutunduğu tek şey umut 🙏🏻 Herşey sende başlar güzel düşün pozitif ol bende 2 yıldır evliyim ve deniyoruz olmuyor ama inanıyorum ki hayırlı bir zamanda rabbim güldürecek yüzümüzü 😇

Kızlar eşimin spermiogram sonucu çıktı, doktor normal olduğunu söyledi. Bir tane takviye verdi yine de. Gebelik için hiçbir probleminiz yok, bu ay olacak inanıyorum diye motive etti. Eğer olmazsa, beni ara diğer ay hsg de bakalım dedi. Çatlatma iğnemi de oldum ❤️🤲 şimdi sıra sabır ve duayla beklemekte

MaviSasa234 MaviSasa234

Kızlar eşimin spermiogram sonucu çıktı, doktor normal olduğunu söyledi. Bir tane takviye verdi yine de. Gebelik için hiçbir probleminiz yok, bu ay olacak inanıyorum diye motive etti. Eğer olmazsa, beni ara diğer ay hsg de bakalım dedi. Çatlatma iğnemi de oldum ❤️🤲 şimdi sıra sabır ve duayla beklemekte

MaviSasa234 MaviSasa234
Takviyenin adı ne canım

ahhh ben oldum bittim Ağustos çalışmalarına başladım şu an 5 Ağustos 2021 son çıkışı sen naptın inşallah sende vardır 🤲
Bende bu ay ilk defa ovulasyon kullandım üç gün erken yumurtladim.dun catlamisti. Bat 25kasim oldu bekliyorum canimmm ins bu ay olur artikkk. Biz eski forumda konuşuyoruz burası kalabalık tanıdıklarını pek goremiyorum diye canim

MaviSasa234 MaviSasa234
Çok şükür kuzum. Bak tertemiz cıkmış sonuç şükür. Allah'ım çıktığınız bu yolda sizi hidayete erdirsin İnşaAllah. Dilerim bu ay güzel mutlu haber alırsınız. Bende de inanıyorum sen çok güzel bir anne olacaksın rabbim sana o evladı verecek İnşaAllah hayırlısı ile.

Bende bugun adet oldum internetten ovulasyon testo sipariş verdim kizlar tam olarak nasil kullanicam yardimci olur musunuz

Günaydın herkese kan testi yaptırmadım daha ama sanırım hamileyim dun daha silikti bugun koyulasmis umarım sağlıklı olur ve insallah dileyen herkes hamilelik duygusunu yaşar

Eklentiler

• SmartSelect_20211112-113837_Gallery.jpg
    SmartSelect_20211112-113837_Gallery.jpg
    180,1 KB · Görüntüleme: 74
İnşallah enfeksiyon tıkanıklık vs yapmamıştır 😔 2 ay sonra rahim filmi dedi. Yumurtam gelişmeye başlamış, normalde 3 ay korunma öneriyorum ama istersen değerlendir dedi ama bu ay cesaretim yok. Bir ay bekleyeceğim en azından ☺️
Valla kuzum bnce hiç bekleme olacağı varsa olur tabi sen bilirsn ama değerlendir nasipte varsa olur

Merhabalar kızlar 😘
Bugün doktora gittim, ilaçsız yumurta ne durumda büyüyor mu diye
12. Gün 21.8 mm büyüklüğünde bi yumurtam varmıs🥰
Rahim kalınlığıda çok güzel dedi
Aslında ilaç vs bişey kullanmadan geçirmek istiyodum bu ayı ama yumurtanın boyutunu duyunca bende çatlatma iğnesi vurulmak istedim =)
On bucuk gibi iğnemi vuruldum
Eşime söylemedim ama, stres oluyor çünkü
Bizim planımıza göre bugün ilişki günü ve pazar günü 🤭
Değişiklik yapmıcam bugünlerde eşim hiç strese girmesin diye =) yarın aksam on bucuk gibi ilişki öneriliyor iğne kaynaklı ama
Ben pazar sabahta ilişki olsa olur gibi düşünüyorum
O yüzden aynı düzen devam
Hayırlısı olur insallahhh bu ay 🥰 birde bugünden itibaren avakoda yemeye baslıcam belki bendede işe yarar bi ümit =)

X