KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Merhabalar kızlar 😘
Bugün doktora gittim, ilaçsız yumurta ne durumda büyüyor mu diye
12. Gün 21.8 mm büyüklüğünde bi yumurtam varmıs🥰
Rahim kalınlığıda çok güzel dedi
Aslında ilaç vs bişey kullanmadan geçirmek istiyodum bu ayı ama yumurtanın boyutunu duyunca bende çatlatma iğnesi vurulmak istedim =)
On bucuk gibi iğnemi vuruldum
Eşime söylemedim ama, stres oluyor çünkü
Bizim planımıza göre bugün ilişki günü ve pazar günü 🤭
Değişiklik yapmıcam bugünlerde eşim hiç strese girmesin diye =) yarın aksam on bucuk gibi ilişki öneriliyor iğne kaynaklı ama
Ben pazar sabahta ilişki olsa olur gibi düşünüyorum
O yüzden aynı düzen devam
Hayırlısı olur insallahhh bu ay 🥰 birde bugünden itibaren avakoda yemeye baslıcam belki bendede işe yarar bi ümit =)
Ya çok sevindim hadi bakalım kolay gelsin İnşallah hayırlı haberlerle 14 gün verirsin

30.ncu hamiş haberine son 5 🤗🤗😇😇🤗

Kasım ayı gebelik planlayanlar piste alalım hepinizi 🤗 Bat Tarihi yeterli 😊

İSİMBAT SONUÇ
@HAbibte1 KASIM❌
@Emine19901 KASIM❌
@yoncakolyembenim1 KASIM👼😊👼
]@Feyzaakncc[/S]1 KASIM ❌
@lazkdn1 KASIM❌
@gulayseT1 KASIM❌
@Ebruszrr1 KASIM❌
@burcuu111 KASIM👼😊👼
@Bulut3471 KASIM❌
@hummy1 KASIM❌
@vaveylaaaaaa2 KASIM❌
@Hcrkn2 KASIM❌
SevimliKedii SevimliKedii 2 KASIM👼😊👼
mavibeyazzz mavibeyazzz 2 KASIM👼😊👼
@maviesme2 KASIM❌
@esergry3 KASIM👼😊👼
@Pimpiriklianneee3 KASIM❌
@Hayalimvarr4 KASIM❌
@Random334 KASIM❌
@Duygu_064 KASIM👼😊👼
@Hly554 KASIM👼😊👼
@sehmus4 KASIM👼😇👼
@Yusra305 KASIM❌
@alas675 KASIM👼😊👼
@dofh5 KASIM👼😊👼
@Senbilirsiniz5 KASIM👼😊👼
S Simge3421 5 KASIM❌
@umayklc6 KASIM
@yyaprak6 KASIM❌
@Gzos6 KASIM❌
@Bahar_Darcan486 KASIM❌
@nergisgemi6 KASIM
@Emek017 KASIM👼😊👼
@esarp7 KASIM❌
@suner837 KASIM
@misscheekbone8 KASIM
@Sedose8 KASIM👼😇👼
@Hemsiree2e8 KASIM❌
@fi_lisss8 KASIM❌
@Manoly349 KASIM❌
@Guzelkuss9 KASIM❌
@Ruogasci9 KASIM👼😇👼
@anneadayim9 KASIM👼😊👼
@sz969 KASIM
D dk-ck 10 KASIM
@Esen636310 KASIM
@HaticeK0610 KASIM👼😊👼
@Lalalala110 KASIM👼😊👼
@Linalya10 KASIM❌
@elba0010 KASIM❌
@greengirl110 KASIM❌
@Seyma9410 KASIM❌
@defne4586610 KASIM
@Yusrackfatma10 KASIM👼😇👼
@Crknkz10 KASIM
@Nrshkyaa11 KASIM👼😊👼
@Zennep11 KASIM❌
@Cansinn1011 KASIM❌
@yaos6811 KASIM👼😇👼
@Fatma mehdi12 KASIM
@zeynepmuratselo12 KASIM
@Yolculuksever12 KASIM
@yeshll13 KASIM❌
@cerenay00013 KASIM
@tgceeee13 KASIM👼😊👼
@Gizemsu0713 KASIM
@Hedossss13 KASIM
@Hadibakalimdemetakalin13 KASIM
@Papatya386613 KASIM
@bynsym13 KASIM
@Dijlej13 KASIM
@Melikeben13 KASIM
@efsunyel13 KASIM
@ladymiracle14 KASIM
A ayisigi-28 14 KASIM
@Gazel211014 KASIM
@maviss_3414 KASIM❌
@Kaderr2714 KASIM
@Drybgtr14 KASIM👼😊👼
@Queenkbr15 KASIM👼😇👼
Matmazel - Matmazel - 15 KASIM
@mtmr15 KASIM
@mboncuk15 KASIM
@ejce16 KASIM
@newmoon1016 KASIM❌
@shtc16 KASIM
@Bencebuarkadas16 KASIM
Sadglozgrr Sadglozgrr 17 KASIM
@Gokce679217 KASIM
@ESMA198717 KASIM
@mucizeanne2017 KASIM
@ASD190517 KASIM👼😊👼
@sibak17 KASIM
@Princess9117 KASIM👼😊👼
@Ilayda567417 KASIM
@corpus17 KASIM
@mrshnoz17 KASIM
@hayma17 KASIM
@YarenSultan9218 KASIM
@Allahinkuluyuz18 KASIM
@Asi kedi18 KASIM
@Hcl18 KASIM
@mysteryhrn18 KASIM
@melikli2318 KASIM
@RabiaIslam19 KASIM
@Hazbent19 KASIM
@suksuk19 KASIM
@crenberryyy19 KASIM
@Selin n20 KASIM
@Arianaa20 KASIM
@Ceviz hanim20 KASIM
@Asya29221 KASIM
Sadglozgrr Sadglozgrr 21 KASIM
@HiS21 KASIM
@HTCNM22 KASIM
@Sazaks22 KASIM
@Aybukekrgz22 KASIM
@Motiksa23 KASIM
@maibu23 KASIM
@Mystery88823 KASIM
@marymine23 KASIM
@maibu23 KASIM
@cileklipapatya24 KASIM
@papatyamveben24 KASIM
@- Janna -24 KASIM❌
@Salm_hh24 KASIM
@LorenaEce24 KASIM
@Egeveefeninannesi24 KASIM
@senalidya24 KASIM
@kivircikkuala25 KASIM
@Betulx25 KASIM
@Mikasaa25 KASIM
@mavi guzel25 KASIM
@HiS25 KASIM
@Beklemekyordu26 KASIM
@myteacher26 KASIM
@Dogayikoru26 KASIM
@Sina763626 KASIM
@Annesiyim12326 KASIM
Gunes Ay ve Yildizlar Gunes Ay ve Yildizlar 26 KASIM
@Miniminimoy27 KASIM
@Selin154827 KASIM
@Emine199027 KASIM
@Limonlu Su28 KASIM
@A R Y A28 KASIM
Mavigrill Mavigrill 28 KASIM
@busrayln28 KASIM
@Random3328 KASIM
@Nagihan123428 KASIM
@gulayseT29 KASIM
@Mavera204829 KASIM
@fcoban29 KASIM
@Guzelkuss29 KASIM
@Lavinya5830 KASIM
@RAU30 KASIM
@Zennep30 KASIM
@esarp30 KASIM

Sabaha kadar kasık ağrımdan uyuyamadım yumurta çatlayınca mı oluyor bu yoksa çatlama aşamasına gelirken mi büyüdüğü için ? Sağa sola bile dönerken inliyodum bugun hafifledi
Ben yumurtlama takibi yapıyordum kuzum ovulasyon testi ile.. pik gördüğüm gün ağrım olmuştu.. Ertesi gün ise yoğun süt beyaz akıntım..

Sabaha kadar kasık ağrımdan uyuyamadım yumurta çatlayınca mı oluyor bu yoksa çatlama aşamasına gelirken mi büyüdüğü için ? Sağa sola bile dönerken inliyodum bugun hafifledi
Yumurta çatlamasında kasık ağrıları olur. Benim yumurtlama 14 gün önceydi 10 Kasım da sağlık ocağında kanda gebelik testi yaptım sonuç 1.6 Sizce bu testi tekrarlatmam gerekir mi Ballgrill hanım zira adet olmadım daha. 10 gün önce kahverengi ve açık pembe lekelenmelerim olmuştu doktoruma instagram dan sorduğumda Yumurtlama kanaması olabilir demişti. Kafam çok karışık.

Yumurta çatlamasında kasık ağrıları olur. Benim yumurtlama 14 gün önceydi 10 Kasım da sağlık ocağında kanda gebelik testi yaptım sonuç 1.6 Sizce bu testi tekrarlatmam gerekir mi Ballgrill hanım zira adet olmadım daha. 10 gün önce kahverengi ve açık pembe lekelenmelerim olmuştu doktoruma instagram dan sorduğumda Yumurtlama kanaması olabilir demişti. Kafam çok karışık.
Canım adet gününde test yap yada kan ver

Kızlar eşimin spermiogram sonucu çıktı, doktor normal olduğunu söyledi. Bir tane takviye verdi yine de. Gebelik için hiçbir probleminiz yok, bu ay olacak inanıyorum diye motive etti. Eğer olmazsa, beni ara diğer ay hsg de bakalım dedi. Çatlatma iğnemi de oldum ❤️🤲 şimdi sıra sabır ve duayla beklemekte

MaviSasa234 MaviSasa234
Çok iyi kuzum.. Normal dediğinde ileri hız morfoloji ile ilgili kısımda ne yazıyor..
Doktorların ileri hız düşük olsada doğrusal hız sınır içinde ise normal diyor..

Hadi bakalım bu ay artık kafanda herşey çok net inş olacaktır 🙂

Kızlar eşimin spermiogram sonucu çıktı, doktor normal olduğunu söyledi. Bir tane takviye verdi yine de. Gebelik için hiçbir probleminiz yok, bu ay olacak inanıyorum diye motive etti. Eğer olmazsa, beni ara diğer ay hsg de bakalım dedi. Çatlatma iğnemi de oldum ❤️🤲 şimdi sıra sabır ve duayla beklemekte

MaviSasa234 MaviSasa234
Oh bari es kaynaklı sorun yok canim sevindim ya insallah guzel haberler gelir artık bizlerinde

Kızlarr hayırlı cumalar öncelikle 😊
Adetim bu ay karşıtı bnm 17 sinde e göre bakarsam 5 gün var 21 ine göre bakarsam 9 gün 🤣🤣🤣🤣 ikisinin ortası bi tarihte yapmayı planliyorm testi yüzümde aşırı bi sivilcelenme oldu bu ay sadece bundan çok rahatsizim🤗 ara ara sağ raf kaşıgima ağrı giriyor ve sanki boylr böcek isirir gibi batmazlar oluyor inşallah hamisimdir🤗

Ben yumurtlama takibi yapıyordum kuzum ovulasyon testi ile.. pik gördüğüm gün ağrım olmuştu.. Ertesi gün ise yoğun süt beyaz akıntım..
1 gün öncesi doktora gittiğim gün su gibi akıntım oldu afedersin altıma yapmış gibi doktor bugün yarın çatlar demişti..Dün o akıntı tamamen kesildi gece 11 de lavabodan sonra bıçak sapladılar sanki ne yurüyebildim ne kımıldayabildim o halde bide değerlendirmemiz lazımdı sabaha kadar ağrıdan uyuyamadım..Bugun solda hala devam ediyor ama geceki gibi değil hafif bi akıntı başladı yine...acaba yumurta çatladı mı yoksa çatlayacak mı pek anladığım bişey değil testte yapmadım takip edeyim ne olduğunu anlayayım ondan sormak istedim...Geçen ay sağda olmustu ağrı bu ay solda mahvetti bu ağrılar 😁

1 gün öncesi doktora gittiğim gün su gibi akıntım oldu afedersin altıma yapmış gibi doktor bugün yarın çatlar demişti..Dün o akıntı tamamen kesildi gece 11 de lavabodan sonra bıçak sapladılar sanki ne yurüyebildim ne kımıldayabildim o halde bide değerlendirmemiz lazımdı sabaha kadar ağrıdan uyuyamadım..Bugun solda hala devam ediyor ama geceki gibi değil hafif bi akıntı başladı yine...acaba yumurta çatladı mı yoksa çatlayacak mı pek anladığım bişey değil testte yapmadım takip edeyim ne olduğunu anlayayım ondan sormak istedim...Geçen ay sağda olmustu ağrı bu ay solda mahvetti bu ağrılar 😁
Anladım canım eğer dayanılmaz olursa doktora git bence başka birşey olmasın allah korusun dikkat et canım

Rahim filmi cektireniniz var mi kayseride gökalp hoca ile çakışmaya başlayacağız ücret icin 3250 tl dedi. Sizce de pahalı degilmi?
Ben cektirdim ataşehir memorial da, 1750 ödedim. Anestesisizdi ve sonradan grubu okudugumda cok daha uyguna cektirenler okudum. Bana size söylenen tutar cook geldi

Adet döneminde testi tekrarla canım ya da adetin 3 gün geçerse muhakkak test yaptır

Ben cektirdim ataşehir memorial da, 1750 ödedim. Anestesisizdi ve sonradan grubu okudugumda cok daha uyguna cektirenler okudum. Bana size söylenen tutar cook geldi
Gercekden çok pahalı bu fiyatlar bende Haziran ayında çektirdim Fatih de colormed görüntüleme merkezinde 400 TL ye 😱çok büyük fiyatlar bunlar insan soyuyor bazı yerler.hemde c kollu cihazdi yani.

Anladım canım eğer dayanılmaz olursa doktora git bence başka birşey olmasın allah korusun dikkat et canım
Bugun hafifledi daha dogrusu dün geceki gibi değil gece resmen sabaha kadar inletti apandistim felan patladı herhalde diye dusundum, bide doktorun degerlendirmemizi istediği geceydi ağrinin üzerine tam oldu ama şuan o kadar değil engel olmuyor fazla...acaba eczaneden ovulasyon testi mi alsam diye düşünüyorum

X