KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Gercekden çok pahalı bu fiyatlar bende Haziran ayında çektirdim Fatih de colormed görüntüleme merkezinde 400 TL ye 😱çok büyük fiyatlar bunlar insan soyuyor bazı yerler.hemde c kollu cihazdi yani.
Evet ben cok üzülmüştüm burayı okuyunca , vaktim yoktu ve hemen cekelim aradan cıksın demişti doktor. Bide tüm randevular doluydu doçent doktor yaptı diyip onun fiyat farkı yansımıştı ama henüz çektirmemiş arkadaşlar dikkat etsin soyulmasın

Evet ben cok üzülmüştüm burayı okuyunca , vaktim yoktu ve hemen cekelim aradan cıksın demişti doktor. Bide tüm randevular doluydu doçent doktor yaptı diyip onun fiyat farkı yansımıştı ama henüz çektirmemiş arkadaşlar dikkat etsin soyulmasın
Canım sende gebelik oldu mu bu ay listeye sonucu girmemişsiz adet donemin geçmiş 😊

Bencede ben çok üzülüyorum bu fiyatları görünce.diyorum ya eski cihaz vs de değildi yani gayet acısız sistem dediklerinden c kollu cihaz.tabiki bu acı olayı kişiden kişiye değişiyor o ayri konu.

Bugun hafifledi daha dogrusu dün geceki gibi değil gece resmen sabaha kadar inletti apandistim felan patladı herhalde diye dusundum, bide doktorun degerlendirmemizi istediği geceydi ağrinin üzerine tam oldu ama şuan o kadar değil engel olmuyor fazla...acaba eczaneden ovulasyon testi mi alsam diye düşünüyorum
İçinde kalacağına alıp test yapabilirsin canım haberdar et bizi de :KK200:

Ay çok şükür 🤩
Ben olmadı diye düşünüyordum çünkü biri 28mm oldu çok büyüdü kistik dedi
Diğerleri de boyutları küçüktü
Şaşırdım😊
Benim 38 küsür çıkmıştı 🤣😁 10 uzeri catlama olduğunu gösteriyormuş sen yinede 28 mm olani baktirsaydin ultrasonda da goruyor çatladığını

Ne kadar süredir deniyorsun acaba ovulasyon takibi yaptınız mı
Mart ayından beri deniyordum canım ovulasyon takibi yaptım 1 Kasım ve 2 kasımda pik gordum 3 kasımda oglen çatladı 1 kasım ve 2 kasımda ilişki oldu okadar bu ay başka çalışmam yoktu 9 kasımda sağa sola dönerken uykumdan uyandıracak bi kasik batması yaşadım başka da bi belirtim olmadi çok erken öğrendim ben daha 5 gün var reglime

Benim 38 küsür çıkmıştı 🤣😁 10 uzeri catlama olduğunu gösteriyormuş sen yinede 28 mm olani baktirsaydin ultrasonda da goruyor çatladığını
Dün gittim sistitim var diye vajinal muayeneden kaçındım açıkçası
Sonucum da bugün çıktı zaten
Doktora dedim reglin 2.günü gelirim o zaman bakarsınız sonucuma
Belki de olmazsın dedi :)
O kadar umutsuzum ki reglimde gelirim diyorum :)

Kızlar merhaba ya ben çok umutsuzum 2 aydır deniyoruz ama hiç olmayacak gibi hissediyorum ve çok korkuyorum asla kafam rahat değil bu ay eşim de şehir dışında bu ayı da değerlendiremeyeceğiz hep rüyalarım da bebek gebelik böyle şeyler görüyorum ve çok umutsuzum hormon testi normal yumurtalıklarım da bir sıkıntı yok ama kendimi çok umutsuz mutsuz stresli hissediyorum
Bismillah kız 2 aydır deniyorsun daha.
İnsanlar yıllarca ugrasıyor klişesine girmek istemem ama öyle.
Dur bakalm 6 aya kadar normal. Kendını rahatlatmaya calıs baska seylerle ilgilen kafanı dagıtacak. Normal hayatın akışını yasa nasibin gelir seni bulur zaten. 🤲🤗 Sürekli dusununce olmuyor canm stres cok etken.
En kısa zamanda guzel haberi alırsın inşallah,😘

Kızlar bugün kan testi verdim. Çarşamba gece vermiştim 4.93 çıkmıştı söylemiştim. Doktor var da yok da diyemem tekrar verirsen demişti bugün verdim acildeki doktor bu değer kesn negatif dye moralimi bozdu açıkçası. Sonuç çıktı şmdi 14.36. Adetime 5 gün var ama genelde 1-2 gün gecikme oluyo bende. Yumurtlama zamanı tahminimce 1-5 arası. Bu artış hamilelik mi değil mi bilemedim

Kızlar bugün kan testi verdim. Çarşamba gece vermiştim 4.93 çıkmıştı söylemiştim. Doktor var da yok da diyemem tekrar verirsen demişti bugün verdim acildeki doktor bu değer kesn negatif dye moralimi bozdu açıkçası. Sonuç çıktı şmdi 14.36. Adetime 5 gün var ama genelde 1-2 gün gecikme oluyo bende. Yumurtlama zamanı tahminimce 1-5 arası. Bu artış hamilelik mi değil mi bilemedim
Canım hamilesin gözün aydın o doktorun gözleri kör olmuş daha çok yeni ama kendine dikkat et

X