KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Tebrikler beybi dedin dedin sonunda hamile çıktın 😁😁
Heheyytt 💃💃 saol canım Rabbim isteyen herkese versin inşallah. Valla ne yalan söyleyeyim leke gelince bu ay da olmadı dedim covid testi vermeye gitmiştim dedim gitmişken ken vereyim covid pozitif çıkarsa gidemem bi süre diye şok oldum sonucu görünce yarın bi daha kan vericem cumartesi kendi doktoruma gidicem bakalım hayırlısı şimdilik var inşallah sağlıklı ilerler sonrasında da 🥰🥰🥰🥰

Heheyytt 💃💃 saol canım Rabbim isteyen herkese versin inşallah. Valla ne yalan söyleyeyim leke gelince bu ay da olmadı dedim covid testi vermeye gitmiştim dedim gitmişken ken vereyim covid pozitif çıkarsa gidemem bi süre diye şok oldum sonucu görünce yarın bi daha kan vericem cumartesi kendi doktoruma gidicem bakalım hayırlısı şimdilik var inşallah sağlıklı ilerler sonrasında da 🥰🥰🥰🥰
Insallah icini ferah tut hersey guzel ilerler...yerlesme kanamasiymis demekki Allah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin inşallah 🤲😊🌸

Ay bende sabahtan beridir bu konuşmayı aradım durdum Ekim ayı femara kullananlar topiğinde, bulamadım bir türlü. Teşekkür ederim canım 🥰 yarın yumurtam gelişmişse bende böyle deniycem. Bugün ilişki oldu, yarın iğne olursam 36 saat sonrası ve 24 saat sonrasını değerlendiricem. Çok teşekkür ederim 🌸 benim doktorum 36 saat sonrası daha sonra ise gün sşırı demişti ama öncesinde de ilişki olmadığı için süreç uzun olmuştu ve negatiflendi. Bir de böyle deneyeyim. Bir de sen iğneni kendin mi yap dedi sana ? Ben çarşamba gittim şuan 16 mm dedi, yarın yine çağırdı. İnşallah 18-20 olmuşsa iğne yapar.
Rica ederim canım ☺️ Biz 16,5 mm yi gördük sonra ertesi gün iğneyi yap dedi bana. Pazara denk geliyordu eczaneden ayarladım önceden sonra alıp özel hastanenin acilinde yaptırdım. Ortalama 18 mm olmuştur benim yumurtam daha fazlası değildir yani.

İğne de yumurtayı geliştiriyor diye biliyorum bugün yapsın artık iğneyi daha da büyümesini beklemesin bence

Bende aynı dertteyim bende bugün oldum 3. Gün gel dedi klomen verecekti tekrar cumartesi hastanede olmicakmıs başlasam mı acaba diyorum evde klomenim var 5 adet
Aynı şeyi ben de yaşıyorum. Doktora 3. Gün gidemedim. 2 ay kullandım 1 er tane 5. Gün içtim. Şimdi 1 kutu daha var. Kendim içsem mi acaba

Aynı şeyi ben de yaşıyorum. Doktora 3. Gün gidemedim. 2 ay kullandım 1 er tane 5. Gün içtim. Şimdi 1 kutu daha var. Kendim içsem mi acaba
Ben dün leke gelince doktora yazdım ama kontrol olmadan kullanma dedi bana gelen leke yerleşmeymiş zaten test yaptırdım çıktı

Canım hayırlı olsun süreci anlatır misin kaç gün geciktin darısı bize ins
Çok teşekkür ederim canım 🥰🥰😘Çatlatma iğnesi olmuştum ben gecikme yaşamadım iğneye göre bugün veya 1 2 güne olmam gerekiyordu leke gelince adet oldum sandım kana dönmeyince bi baktirayim dedim çıktı

Canım iyiyim şükür bir sıkıntım yok. Beklemeye devam ediyorum. Çabalıyorum işte. Bu ayda olmazsa aşılama yaptırcam. 4 sene oldu nerdeyse eşimin sperm testini yenilemesini bekliyorum. Bu arada da yöntemi deneyeyim dedim. Dilerim hepimiz güzel haberler alırız. Sıkıntı yapma canım sende mümkünse bugünü degerlendir belli olmaz hala şansın vardır.
çok şükür bir sıkıntı olmasında olur inşallah yok zaten sıkıntı yapmıyorum bende mart ayına kadar deneyeceğim olmazsa aşılama düşünüyorum bende denedim dün akşam ama pek umudum yok bir de bu hsgden sonra yumurtlamamı çok net hissediyorum o açıdan iyi oldu sadece :)

Sabaha kadar kasık ağrımdan uyuyamadım yumurta çatlayınca mı oluyor bu yoksa çatlama aşamasına gelirken mi büyüdüğü için ? Sağa sola bile dönerken inliyodum bugun hafifledi

Kızlar merhaba ya ben çok umutsuzum 2 aydır deniyoruz ama hiç olmayacak gibi hissediyorum ve çok korkuyorum asla kafam rahat değil bu ay eşim de şehir dışında bu ayı da değerlendiremeyeceğiz hep rüyalarım da bebek gebelik böyle şeyler görüyorum ve çok umutsuzum hormon testi normal yumurtalıklarım da bir sıkıntı yok ama kendimi çok umutsuz mutsuz stresli hissediyorum

çok şükür bir sıkıntı olmasında olur inşallah yok zaten sıkıntı yapmıyorum bende mart ayına kadar deneyeceğim olmazsa aşılama düşünüyorum bende denedim dün akşam ama pek umudum yok bir de bu hsgden sonra yumurtlamamı çok net hissediyorum o açıdan iyi oldu sadece :)
Hakkımızda hayırlısı ve kuzum. Birşeyler birşeylere vesile olacaktır elbet. Şu cuma günü hürmetine rabbim cümlemize nasip etsin. InşaAllah. Ama benden önce hiç olmayan o duyguyu tatmayan kardeşlerime arkadaşlarıma nasip etsin.

X