KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Merhaba hanımlar ovulasyondan 2 hafta geçti bugün sağlık ocağında kanda gebelik testi yaptım sonuç 1.6 Sizce bu testi tekrarlatmam gerekir mi? Henüz adet olmadım. 2 gündür şiddetli bel ağrım ve kasık ağrılarım var. Ovulasyondan 3 gün sonra 4 gün süren çok az kahverengi ve açık pembe lekelenmelerim olmuştu. Doktoruma sorduğumda Yumurtlama kanaması olabilir dedi doktorum. Bhcg değeri 5'in altında çıkıp sonra yükselme olasılığı var mı?

ben de üc ay önce kaybettim. toparlanamıyorum ve kimse anlamıyor bu halimi
Bizi biz anlarız canım yalan söylemicem hiç geçmiyor sadece hayatın akışına kapılıyorsun benim rahmetli babaannem 6 çocuğunuda kaybetti babamla beraber en son o vefat etti beterin beteri onun yaşadığı hep derdi Rabbim kimseyi ben gibi sınamasın. Rabbim bizlere birdaha evlat acısı yaşatmasın inşallah zor günler geçiyor canım koyverme kendini

Benimde ovulasyon testiyle öğrendim🥰 son 3 gün öncesine kadar çok silik çizgi vardı bata yakın 3 gün çok koyu pik gördüm kan testi yaptırdım 62 çıkmıştı illa 80 diye bişi yok yani
Tebrik ederim, sağ Salim kucağınıza alırsınız inşallah. Benim bata 5 gün kaldı, yumurtlamadan beri geçmeyen göğüs ucu(dokununca) ağrım var, arada kasıklarım ağrıyor. Gebelik testinde negatif görmeye o kadar alıştım ki elim gitmiyor. Bu arada hemşireyim yarın nöbette kan tahlili yaptırmamak için zor tutuyorum kendimi 😁

Amin canım. Banada dr. Yasına göre yumurta sayın çok iyi dedi ama bakalım artık.
Bari yumoşlar iyi olsun bir zahmet 😂😂 hamile kalınca (inşallah) çok zorlu bir süreç beni bekliyor aslında kan pıhtılaşmasından doğumda bebeğimi kaybettim tüm hamilelikte iğne yapıcam kendime kontroller daha sık olacak olsun sağlıkla kucaklarımız dolsun razıyım

Bari yumoşlar iyi olsun bir zahmet 😂😂 hamile kalınca (inşallah) çok zorlu bir süreç beni bekliyor aslında kan pıhtılaşmasından doğumda bebeğimi kaybettim tüm hamilelikte iğne yapıcam kendime kontroller daha sık olacak olsun sağlıkla kucaklarımız dolsun razıyım
Amin inşaallah kuzum. Dilerim sağlıklı bir hamilelik (olurda) yaşarsın İnşaAllah canım benim. Bebeğini kaybetmene üzüldüm. Başın sağolsun. 😔 Dilerim sağlıkla gelirler yumoşlar. Hepimizin yüzü güler. 🙏🏼

Kizlar Merhaba bende kısaca size kendimi anlatmak isterim bizde 3 seneye yakındır korunmuyoruz ama hic gebelik yasamadim kimyasal bile yasamadim 9 cm kadar kistm vardı ve bi kac ay önce ameliyat oldum bu 3 sene boyunca hic regl olmadm hatta 5 senedir olmuyorm 3 senedir doktora gitmedm bir mucize b3kledim kisacasi en son ameliyat olmadan once cocuk tedavisi icin gittim ve en yakin zamanda ameliyat dediler ameliyatimi oldum ameliyat sirasinda tüpümün biri alinmak zorunda kaldı erteai ayda hsg c3kildi öbür tüpüm de sorun yok çok şükür eşimdede sorun yok eylul ayinda klomen baslatti doktor catlatma ign3si oldum ama kist oldu o yuzden ekim ayi adetle atilmasini bekledik bu ayda tekrar femaraya basladik bi adet yumurtam oldu kizlar 2 gun oncede catlatma ignemi oldum bekliyorm Allah hepimize en yakin zqmqnda annelik duygusunu tatdirsin hayirlisi saglikli evlatlar nasip etsin lutfen sizde bizlere dua edin
Surecin için üzüldüm canım. Dilerim en yakin zamanda bebek sahibi olursun.. oluruz hepimiz. Dualarımızda olacaksın emin ol. Burada hepimiz aynı şey için varızve hepimiz emin ol birbirimize destekciyiz. Etrafımıza anlatamadığımız aciklayamadigimiz şeyleri burada dertlesiyoruz. Bir aile olduk burda. Allah hepimizin gönlündeki muradını nasip etsin.

Klomen ve letuyu dr bana 5. Gün başlattı hep sizde niye 3 acaba
Normalde adetin 3.ncu gunu baslaniyor bende ilk ictigimde 5.nci gunu baslamistim hatta bu ay geç haber verdiğim için yine 5.nci gunu ictim ama bundan sonra 3.ncu gunu icmem gerekiyormuş..bi sıkıntı olmaz yani

Hanımlar ben normalde vejeteryanım. Et ve balık tüketmiyorum. Diğer hayvansal gıdaları tüketiyorum. Bu gebeliğe ne kadar engel? Şimdi bi doktorun yazısını okudum ve ampüller parıldadı :KK70:
Engel değilde b12 düşüklüğü bildigim kadariyla düşüğe sebep veriyor takviye alabilirsin

X