KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Sağol canım, Allah razı olsun

Mfk ya ben başlamadım. DenizKoKuLuMm arkadaşımız başlamış, tam anlamıyla hocanın dediği takviyeleri kullanıp günlere de uyuyormuş.

Hayırlısı olsun canım 14 güne kadar beklemek lazım bazen iğne vücuddan çok geç atılıyor
Kanda yok ama idrarda çıkıyo anlamadım acaba mı dedim ama malesef adet olucam heralde leke geldi çünkü hakkımızda hayırlısı önümüzdeki maçlara bakicaz artık hastaneye gidicem 3te klomen verir yine muhtemelen bak bu 13.gun testi ilk 5 dkda çıktı resmi şimdi çektim kurumuş ama dünde aynı böyleydi umutlanmadım değil

Eklentiler

• 16366238940145434483161286208383.jpg
    21,3 KB · Görüntüleme: 56
N Nagihan1234 bak son iki günkü ovulasyon testim mavi olan da gebelik testi iğnenin 10 günü etkisi geçmiş tamamen

Eklentiler

• IMG_20211110_193949.jpg
    78,3 KB · Görüntüleme: 60
  • IMG_20211109_211114.jpg
    108,6 KB · Görüntüleme: 58
  • IMG_20211110_194310.jpg
    81,6 KB · Görüntüleme: 59
Sağol canım, Allah razı olsun

Mfk ya ben başlamadım. DenizKoKuLuMm arkadaşımız başlamış, tam anlamıyla hocanın dediği takviyeleri kullanıp günlere de uyuyormuş.
Merhaba bende düşünüyorum mfkyı severek takip ediyorum doktoru bu ayda klomen kullanıcam olmazsa mfk karışımı aldım kullanıyorum diğer takviyeleri henüz almadım başladığım zaman alicam inşallah

Bizde gecen ay oylesine denedik esimle ilk kez.. ama gun falan bakmadim sonra adetime yakin kramplar bacak agrilsri beyaz seffaf akinti geldi , bugun adet olmam lazim adet olacakmiS gibi karnimda agriyor ara ara iki gecedirde ates basiyor,akintilarim hala devam ediyor bakalim bu ay adet olursam önümüzdeki ay yumurtlama gununde deneyecegiz

Yarına belli olurmuş, önce onun sonuçlarını alıp daha sonra benim doktoruma gidicez. Bakalım süreç nasıl ilerleyecek bizim için
Sperm sonuçları 2 saate çıkıyor. Alındığı gibi değerlendirildiği için .. Ama devlet hastanelerinde erresi gün çıkıyorsa bilemem Hadi bakalım senin kafanda da koca bir tik atılmış olacak

Tamam kuzum bugün icemedim ofiste kaldı ama yarın kesin başlıcam

Belirtiler daha artacak hasta felan değilsin hepsi normal şeyler

Sperm sonuçları 2 saate çıkıyor. Alındığı gibi değerlendirildiği için .. Ama devlet hastanelerinde erresi gün çıkıyorsa bilemem Hadi bakalım senin kafanda da koca bir tik atılmış olacak
E nabız sistemine düşmüyor demiş görevli personel, sizin düşmüş müydü?

Kızlar bisi sorcam ya ben azonce adet oldum doktorum adetin 3cu günü gel hem bütün hormonlara kan verirsin hemde letuya baslayalim demişti adetimin 3cu günü cmrtesiye geliyo benim devlet hastanesinde doktor olurmu ki napicam nası lan vercem letu reçetesi duruyo Hadi onu alırım kullanmaya başlarım ama doktoru nası halletmem ya

E nabız sistemine düşmüyor demiş görevli personel, sizin düşmüş müydü?
Ozelde yaptirdiysaniz e nabiza düşmüyor 1 saat sonra çıkıyor sonuç..devlette yapildiysa yarın çikar e nabiza verirler mi bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…