KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Kızlar günaydın yumurtam 3unde catlamisti sanki gebelik testinde çizgi goruyorum ilk 10 dk da cikti

Eklentiler

• SmartSelect_20211111-092206_Gallery.jpg
    36 KB · Görüntüleme: 79
  • 20211111_091229.jpg
    51,3 KB · Görüntüleme: 79
mfk yı aylardır deniyodum ben zaten :) ama bu ay aşırı yoğunum okulda vizeler başladı ders çalışmaktan ev ve iş aşırı yoruyor çok dikkat edemiyorum sanırım bu ay denk gelmez benim mesela bu hafta 4 gündür birleşme yok bugün yumurtlama günü gösteriyor takvimim keşke dün olsaydı ama kısmet sen nasılsın? :)

Dünü zaten değerlendirmissin canım eğer bir sıkıntı yoksa bu akşamı da değerlendir sonra gün aşırı devam et
Sperm sayısı iyi morfolojı 2idi doktor da gün aşırı dedı sperm sorunu olsada olmasada demişti ama 1sene oldu yani eşimin testinin üstünden geçeli sabah değerlendiriyim en iyisi soguk havalarda hergun sıkıntı yaa

En iyisi sabah canım aynen bende öyle düşündümm ama test yapmasaydım yumurtladıgımı anladım agrıdı kasıklarım akıntım oldu bayadır olmuyordu

Evet canım sabahları daha iyi eşine keçiboynuzu pekmezi havuç ve nar suyu birde multivitamin al ver

Kızlar sizde resim yükleme de sorun yaşıyor musunuz acaba ben resim yükleme yapamıyorum donup kalıyor sayfa

Güzel ilerlemeler var sevindim.
Ben inanç konusunda seninle hem fikir değilim kuzu, testler yapmak sonucu değiştirmez tam bir psikolojik oyun süreci bence en mantıklı olan önceden öğrenmek değil de gebelik elde edememe sürecinde araştırmacı olmak yeterli geliyor bana.
Bunu biraz şu duruma benzetiyorum her ay sınav kağıdın bellidir ama sen 100 aldığını düşünürsün umut edersin gibi bir nevi.
Her zaman 100 olmaz çabalamak gerekir çalışmak gerekir sonuç bir süre sonra 100 gelebilir ama öğretmenin sınavı önce ya da sonra okuması sonucu değiştirmez
Şükür pıhtı sorunu olmadığı için büyük şekilde önceden öğrenmek benim faydama değil

Rabbim öncelıkle gonlune gore versin bu sürec cok stresli bi süreç bizde de bi süre olmadı aslında evlılıgımın 1.5 yılında hamıle kaldım ama buna ragmen bazı hadsizler olmuyorsa doktora gidin demişti ve ben interfilite kliniğinin önünde beklediğim günü eşimin meni testi için kapıda bekledıgım gunu bize yasattığım ıcın hep kendıme kızıyorum neden bukdr stres yaptım diye. Ben suna inanıyorum eger ıkınızde doktora gittiyseniz ve gebelıge engel bi durum yoksa hayırlısı deyıp zamana bırakmak . Olmuyorsa emin ol bi sebebi oluyor. Hayatına dönüp bi bakarmısın hersey yerlı yerindemi tek eksik bebek mi ? Belki hayatında farkında olmadıgın düzeltmeni gerektiren noktalar vardır . Ve bebişin bu düzeni beklıyordur. Emin ol ters yattım düz yattım şoyle durdum yastık koydum diyenlerin hepsi hüsran . Tek önemlı nokta kafayı rahat bırakmak . Ve D vitamını kullanmanı öneririm . Cok cok onemlı . Sevgiyle kal

Betası 2 çıkıp hamile kalan oldu canim 2 gun sonra yeniden kan ver ya da kadın doğuma git vakit kaybetmeden doğru ilacları versin şimdiden hayirli olsun

Kızlar ben 6 Kasım yani cmt günü kontrole gittim 20 mm olmuş iki yumurtamda 4 gün letu kullanmıstim doktorum tedaviye çok olumlu yanit vermis dedi ve o gün ovitrelle yaptı. Pazar ve salı da hirliktelik istedi.sali ve Çarşamba bende hafif sarımsı uzayan akıntı geldi. ( Normalde her ay gelir zaten ama seffaf olarak ) rengi beni sasirtti iyiye isaret midir acaba sizce ?

Letu da neden iğne yaptı ki güzelce büyümüş zaten..bende kullanıyorum ama iğne yapmıyor kendisi çatlıyor 1 buçuk hafta boyunca gün aşırı ilişki veriyor..Akıntın normal ilaç cok etkili adetine kadar gebelik belirtisi yasatıyor kasıklarında çok şiddetli ağrilar batmalar olacak, gogsunde hassasiyet gece ateş basmaları, iştahsızlık bunlar olabilecek şeyler adet olacağın güne kadar test yapma bekle..Bu arada sarı akıntı enfeksiyon olabilir..Bende 2 aydır su gibi akinti var şeffaf adet donemine yakin gunde 3 4 defa çamaşır degistirtiyor

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…