KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Hemen geçmiyor.. Gebelik testi ile azalışını takip ediyorlar.. Genelde ilk ay yapıyorlar 3 ay kullanılıyor ya diğer aylar için fikir veriyor. Herkeste ipne etkisi farklı zamanda bitebiliyor.. İnş gebelik olur
Bu zamana kadar takip etmedim sanırım etmem de beklerim
Nasip bakalım

İğneden dolayı ya da kistten dolayı gecikmiş olabilir mi yani? Geçen ayda iğne olmuştu ve beklenen tarihte gelmişti
Aynen canım benim de aynısı geçen ay ovitrelle olduktan 14 gün sonra adet olmuştım bu ay femara kullandım farklı olarak ben de anlamadım kist oldu mu olmadı mı bilmiyorum doktora gidince anlarız

Hanımlar adetime 9 gün var. Az önce oyle bir başım döndü ki her yer salladı sanki.
Çok döndü aşırı.
Ne olur bu bir belirti diyin bana
Canım demeyi çok isterdim ama daha rahme yerleşmedi. Yumurtlamadan sonra 6 7. Günde ancak rahmin oralara gelip de yuvalanmaya başlıyor. Hormonlar da obdan sonra salgılanıyor. Üzgünüm. Orta kulak iltihabı olabilir ama dikkat et.

Bende öyle okudum da acaba hamile kalan var mı o şekilde merak ettim
Spermin içine tükürmüyor sonuçta bir şey olmaz. Ama ağzındaki enfeksiyonlar eşin üreme orgabı ile vajinana taşınıyor. Genelde bir şey olmaz varsayılsa da enfeksyon kapma riski yükseliyor. Akıntı vs durumları olduğu için de gebelik engellenebilir. Umarım anlatabilmişimdir.

Anladim canım teşekkürler

Canım bu defa adetten hemen sonra yumurta akım olmaya başladı ama. Erken yumurtlamış olabilirim. Ama tabi haklıda olabilirisn

Hanımlar adetime 9 gün var. Az önce oyle bir başım döndü ki her yer salladı sanki.
Çok döndü aşırı.
Ne olur bu bir belirti diyin bana
Daha kızının yaşı dolmadı . Bu acele niye . Bizim topikte milletin psikolojisini bozdun şimdi sıra buradakı insanlardamı ? Yok basım döndü yok belim agrıdı yok akıntım geldi . Tecrübesiz bi insan olsan anlıcam da sen 1 yıl öncesinde hamılelık gecirmiş dogum yapmıs insansın abuk sabuk sorularla Allah rızası için milletle dalga gecme ya .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…