KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Arkadaşlar tabiki ikinciyi üçüncüyü dördüncüyu düşünmek istemek hakkınız bisi diyemem ama benim gibi daha birinciyi ilk göz ağrısına kavusamamis arkadaslarimizida düşününün bizler uğraşıyoruz tatmak için bazen bakıyorum yazilanlara çok ısrarla isteyenlere çoğunun altında hamilelik günlüğü yazıyor neguzel Rabbım size tattirmiş 😍 sakin olun elimizdekilere şükredelim biraz ben nezaman umudumu yitirsem eşimle bukadar mutlu huzurlu olmama şükrediyorum diyorum belki çocuğu olup eşinden yana sıkıntı çekenler var biraz kendimizi şarj etmesini bilelim bakın mfk doktor ne diyor sakin olun sitrese gerek yok hepinizin elbet birgun hamile kalma şansı %97 :emir_bebek::anneadayı::KK76:

Canım bu defa adetten hemen sonra yumurta akım olmaya başladı ama. Erken yumurtlamış olabilirim. Ama tabi haklıda olabilirisn
Geçen ay abdest aldım ovulasyon testi yaptım yumurtama günüm olduğunu öğrendim bu ay da aynı şekilde akıntım oldu abdest alalı 3.gunum ara ara akıntım geliyor ama test yapıyorum tek çizgi devamlı benim de kafam karıştı

Çok saol canım ben de d vitamini başladım coraspin verdi Dr um (kan pıhtılaşmasından kaybettim oğlumu çünkü) birde Folic asit onları mfk ile birlikte uyguluyorum hayırlısı inşallah benim hiçbir hamileliğim planlı olmadı bu seferde olmaz gibi düşünüyorum ama yaş geçmeden 1 tane daha istiyorum hayırlısıyla
Allah gönlüne göre versin canım olur inşaallah. Benimde yaş 35 bakalım şimdilik bir sıkıntım yok ama. Işte yaş ilerledikçe şansımız azalıyor maalesef.

A R Y A A R Y A MaviSasa234 MaviSasa234 S skulentvera Yusra-61 Yusra-61 Selizay Selizay ve diğer kızlar. Nasılsınız Kasım ayı nasıl gidiyor. Kimler neler yapıyor. Ben bu ay tam teşkilatlı MFK ile ilerliyorum. Arı sütü,bal,polen,propolis karışımı. D.vit.folikasit.folat.ve 3.2.3.2.3.2 ilişki ile gidiyorum bakalım ne olcak.😊

Gebeliğe engel yerdeyse söyluyorlar canım müdahale de bulunuyorlar onu kafana takma, engel yerde değilki müdahale etmemiş..Yumurtlamani etkilemiyor benimki öyle yani hatta bugun doktordaydim yine sağlıklı yumurtlama olmuş her ayda oluyor..içini ferah tut
ahh içime su serptin çok şükür o zaman. Bilgiler için teşekkürler 😍

Kızlar günaydın bişe sorcam. Dün gece acile gittim idrarda yanma vardı enfeksiyon çıktı kan testi de yaptrdım betahcg 4.93 çıktı doktor var da diyemem yok da diyemem dedi belirtiler de var ilaç da verdi çok ortada kaldım napsam kullansam mı yoksa kadın doğuma göründkten snra mı kullansam çok genç Bi doktoru alanı da değil ya ondan kafam karıştı biraz

Kızlar gunaydın dünki test üstteki, alttaki şimdi yaptıgım dün değerlendirdim bugun yumurtlama ne yapmam lazım ☹️

Eklentiler

• 6CA217CE-F106-40AF-A4ED-EA914083C55F.jpeg
    6CA217CE-F106-40AF-A4ED-EA914083C55F.jpeg
    56,3 KB · Görüntüleme: 51
Evet kuzucum sanırım bu süreçte en istikrarlı yanım 7 ayda toplam 3 kere test yapmam, he he 🥰
Sen ne durumdasın umarım her şey yolundadır 🙏🏻
Maşallah ama bu inancını da yoklaman gerektiğini göateriyor sanki…
Ben daha yeni gebelik testi sipariş ettim 😁
Geçen ay klomen bütün yan etkilerini regl gününe kadar yaşadım. Ve direk tüp bebek doktoruna gittim. Hormon yükleneceksem gerçekten amaca hiMet etsin🤦🏼‍♀️Ben kendim takip yaptım.
Eşim kromozom analizi testi verdi. Onun çıkmasını bekliyoruz. Şimdilik doktor plan yapmayın dedi🙂

Kızlar günaydın bişe sorcam. Dün gece acile gittim idrarda yanma vardı enfeksiyon çıktı kan testi de yaptrdım betahcg 4.93 çıktı doktor var da diyemem yok da diyemem dedi belirtiler de var ilaç da verdi çok ortada kaldım napsam kullansam mı yoksa kadın doğuma göründkten snra mı kullansam çok genç Bi doktoru alanı da değil ya ondan kafam karıştı biraz
Bence bol su tüket.. munorol verdi ise kullanabilirsin..
2 günde bir artışı takip et artış oluyorsa kadın doğuma gir. Artış olmuyorsa ilaçları kullan. 1500 seğerlere çıkmadan birşey diyemeyecek.. Tek diyeceği şey artışa göre hareket edelim olacak😌

A R Y A A R Y A MaviSasa234 MaviSasa234 S skulentvera Yusra-61 Yusra-61 Selizay Selizay ve diğer kızlar. Nasılsınız Kasım ayı nasıl gidiyor. Kimler neler yapıyor. Ben bu ay tam teşkilatlı MFK ile ilerliyorum. Arı sütü,bal,polen,propolis karışımı. D.vit.folikasit.folat.ve 3.2.3.2.3.2 ilişki ile gidiyorum bakalım ne olcak.😊
Ben yöntemlere çok güvenmiyorum. Hormonlar ile oynamak doğru gelmiyor. Klomen bile başlı başına bana yetti.. Çatlama oldu bekleyişteyim☺️
İnş seninki tutar🙃

Bence bol su tüket.. munorol verdi ise kullanabilirsin..
2 günde bir artışı takip et artış oluyorsa kadın doğuma gir. Artış olmuyorsa ilaçları kullan. 1500 seğerlere çıkmadan birşey diyemeyecek.. Tek diyeceği şey artışa göre hareket edelim olacak😌
Çok teşekkür ederim😍 monurol yazmış daha kullanmadım. Hamilelik varmı yok mu bilemedim bana var gibi geliyor hem hissediyorum hem de belirtiler var ama kan değeri öyle çıkınca da Bi kuşkulandım çok da tecrübesizm bu konularda çok teşekkür ederim cevabınıza😍😊

Kadın doğuma git önce. Daha düzgün ilaçlar verir hem

X