KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Canım yumurta catladiktan sonra 24 saat yaşıyor bir iki gün önce değerlendirme yaptıysan sıkıntı yok ama yarın akşamı kaçırma
Dün öğlen iğne oldum bugün sabah çok fazla yumurta akı gibi akıntı geldi geçen ay ki iğneden sonra böyle hiç gelmemişti acaba sağlıklı yumurtadan mi daha çok akıntı gelir kızlar geçen ay ki kimyasaldi da ona yordum ben sizce

Hamile olduğunu öğrenen arkadaşlarımı tebrik ediyorum insallah saglicakla kucaklarina da alırlar.
Bnm de dün gece uykumda dönerken bi noktada kasik ağrım oldu hatta uyandim yumurtlamanin 6. Gününde bugun de sabah bi kere ayağa kalkınca oldu bakalim hamile olursam bu bir belirti olacak

Anladim.canim inşallah hayirlis sağlıklı bebeğin olur

Kızlaar iş için şehir dışındaydım eve bu saatte gelince kan veremedim henüz ama gelirken bi Predictor erken gebelik testi, bir de kaset test aldım.

Erken gebelik testini yaptım 10. Saniyede idrar bulaşır bulaşmaz çizgi belirdi, 3 dakika sonra da bu şekildeydibir de sabahki testi ekliyorum size, ondaki çizgi de silinmemiş kalmış öyle, ufak kaset testler sabahki test.

10 saniye olan sağda, sonraki solda.
Hele bir kan vereyim daha da rahatlarım ama Çok korkuyorum, sonuçta doktor bana yumurtan çok büyümüş dedi ve testte çatlamadığı görüldü ama sonuç böyle, Allah Sağlıkla devamını nasip etsin inşallah, hepiniz çok destek oldunuz Allah hepinizden razı olsun

Eklentiler

• 53841AE6-10B5-4C54-A76B-AFB4E6726772.jpeg
    159 KB · Görüntüleme: 78
  • F8C4CB63-A363-49E9-BF6E-B088F010637A.jpeg
    61,6 KB · Görüntüleme: 78
Kuzu çatlayan olmuş ve gebe kalmış olabilirsin.. çarlamayanda zamanla erir

Yumurta geliştirici mi kullandın..
Yok canım Mayıs ayında düşük yaptım kalp durması sebebiyle Haziranda kontrole gittiğimde 45 mm yumurtam vardı o eylüle kadar anca gitti. ekim de kontrole gittiğimde 4. Gün 14 mm 11. Gün 32 mm yumurtam olmuştu. Doktor çok büyümüş çatlamamış demişti, herhangi özel bir şey kullanmadım çok şaşkınım o nedenle. Benim yumurtam olması gerekenden çok ve düzensiz büyüyor ben bu kontrollerimden onu çıkardım.Tekrar bir yumurtlama mı oldu anlamadım.

Benim de öyle oldu canım demek ki yumurtan güzelce çatlamış hadi bakalım bol bol değerlendirme yap

Demekki gelişmekte olan bi yumurta daha vardı ama doktor ona odaklandığı için göremedi. Hayırlısı ile inş sağlıklı gebeliktir. Yarın verebiliyorsanız kan tahlili verin.. Durum netleşir...

Çok şükür tebrik ediyorum. sağlıkla kucaginiza alın çok sevindim

Bu mucize değilde nedir tebrik ederim cidden inşallah Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…