KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Hayırlısı inşallah ben karışımı almadım sadece d vit kullanıyorum aslında bende çok umutluyum bu yöntemden bir rahatlama geldi bana inşallah dediğin gibi yüzümüz güler ben 1 sene önce doğumda oğlumu kaybettim bu ay denemeye başladım kendimi toparlayıp umarım çok beklemeden gelir bebişler
Ben de bir sene önce 55 günlük bebeğimi kaybettim yeni toparlanıyorum Allah yeni evlatlar nasip etse de yaramız çok derin Allah sabrını verir ins

Ben de bir sene önce 55 günlük bebeğimi kaybettim yeni toparlanıyorum Allah yeni evlatlar nasip etse de yaramız çok derin Allah sabrını verir ins
Seninde başın sağolsun canım inşallah kucaklarımız dolar da yaramıza bir nebze merhem olur ben çok zor toparladım bu ay karar verdim yeni bebek için şu zamana kadar tekrar aynı şeyi yaşarım diye çok korktum ama yaş geçiyor son bir çaba ile hayırlısıyla başladım Rabbim tüm isteyenlerle birlikte bizede tez zamanda nasip etsin

Kızlaar iş için şehir dışındaydım eve bu saatte gelince kan veremedim henüz ama gelirken bi Predictor erken gebelik testi, bir de kaset test aldım.

Erken gebelik testini yaptım 10. Saniyede idrar bulaşır bulaşmaz çizgi belirdi, 3 dakika sonra da bu şekildeydi🌼bir de sabahki testi ekliyorum size, ondaki çizgi de silinmemiş kalmış öyle, ufak kaset testler sabahki test.

10 saniye olan sağda, sonraki solda.
Hele bir kan vereyim daha da rahatlarım ama Çok korkuyorum, sonuçta doktor bana yumurtan çok büyümüş dedi ve testte çatlamadığı görüldü ama sonuç böyle, Allah Sağlıkla devamını nasip etsin inşallah, hepiniz çok destek oldunuz Allah hepinizden razı olsun🙏
Ayyy çok sevindim harika bi haber bu ooo lalalala 😍 bu ay umudunu kestiğin için oldu bence. Demek ki neymiş, her şey bildiğimiz gibi mota mot olmuyormuş. Kan testini yaptır hemen daha da mutlu olalım ☺️

1
Iki defa gittim farkli doktorlara daha erken oldugunu soyleyip yolladilar yani boyle detayli bakmalari icin ne soylemem gerekiyo acaba
1 seneden fazladır korunmadan deniyoruz diceksin..Ben en son öyle dedim aynisinı banada yapıyorlardı sonra zaten bakarlar ama burda her gördüğünü uygulama..Baskasinda olan seyler sendede olacak diye düşünme..Normal olan değerlerini bozarsın..Burda kür tarzı deneyenler sorunlarını biliyorlar ona göre ek uyguluyorlar..Eğer bi problemin yoksa 6 7 ay bişey yapmadan bekle olmazsa eğer sonrada eşinle birlikte kontrole gidin oda baktırsın belki sorun eşindedir..

ARALIK ayı listesi arkadaşlar gelmek isteyen olursa haberi olsun

Çok teşekkür ederimm
Ben ilk kez kullandım ilkindede hamile kaldım çok şükür 1 senedir korunmuyorduk 4 yasında bi oğlum var, minnakkurabiyelerden aldım testi instagramdan ayın 27 28 ini pik gördüm sadece 28 ini değerlendirebildim silikleştiği günü değerlendiremedik yani dedikleri gibi 3 gün değerlendirme yapamadık biz.. daha sonra bikaç kere daha ovulasyon testi yaptım hep silikti 3 gündür tekrar koyulmaya başladı ovulasyon testim fotoğrafı ekliyorum bugünde kaset test yaptım şükür pozitif darısı başınıza insallah 🥰 folikasit ve d vitamini kullandım sadece bugün ki son ovulasyon testimi ekledim
Analdim canım hayırlısı olsun sağlıkla kavuş bebisine insAllah darisi bizlere bende 3 aydır deniyoruz işte bu ay regl olunca aldım ovulosyon testi şu anda regl 3. Günü bittikten sonra başlayacağım bende sizin son 3 gündür ovulosyon testiniz mi koyu çıktı yanlış anlamdiysan değil mi ona istinaden gebelik testi yaptınız pozitif çıktı hayırlısı olsun sanırım birazda kafaya takmamak lazım değil mi ama elimizde olmuyor 10 gunnonceden başlıyoruz test test diye
Canım sen beni 1 Aralık yerlestir sana zahmet 30 Kasım ya 1 e de yaz gitsin 🥳fazlalık dan bir şey gelmez he bir gün sonra evvel fark eder mi 😂Aralik belkim uğurlu gelir eşim doğum günü 🤲🤲

Çok teşekkür ederimm
Ben ilk kez kullandım ilkindede hamile kaldım çok şükür 1 senedir korunmuyorduk 4 yasında bi oğlum var, minnakkurabiyelerden aldım testi instagramdan ayın 27 28 ini pik gördüm sadece 28 ini değerlendirebildim silikleştiği günü değerlendiremedik yani dedikleri gibi 3 gün değerlendirme yapamadık biz.. daha sonra bikaç kere daha ovulasyon testi yaptım hep silikti 3 gündür tekrar koyulmaya başladı ovulasyon testim fotoğrafı ekliyorum bugünde kaset test yaptım şükür pozitif darısı başınıza insallah 🥰 folikasit ve d vitamini kullandım sadece bugün ki son ovulasyon testimi ekledim
Analdim canım hayırlısı olsun sağlıkla kavuş bebisine insAllah darisi bizlere bende 3 aydır deniyoruz işte bu ay regl olunca aldım ovulosyon testi şu anda regl 3. Günü bittikten sonra başlayacağım bende sizin son 3 gündür ovulosyon testiniz mi koyu çıktı yanlış anlamdiysan değil mi ona istinaden gebelik testi yaptınız pozitif çıktı hayırlısı olsun sanırım birazda kafaya takmamak lazım değil mi ama elimizde olmuyor 10 gunnonceden başlıyoruz test test diye
Canım sen beni 1 Aralık yerlestir sana zahmet 30 Kasım ya 1 e de yaz gitsin 🥳fazlalık dan bir şey gelmez he bir gün sonra evvel fark eder mi 😂Aralik belkim uğurlu gelir eşim doğum günü

@Ballgrill Canım sen beni 1 Aralık yerlestir sana zahmet 30 Kasım ya 1 e de yaz gitsin 🥳fazlalık dan bir şey gelmez he bir gün sonra evvel fark eder mi 😂Aralik belkim uğurlu gelir eşim doğum günü 🤲🤲

Kızlar selam, önemli bir soru soracağım. Hep doğurganlığı artıran şeyleri araştırmışım. Azaltan ya da engelleyen şeyler var mı peki? hem kadında hem erkekte zarar yaratan ot, kimyasal neyse artık.

Seninde başın sağolsun canım inşallah kucaklarımız dolar da yaramıza bir nebze merhem olur ben çok zor toparladım bu ay karar verdim yeni bebek için şu zamana kadar tekrar aynı şeyi yaşarım diye çok korktum ama yaş geçiyor son bir çaba ile hayırlısıyla başladım Rabbim tüm isteyenlerle birlikte bizede tez zamanda nasip etsin
Amin canım ben de senin gibi düşünüyorum hepimiz için hayırlısı olsun 🙏🙏

Kızlar selam, önemli bir soru soracağım. Hep doğurganlığı artıran şeyleri araştırmışım. Azaltan ya da engelleyen şeyler var mı peki? hem kadında hem erkekte zarar yaratan ot, kimyasal neyse artık.
Valla nekadar doğru bilmiyorum ama çoğu yerde okudum erkeklere tavuk yedirmeyin diye birgebenin günlüğündede okumustum sanırım

Acaba neden bilmiyorum tavukları üretim aşamasında etli gözükmesi şişirmk için bisi kullaniyolar ya hani o zarar ediyordur spermlere heralde
Östrojene benzer bi takviye edici kullanıyorlar. Yendiği takdirde erkekte östrojen seviyesini artırdığına inanılıyor. Bunun da testesteron seviyesinde azalma yaratacağına sperm kalitesini düşüreceğine inanılıyor.

Kesinlikle bir mucize🧿 inşallah mucizem sağlıklı bir gebeliktir canımm ek duam o. Sen test yapacağım demişsin yaptın mı??
Beş yüz tane fotoğraf atıcam diye kaçırdım hep oraları.
Yaptım canım malesef ben negatif cıktım dün:) kısmet belki diğer ayadır

X