KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Çok üzüldüm canım. Başın sağolsun. Rabbimin takdiri vardır bir hayrı böyle olmasında. Hakkımızda hayırlısı olsun kuzum. Rabbim isteyen herkese yanı sıra bizlerede nasip etsin inşaAllah. Bakalım ne olcak bu ay. Dediklerini tam anlamıyla yapıyorum bu ay. Ama bir eksik ile yöntemi güncelledi doktor. Bide omega 3 ekledi. Onu almadim. Bakalım olmazsa onuda diğer ay alırım artık.
Çok saol canım ben de d vitamini başladım coraspin verdi Dr um (kan pıhtılaşmasından kaybettim oğlumu çünkü) birde Folic asit onları mfk ile birlikte uyguluyorum hayırlısı inşallah benim hiçbir hamileliğim planlı olmadı bu seferde olmaz gibi düşünüyorum ama yaş geçmeden 1 tane daha istiyorum hayırlısıyla

valla onu bilmem de adete 2 gün kala yumurtlama görüp hamile kalan gördü ben . alakası olduğunu sanmıyorum. çift yumurta ikizi olanlarında zaten bir ay da 2 defa yumurtlama görmesinden kaynaklıda oluyor.
Hayırlısı olsun diyelim bakalım. Ne zaman gorecem

valla onu bilmem de adete 2 gün kala yumurtlama görüp hamile kalan gördü ben . alakası olduğunu sanmıyorum. çift yumurta ikizi olanlarında zaten bir ay da 2 defa yumurtlama görmesinden kaynaklıda oluyor.
Benimde takvim programı yumurtlama tarihimi saçma sapan gösteriyor :KK70:bu arada eylülde kimyasal gebelik geçirdim ondan gecikmem yumurtlama tarihimi adetin 18. Günü gösteriyor

Eklentiler

• 10616558-01C4-4288-8343-7C1994B589D7.png
    10616558-01C4-4288-8343-7C1994B589D7.png
    320,8 KB · Görüntüleme: 29
Benimde takvim programı yumurtlama tarihimi saçma sapan gösteriyor :KK70:bu arada eylülde kimyasal gebelik geçirdim ondan gecikmem yumurtlama tarihimi adetin 18. Günü gösteriyor
o takvimler zaten saçmalık . bütün kadınlar aynı zamanda yumurtluyor gibi bir takvim. herkesin vücudu adet döngüsü sağlık sorunu beslenmesi farklı o yüzden sen 14. gün yumurtlarsın başkası 17. gün diğeri 20 gün falan

o takvimler zaten saçmalık . bütün kadınlar aynı zamanda yumurtluyor gibi bir takvim. herkesin vücudu adet döngüsü sağlık sorunu beslenmesi farklı o yüzden sen 14. gün yumurtlarsın başkası 17. gün diğeri 20 gün falan
Kesinlikle canım ben şuan mfk yöntemini takip etmek için kullanıyorum açıkçası bide regli tarihimi bileyim unutmayayım diye :KK70:

Anladim canim denemek lazim sik idrara cikiyorum bende belki enfeksiyon var
Canım sen bi doktora git burda her gördüğün duydugunla hareket edip uygulama, tüm degerlerine, vitaminlerine, hormonlarına, tuplerine baktır verecegi ilaci kullan hatta eşinle birlikte git bu şekilde herkesin yaptığı bişeyleri denersen sağlıklı olanida bozarsın adetinide bekleme yarın bile gidebilirsin ultrosonda en azindan bakar yumurtaliklarina ne durumdalar çatlamış mi catlamamıs mi anlar

Bana göre geç yumurtlama da döllenme şansı düşüyor gibi öyle geliyor bana bilmiyorum ya bakalım yapmaya devam ediyorum zaten bu ay ne zaman görürüm belki görmem oda var
Kızlar öyle bir şey yok .. 2 haftadır burdan özelden muhabbet ettigim bir arkadas 2.yumurtlamasında hamis oldugunu ögrendi bu sabah❤️ hatta ben mutlaka değerlendir demistim bebeğe bi nevi vesile olduk:)) 2.yumurtlamada hamile kalan cok kadın var
Ben kalamadım orası ayrı konu tabi:KK70:ilişkimiz yeterli değildi belkide

Canım sen bi doktora git burda her gördüğün duydugunla hareket edip uygulama, tüm degerlerine, vitaminlerine, hormonlarına, tuplerine baktır verecegi ilaci kullan hatta eşinle birlikte git bu şekilde herkesin yaptığı bişeyleri denersen sağlıklı olanida bozarsın adetinide bekleme yarın bile gidebilirsin ultrosonda en azindan bakar yumurtaliklarina ne durumdalar çatlamış mi catlamamıs mi anlar
bencede bi gitmeli .

Kızlar öyle bir şey yok .. 2 haftadır burdan özelden muhabbet ettigim bir arkadas 2.yumurtlamasında hamis oldugunu ögrendi bu sabah❤️ hatta ben mutlaka değerlendir demistim bebeğe bi nevi vesile olduk:)) 2.yumurtlamada hamile kalan cok kadın var
Ben kalamadım orası ayrı konu tabi:KK70:ilişkimiz yeterli değildi belkide
Ben kendimce öyle düşündüm 🤣 neyse yapmaya devam o zaman 🤭

MaviSasa234 MaviSasa234 ya çok umutlandım yere çakılmaktan korkuyorum 😂
Başkası bana sorsa kesin var dersim ben de görüyorum 5 dkda bir yapıyorum ama ben doktoru doktora teyit ettiren insanım, testin bozuk olma ihtimaline binaen yarın bidaha yapayım bakalım. İnşallah her birimiz evlat kokusu duyarız☘️

X