KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Kızlaar iş için şehir dışındaydım eve bu saatte gelince kan veremedim henüz ama gelirken bi Predictor erken gebelik testi, bir de kaset test aldım.

Erken gebelik testini yaptım 10. Saniyede idrar bulaşır bulaşmaz çizgi belirdi, 3 dakika sonra da bu şekildeydi🌼bir de sabahki testi ekliyorum size, ondaki çizgi de silinmemiş kalmış öyle, ufak kaset testler sabahki test.

10 saniye olan sağda, sonraki solda.
Hele bir kan vereyim daha da rahatlarım ama Çok korkuyorum, sonuçta doktor bana yumurtan çok büyümüş dedi ve testte çatlamadığı görüldü ama sonuç böyle, Allah Sağlıkla devamını nasip etsin inşallah, hepiniz çok destek oldunuz Allah hepinizden razı olsun🙏

Arkadaşlar aranızda ovitrelle çatlatma iğnesi kullananlar var mı? Çatlama iğnesinden kaç gün sonra adet oluyorsunuz?

Kızlaar iş için şehir dışındaydım eve bu saatte gelince kan veremedim henüz ama gelirken bi Predictor erken gebelik testi, bir de kaset test aldım.

Erken gebelik testini yaptım 10. Saniyede idrar bulaşır bulaşmaz çizgi belirdi, 3 dakika sonra da bu şekildeydi🌼bir de sabahki testi ekliyorum size, ondaki çizgi de silinmemiş kalmış öyle, ufak kaset testler sabahki test.

Hele bir kan vereyim daha da rahatlarım ama Çok korkuyorum, sonuçta doktor bana yumurtan çok büyümüş dedi ve testte çatlamadığı görüldü ama sonuç böyle, Allah Sağlıkla devamını nasip etsin inşallah, hepiniz çok destek oldunuz Allah hepinizden razı olsun🙏

Tebrik ederim ne kadar süredir deniyorsunuz

Tebrik ederim ne kadar süredir deniyorsunuz
Totalde 15 ay canım ama benim durumum biraz farklı, karar verdikten sonra miyom çıktı o alındı korunduk ettik derken 2. Ay hamile kaldım o da 8. Hafta kalp durması sonucu kürtaj oldu. Kürtajdan sonraki 6 ay bu.
Çok teşekkür ederim🙏

Yok canım Mayıs ayında düşük yaptım kalp durması sebebiyle Haziranda kontrole gittiğimde 45 mm yumurtam vardı o eylüle kadar anca gitti. ekim de kontrole gittiğimde 4. Gün 14 mm 11. Gün 32 mm yumurtam olmuştu. Doktor çok büyümüş çatlamamış demişti, herhangi özel bir şey kullanmadım çok şaşkınım o nedenle. Benim yumurtam olması gerekenden çok ve düzensiz büyüyor ben bu kontrollerimden onu çıkardım.Tekrar bir yumurtlama mı oldu anlamadım.
Kız sana helal olsun valla 👏👏👏👏

Adetin gecikmesi kist olduğu anlamına gelir mi? Aslında yumurta çatladı gibi hissetmiştim iğneden sonraki iki gün çok yoğun yumurta akı kıvamında akıntım oldu
Canım o zaman yumurtan çatlamış kist olacağını zannetmiyorum iğnenin kaçıncı günü belki dollenme olmuştur ama geç olmuştur eğer adet olmazsan lütfen iki gün daha bekle ve tekrar test yap birde yumurta geliştirmek için ilaç kullandın mi kullandiysan yumurta âdetin kaçıncı günü gelişip iğne oldun

Canım o zaman yumurtan çatlamış kist olacağını zannetmiyorum iğnenin kaçıncı günü belki dollenme olmuştur ama geç olmuştur eğer adet olmazsan lütfen iki gün daha bekle ve tekrar test yap birde yumurta geliştirmek için ilaç kullandın mi kullandiysan yumurta âdetin kaçıncı günü gelişip iğne oldun
Canım ben pco hastasıyım ama adetlerim düzenlidir 35 günde bir. Bu ay ilk defa femara kullandık adetimin 5. Günü başladım 5 gün kullandım ilaç gittikten 2 gün sonra doktora kontrole gittim yani 12. Gün sağda 21 mm yumurta vardı o gün ovitrelle iğne oldum. Bu sabah (ovitrelle sonrası 14. Gün) predictor marka erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. Adet olacakmışım gibi de değilim karnıma sancılar falan gitmiyor memelerde hassasiyet aşırı. Hatta gebelik testi belki yanlıştır dedim ovülasyon testi vardı onu yaptım orda da ikinci çizgi silik çıktı. Geçen ay da doğal olarak yumurtlamış femara kullanmadan direkt ovitrelle olmuştum 14. Günde adetim gelmişti.

Canım ben pco hastasıyım ama adetlerim düzenlidir 35 günde bir. Bu ay ilk defa femara kullandık adetimin 5. Günü başladım 5 gün kullandım ilaç gittikten 2 gün sonra doktora kontrole gittim yani 12. Gün sağda 21 mm yumurta vardı o gün ovitrelle iğne oldum. Bu sabah (ovitrelle sonrası 14. Gün) predictor marka erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. Adet olacakmışım gibi de değilim karnıma sancılar falan gitmiyor memelerde hassasiyet aşırı. Hatta gebelik testi belki yanlıştır dedim ovülasyon testi vardı onu yaptım orda da ikinci çizgi silik çıktı. Geçen ay da doğal olarak yumurtlamış femara kullanmadan direkt ovitrelle olmuştum 14. Günde adetim gelmişti.
Anladım canım 2 gün bekle tekrar test yap geç döllenme olabilir

Kızlar iyi akşamlar herkese ☺️ 31 ekim yumurtlama pik oldu sanırım 2 kasım ya da 3 kasımda çatladı yumurta t çizgisi C ye yakındı biraz karıştı o kısım ama 😁 Göğsüme bastırdığımda ağrıyor, akıntı sarı-kremsi gibi ama kokusuz. Bi de kasık ağrısı var mı yok mu tam kestiremiyorum tecrübeliler nasıl bi ağrı oluyor bilgilendirin biz tecrübesizleri 😅

Bu mucize değilde nedir tebrik ederim cidden inşallah Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin🙏🏻❤️
Kesinlikle bir mucize🧿 inşallah mucizem sağlıklı bir gebeliktir canımm ek duam o. Sen test yapacağım demişsin yaptın mı??
Beş yüz tane fotoğraf atıcam diye kaçırdım hep oraları.

X