KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Var Bi ikinci çizgi oralarda gözün aydın canım Rabbim gönlüne göre versin inşallah

Gözün aydın olsun canım Rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

Çok geçmiş olsun umarım sorunsuz stlatıesın covidi vede umarım bidahaki ay kavusursun bebisine ben yeniyim bu topikte yaptigin testler pozitif silik cizgi felan mı cıkıyodu?
Sağol tatlım hemde tam 5 tane test hepside pozitif di belkide kimyasal gebelik geçirdim bilmiyorum ama nasip boyleymis

Bebiş biz seni pozitif yazdık listeye covid nerden çıktı geçmiş olsun..Covidte mi gebelik testinde pozitif çıkıyor anlamadim ha

Hanımlar bugun adetimin 18 inci gunu. Bat 11 gun var.

Bugun kızımı yıkarken sırtıma feci bir ağrı girdi. Hamilelikte böyle sırt ağrım oluyordu.
Sizce erken değil mi. Daha adetime 10 gun var.
Çok umutlanıyorum

Bende ilac kullanmiyorum ama birbirini hic tutmuyo evlenmeden once 28 gunde adet oldugumu hic bilmezdim simdi en azindan arada bi 28 gunde oluyorum

Analdim canım hayırlısı olsun sağlıkla kavuş bebisine insAllah darisi bizlere bende 3 aydır deniyoruz işte bu ay regl olunca aldım ovulosyon testi şu anda regl 3. Günü bittikten sonra başlayacağım bende sizin son 3 gündür ovulosyon testiniz mi koyu çıktı yanlış anlamdiysan değil mi ona istinaden gebelik testi yaptınız pozitif çıktı hayırlısı olsun sanırım birazda kafaya takmamak lazım değil mi ama elimizde olmuyor 10 gunnonceden başlıyoruz test test diye

Aynı durum haziranda benım basıma gelmisti. 1 gün önce ovu testi normal cıktı ertesi gün doktor 21 mm yumurta var diyip catlatma ignesi vurmuştu sonra pik olmuştu. O durumu bende pek anlayamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…