KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Canım onu yapıp hormonları dengesizleşen ve erken ya da geç regl olan çok kişi var. Şifa da olabilir sonrasında uğraştıradabilir. Dikkatli kullanmak lazım. Bir de en azından günde 1 kere içeyim değil de iyice araştırıp hangi başlanacak hangi gün bitirilecek ona dikkat etsen daha iyi olabilir. Youtube da saraçoplunun videoları var ona bir bak istersen
Evet öyleleri de var biliyorum, o yüzden günde 1 kere içsem abartmadan diye düşündüm. Aslında biliyorum sürelerini ama 15 gün yap bırak, adetten 10 gün önce yine yap diyor ama zaten benim döngüm 25 gün 😁 hiç bırakmamam lazım saçma oluyor. Ben sadece enfeksiyon varsa falan temizlemesi için kısa süreli yapmak istedim. Valla bi o kaldı denemediğim, Allah büyük olacağı varsa olur napalım ☺️ sağol bilgi için
Canım benim ara kanama olmuştu soğan kürünü içtiğim zaman birde akıntım çok olmuştu
Akıntı, enfeksiyonu temizlediği için oluyormuş zaten. Her yolu, yöntemi denedim bir de bunu denemek istiyorum. Hayırlısı 🙏☺️ teşekkür ederim

Dün aksam üzeri yaptıgım bebe time marka testi sabah tekrarladım fakat koca bir tek çizgi ışığa tuttum evirdim cevirdim yok icinci cizginin yerinde bellilik bile yok sanırım resimde cıkanda kuruma cizgisi felanmış bata son 9 gün var3 gün sonrada doktor kontrolüm var ama ben hamile olmadığıma eminim sanırım
Canım çok erken umutsuzluğa kapılıyorsun. Benim gün kala yaptırdığım beta hcg bile negatif 0.1 çıkmıştı. O yüzden biraz sabret 1 hafta sonra tekrar test yap. Biliyorum zor ama mutlu haberi o zaman alırsın inşallah

Çok karışık işler ya, hatta ben geçen ay pik değil zaten boşuna gitmiyim doktora falan demiştim. Eşim de hayır mutlaka git ve yumurtanın durumunu öğren demişti. Doktor da çok güzel bir yumurtan gelişmiş diyince çok şaşırmıştım.
Çünkü testi doktora gitmeden hemen önce yapmıştım, silikti bayağı
Evet kuzum bende bunu anlamadım hatta temmuz grubuna yazmıştım neden böyle oldu diye hiç belli olmuyor en iyisi 2 günde bir ilişki düzenli ilişki… biz bu ay sadece 2 gün denedik o yüzden pekte umudum yoktu zaten. Bu ay doktora gidip yumurtalarıma da baktırıcam ben. Ovulasyona cok bel bağlamamak lazım:KK43:

Dün aksam üzeri yaptıgım bebe time marka testi sabah tekrarladım fakat koca bir tek çizgi ışığa tuttum evirdim cevirdim yok icinci cizginin yerinde bellilik bile yok sanırım resimde cıkanda kuruma cizgisi felanmış bata son 9 gün var3 gün sonrada doktor kontrolüm var ama ben hamile olmadığıma eminim sanırım

Regle 9 gün yapılan test sonucuyla kanıya varma. Varılamaz çünkü.

Erken test yapmayı bırakmak en iyisi. Stres seviyesini arttırmaktan başka işe yaramıyor. 9-10 gün önce test yapıp negatifmiş deyip, kesin sonuç olmadığını bilip yine regl bekleniyor çünkü..

Son düzenleme:
Evet öyleleri de var biliyorum, o yüzden günde 1 kere içsem abartmadan diye düşündüm. Aslında biliyorum sürelerini ama 15 gün yap bırak, adetten 10 gün önce yine yap diyor ama zaten benim döngüm 25 gün 😁 hiç bırakmamam lazım saçma oluyor. Ben sadece enfeksiyon varsa falan temizlemesi için kısa süreli yapmak istedim. Valla bi o kaldı denemediğim, Allah büyük olacağı varsa olur napalım ☺️ sağol bilgi için

Akıntı, enfeksiyonu temizlediği için oluyormuş zaten. Her yolu, yöntemi denedim bir de bunu denemek istiyorum. Hayırlısı 🙏☺️ teşekkür ederim

Reglin bir zaman düzensizleşse bile -ki herkeste olmuyor bu- faydası olur zararı olmaz diyorum ben. Enfeksiyon ve kistler temizlenir..

Kuzu fos cıktım ben sanırım yaaaa🥲🤭 ben bir şey göremiyorum malesef fosum:KK43:
Kuzu orda çizgi görünüyor ama kasetteki çizgiye göre daha net olmalıydı.. Bence de fos çıkmış.. Sen artık kırmızılar gelene kadar test yapma.. Çok test yaptığın için çok hatalı teste denk geliyorsun 😁

Kuzu orda çizgi görünüyor ama kasetteki çizgiye göre daha net olmalıydı.. Bence de fos çıkmış.. Sen artık kırmızılar gelene kadar test yapma.. Çok test yaptığın için çok hatalı teste denk geliyorsun 😁
Kuzum ben artık bu aydan ümidi kestim zaten ya direk diğer aya gecesim var🤭😂 en bastan baslamak daha iyi biz gene 2 günde bir baslayalım gene 😂😂😂

Valla bende şaşkınım hala erken yumurtlama oldu sanırım bazı belirtiler olunca test yapim dedim 9 gün vardı adete gölge şeklinde çok belirsiz bir çizgi oldu bende dedim kesin yalancı çizgi hamile değilim sonra içime kurt düştü bir gün bekleyip aynı saatte tekrar bu sefer erken gebelik testi yaptım baya belirgin çıktı buraya attığım kaset testte gölge gibi çıkıyor bu gün sabah yaptığım kaset testte böyle
Merhaba kaset test kaçıncı dkda böyle çıktı bir de markası nedir testin?
Gebeliğiniz Sağlıkla ilerlesin☘️🌸

Evet kuzum bende bunu anlamadım hatta temmuz grubuna yazmıştım neden böyle oldu diye hiç belli olmuyor en iyisi 2 günde bir ilişki düzenli ilişki… biz bu ay sadece 2 gün denedik o yüzden pekte umudum yoktu zaten. Bu ay doktora gidip yumurtalarıma da baktırıcam ben. Ovulasyona cok bel bağlamamak lazım:KK43:
Kesinlikle öyle

Kuzum geçen ayda böyle oldu, bak ekliyorum. Adet biter bitmez 5 ve 6.gün pike yakındı. 7 itibariyle silikleşti. Ben 10.günde doktora gittim. Ovulasyon pik değildi hatta bayağı silikti ama doktor 21-22 mm yumurta var deyip çatlatma iğnesi yaptı.
Ovulasyon testi aldığım bir gebenin günlüğüne sordum, neden ovulasyon testi benim 21-22 mm yumurtamı pik göstermedi diye, o da şöyle bir açıklama yaptı. Ovulasyon testi 19-20 mm yi gösterirmiş, 21-22 yi ve üstünü göstermiyormuş. 🤦🤷 Anlamadım birşey ya, sence mantıklı bi açıklama mı? En alttaki testte iğneden sonra yaptığım test
nasıl ya :110:ne kadar saçma bi cvp bende ondan almıştım acaba bnimkileride mi öle göstermiyor birdaha almıcam

Reglin bir zaman düzensizleşse bile -ki herkeste olmuyor bu- faydası olur zararı olmaz diyorum ben. Enfeksiyon ve kistler temizlenir..
Süre ve dozu abartılmadığı sürece ben de öyle düşünüyorum. Bende de hayra vesile olur inşallah 🙏 çok teşekkür ederim ☺️

Çok teşekkür ederimm
Ben ilk kez kullandım ilkindede hamile kaldım çok şükür 1 senedir korunmuyorduk 4 yasında bi oğlum var, minnakkurabiyelerden aldım testi instagramdan ayın 27 28 ini pik gördüm sadece 28 ini değerlendirebildim silikleştiği günü değerlendiremedik yani dedikleri gibi 3 gün değerlendirme yapamadık biz.. daha sonra bikaç kere daha ovulasyon testi yaptım hep silikti 3 gündür tekrar koyulmaya başladı ovulasyon testim fotoğrafı ekliyorum bugünde kaset test yaptım şükür pozitif darısı başınıza insallah 🥰 folikasit ve d vitamini kullandım sadece bugün ki son ovulasyon testimi ekledim
Bende hem ebrudan hemde minnak kurabiyeden almıştım benimde böyleydi ama yumurtlama olmamıs daha demişti bana sizinkinden daha soluk snraki testlerde bundan daha soluktu

Eklentiler

• DC6547E2-86C3-4DDD-ABB6-D7917A9ACFB4.png
    DC6547E2-86C3-4DDD-ABB6-D7917A9ACFB4.png
    483,1 KB · Görüntüleme: 68
Canım yumurta catladiktan sonra 24 saat yaşıyor bir iki gün önce değerlendirme yaptıysan sıkıntı yok ama yarın akşamı kaçırma
2 gün önce degerlendirmiştik. Bugün de ovulasyon testi yaptım ama silik çıktı. Off bu ayi da kaçırdık galiba

Eklentiler

• 20211109_112119.jpg
    20211109_112119.jpg
    81,2 KB · Görüntüleme: 60
X