KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Kızlar herkese selamm. Normalde benşm bat 8 kasımdı ama 5 gün geç yumurtladığım için bat tarihim 12 13 Kasım falan oluyor. Az önce bi meraktan test yaptım şöyle çıktı sizce umutlanmalı mıyım? Test hiç beklemedi 1 dk da çıktı çizgi.
Var Bi ikinci çizgi oralarda gözün aydın canım Rabbim gönlüne göre versin inşallah 🌺

Kızlar merhabaaa bugün çift çizgiyi gördüm şükürler olsun 😍 ovulasyonla takip ediyodum 3 gündür koyuydu bugün test yaptım pozitif yarın kan tahlili vericem rabbimmmm isteyen herkese nasip etsin insallahhhh🥰 daha çok minik muhtemelen çizgimiz çok belirsiz
Gözün aydın olsun canım Rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🌼 🌺

Kizlarrrr adetim 3 gün önce geldi yaptığım tüm testler meğer pozitif değilmiş şuan hayatımda pozitif olan tek şey covid testim😏 bu ay da nasip değilmiş aşılamam vardı bu ay ama oda malesef önümüz aya ertelendi bundan snra size ve kendime söz test alıp yapmiycam☺️
Bebiş biz seni pozitif yazdık listeye covid nerden çıktı geçmiş olsun..Covidte mi gebelik testinde pozitif çıkıyor anlamadim ha 😁

Hanımlar bugun adetimin 18 inci gunu. Bat 11 gun var.

Bugun kızımı yıkarken sırtıma feci bir ağrı girdi. Hamilelikte böyle sırt ağrım oluyordu.
Sizce erken değil mi. Daha adetime 10 gun var.
Çok umutlanıyorum

Ben her ay adet olan biriyim..lh 9 ...ama bickere 44 ğünde bickerede 48 ğünde olduğuni bilirim geçen sene..onin dışında 35..ama son 5 aydor 30 u hiç geçmedi..3 aydır 28 günde oliyorum oda kilo ve hareketten..yani ilaçsız adet ğörüyorum
Bende ilac kullanmiyorum ama birbirini hic tutmuyo evlenmeden once 28 gunde adet oldugumu hic bilmezdim simdi en azindan arada bi 28 gunde oluyorum 😂

Çok teşekkür ederimm
Ben ilk kez kullandım ilkindede hamile kaldım çok şükür 1 senedir korunmuyorduk 4 yasında bi oğlum var, minnakkurabiyelerden aldım testi instagramdan ayın 27 28 ini pik gördüm sadece 28 ini değerlendirebildim silikleştiği günü değerlendiremedik yani dedikleri gibi 3 gün değerlendirme yapamadık biz.. daha sonra bikaç kere daha ovulasyon testi yaptım hep silikti 3 gündür tekrar koyulmaya başladı ovulasyon testim fotoğrafı ekliyorum bugünde kaset test yaptım şükür pozitif darısı başınıza insallah 🥰 folikasit ve d vitamini kullandım sadece bugün ki son ovulasyon testimi ekledim
Analdim canım hayırlısı olsun sağlıkla kavuş bebisine insAllah darisi bizlere bende 3 aydır deniyoruz işte bu ay regl olunca aldım ovulosyon testi şu anda regl 3. Günü bittikten sonra başlayacağım bende sizin son 3 gündür ovulosyon testiniz mi koyu çıktı yanlış anlamdiysan değil mi ona istinaden gebelik testi yaptınız pozitif çıktı hayırlısı olsun sanırım birazda kafaya takmamak lazım değil mi ama elimizde olmuyor 10 gunnonceden başlıyoruz test test diye 😂😂

Kuzum geçen ayda böyle oldu, bak ekliyorum. Adet biter bitmez 5 ve 6.gün pike yakındı. 7 itibariyle silikleşti. Ben 10.günde doktora gittim. Ovulasyon pik değildi hatta bayağı silikti ama doktor 21-22 mm yumurta var deyip çatlatma iğnesi yaptı.
Ovulasyon testi aldığım bir gebenin günlüğüne sordum, neden ovulasyon testi benim 21-22 mm yumurtamı pik göstermedi diye, o da şöyle bir açıklama yaptı. Ovulasyon testi 19-20 mm yi gösterirmiş, 21-22 yi ve üstünü göstermiyormuş. 🤦🤷 Anlamadım birşey ya, sence mantıklı bi açıklama mı? En alttaki testte iğneden sonra yaptığım test
Aynı durum haziranda benım basıma gelmisti. 1 gün önce ovu testi normal cıktı ertesi gün doktor 21 mm yumurta var diyip catlatma ignesi vurmuştu sonra pik olmuştu. O durumu bende pek anlayamadım

X