KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Selam kizlar yarın beklenen bat bu sabah itibari ile aşırı karın ağrısı bel ağrısı ile uyandım hatta ped bile koydum kesinlikle gelecek benim kırmızılar belli ediyor ağrılarla inşallah gelmez

Queenkbr canım senin daha bat 15 indeymis maşallah nasıl erken ogrendin kaçırmışım

Doktorların dediklerine de bazen hiç güvenmemek, içinden hangisini denemek neyi yaptırmak geliyorsa onu yaptırmak lazım bence.bak burda bir arkadaşım var kıza doktor mümkün değil asilaman tutmaz sadece prosedür olduğu için aşılama yapicz dedi kızda bu bilinçle yaptırdı.esinin morfolojisi hizi 0 di sayısı 5 milyon altı değil diye rapor çıkmıyormus.kiz hamile biliyormusun bu işler kismet işi rabbimin ol demesi yeter sperm de yumurtada varsa eğer olmayacak diye bişey yok rabbim ne güzel oldurmus bak ve sadece aşılama günü verilen sperm eşi yanında değilmiş sonrasında buda cabasi

21.nci günu çatlamaya bakıyorlar, hormon testlerine adetliyken bakılır..2 3 gün gecikme olabilir istersen gebelik testi yapabilirsin
Evet evet onu biliyorum neden 11. Gün hormon testi yaptınız dediğimde LH pik oluyor mu ona bakmak İçin demişti, ama o gün çatlama olmamıştı e 32 mmden sonra da çatlama olmaz. Yeni gelişen bir yumurta falan mı oldu ne oldu ama hiç umutlanmak istemiyorum
Bir kaç gün daha bekleyip yapayım yoksa masaj ve dökülmesine yardıma şeyler yapayım olmadı.

Gerçekten kısmet işi, yoksa tüm şartların sağlanmış olması durumunda dahi % 15 ihtimali olan bir şeyin gerçekleşmesini başka bir şeyle izah edemeyiz

canım aşılama nın tutmama ihtimali neden yüksek . gereksiz mi yani aşılama yapmak anlamadım

Mavigrill
kızlar ben yumurtlama görmedim heralde bu ay karnımda şiişlik var adet ağrıları var ama adet olmuyorum 2 gün daha beklicem çok kötü adet sancısı cekip olamamak bıktım bu durumdan.. büyük bi ihtimal hamile değilim zaten pcos var bende hayırlısı zaten bad 10

Merhaba bat 13 Kasım dünden beri sol kasığımda agrı var ara ara sancı giriyor batma hissi gibi gögüslerimde bir agrı yok batı 13 Kasım olanlarda bir belirti varmı merak ettim

Maşallah Kasım ailesinin ilk bebişi gibi diğer arkadaşlarınki de sağlıklı ilerlesin mavibeyazzz bana da dua et aralık ayının bebiş haberini vermeyi Allah nasip etsin diye
Allah razı olsun canım benim hep dualarımdasınız rabbim nerde bebek hasreti çeken varsa özlemini dindirsin inşallah.. Aralık ayı sizin ayınız olsun

Kızlarrr. Batı 23-24-25 olanlar hangi tarihleri değerlendiriyorsunuz ?
Bu ay ovulasyon yapmayacağım strese girmemek için.
Benim bat 24

Canim senin bat 15 ndeymis masallah nasıl erken öğrendin
Valla bende şaşkınım hala erken yumurtlama oldu sanırım bazı belirtiler olunca test yapim dedim 9 gün vardı adete gölge şeklinde çok belirsiz bir çizgi oldu bende dedim kesin yalancı çizgi hamile değilim sonra içime kurt düştü bir gün bekleyip aynı saatte tekrar bu sefer erken gebelik testi yaptım baya belirgin çıktı buraya attığım kaset testte gölge gibi çıkıyor bu gün sabah yaptığım kaset testte böyle

Eklentiler

• IMG_20211108_080304.jpg
    36,7 KB · Görüntüleme: 76
Bu ay bunların çoğunu yaptım inşallah bende hamile haberimi veririm 15 dakika bekledik aşılama sonrası verilen pozisyonda 1 saatte ben ayaklarım yukarıda kalça altına yastık şekilde yattım sonrada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…