KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

İğnenin 11. Günündeyim sonuç hala böyle negatife dönmedi kan verdim sabah sonuç yarın çıkacak belirtilerim adet öncesi belirtileri gibi göğüs ağrım ve dolgunlasma kasıklarım ara ara sancı oluyo batmalar var adet öncesi daha fazla olurdu ama akıntı devam kesilmedi hiç
INSLLAH PIZITIF OLUR CANIM GUZEL HABERLERINIZI BEKLIYORUZ

İğnenin 11. Günündeyim sonuç hala böyle negatife dönmedi kan verdim sabah sonuç yarın çıkacak belirtilerim adet öncesi belirtileri gibi göğüs ağrım ve dolgunlasma kasıklarım ara ara sancı oluyo batmalar var adet öncesi daha fazla olurdu ama akıntı devam kesilmedi hiç
Allah bilir tabiki ama bence içime doğdu sen hamilesin klomen mi kullanmistin letu mu

Evet prodoctor zaten güvenemedim canım kasette çıkmayınca
Canım ben reglime 10 gün kala prodoctor aldım ve silik çizgi çıktı. Hemen gidip kan testi verdim beta hcg 0.1 çıktı. 1 hafta sonra belirtilerim devam edince kaset test aldım ve ikinci çizgiyi gördüm. Beta hcg'mde 279 çıktı. Bende başta prodoctor için yanlış çıkarıyor diye yazmıştım ama kan testinden daha hassas çıktı bende

İnsallah sende buraya güzel haberlerini verirsin Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah senin bat ne zaman benimki 18 kasımda bugün redstep diye bi gebelik testi daha aldım yarın sabahta onu yapcam bebetimede bu hayalet cizgi şikayetleri çok fazlaymış
inşallaahhh canımm, benımde 22 kasım bat. doktor 20 sınde test yapabılırsın dedı. yarın aynen bır erken gebelık ıle dene ınsallah vardır

Mavigrill Mavigrill
kızlar ben yumurtlama görmedim heralde bu ay karnımda şiişlik var adet ağrıları var ama adet olmuyorum 2 gün daha beklicem çok kötü adet sancısı cekip olamamak bıktım bu durumdan.. büyük bi ihtimal hamile değilim zaten pcos var bende hayırlısı zaten bad 10
Bende hala adet olamadim karnim sis bel agrim var arada ilik bi agri da giriyo gibi oluyo karnima ama hala tik yok

Sana tavsiyem eşin bi gitsin canım. sperm değerleri düşmüş olabilir. bir spermiyogram testi yaptırın sonucunu üroloji ye gösterin bi sıkıntı varsa takviye verir.
Bu sperm testi nerede yapiliyo acaba devlet hastanesinde falan mi

Canım kızlar 3 haftalıkken öğrenip topiğin ilk hamiş haberini vermiştim.. Herkese uğur getirsin inşallah ❤ Yarın sabah ilk kez doktora gidiyorum bana dua edin olur muuu?🙏🥴
Hayırlı haberlerini bekliyoruz canım. Bende senin gibi burada erken öğrenenlerdenim. Bugün bende kontrol için gideceğim ilk defa. İnşallah bir sorun yoktur ve keseyi görürüm. Bekleyen herkesin test sonuçları da çift çizgili çıksın inşallah

Evet evet onu biliyorum neden 11. Gün hormon testi yaptınız dediğimde LH pik oluyor mu ona bakmak İçin demişti, ama o gün çatlama olmamıştı e 32 mmden sonra da çatlama olmaz. Yeni gelişen bir yumurta falan mı oldu ne oldu ama hiç umutlanmak istemiyorum😒
Bir kaç gün daha bekleyip yapayım yoksa masaj ve dökülmesine yardıma şeyler yapayım olmadı.
Gebelik testi yapmadan hicbisey yapma emin olduktan sonra söktürücü şeyler yaparsın şu sitede biseyi farkettim hicbir doktorun dedikleri bir baska doktorunkuyle uymuyor hepsi deneme tahtası gibi biseyler deniyorlar

Gebelik testi yapmadan hicbisey yapma emin olduktan sonra söktürücü şeyler yaparsın şu sitede biseyi farkettim hicbir doktorun dedikleri bir baska doktorunkuyle uymuyor hepsi deneme tahtası gibi biseyler deniyorlar
Çok haklısın, benim gittiğim hastanede iki metre arayla odası olan iki doktor bile pıhtılaşma İçin apayrı şeyler söylediler bana. Ben de açıkça bu doktor böyle diyor demiştim hatta, gerçekten deneme tahtasıyız🤷🏻‍♀️

canım aşılama nın tutmama ihtimali neden yüksek . gereksiz mi yani aşılama yapmak anlamadım
Normal ilişkideki yuzden neyse aşılamadada o ihtimal..Zaten aşılamanın tutması için hizı yuzde 20 nin uzerinde olması gerekiyor, morfoloji 4 un uzerinde olması lazim tabi sayı değeride normal olmalı bunun dışinda tutması zor oluyor, aşılamanin tutma ihtimalinin düşük olduğunu hatta hiç olmadığını bende biliyordum..8 ay erteleme kararı almam bundandi en azindan degerleride yukselir aşılamada hallederiz diye düşünmüştüm..morfoloji zaten 2 olduğu için o düzelmez yükselmezde..8 ayda takviyeyle hizini yukseltiriz yuzde 20 inin uzerine çıkınca aşılama yaparız diye düşünüyorum..

Günaydın kızlar yardımınıza ihtiyacım var. Benim bat 10 kasım erken gebelik pozitif çıktı beta 1.20 negatif çıktı cumartesi günü smdi regl bekliyorum 2. Ayda bir düşügüm olmustu ondan sonra ne yaptıysam gebelik olmuyor 6. Ayda en son hormonlarıma baktırmıstım bir sorun yoktu 9 aydır bekliyorum bunun bir nedeni olmalı bu ay tekrar dr a gidecegim ama adetliyken mi gitsem yoksa bitince mi bilemedim bir de afedersin kötü bir akıntım var beni rahatsız eden sizce ne zaman gitmeliyim uzun oldu kusura bakmayın 😊
Rahatsız eden akıntı varsa adetli değilken gidin. Önce vajinal muayene olun. Düşük ya da kürtajdan sonra yara olma ihtimali oluyor. O da kokulu akıntı yapar

X