KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Canım benide kasım ayı gebelerine ekler misin

Gynositol kullanan var mı doktor önerdi düzenli kullanmıyorum çok ama sanrım folik asit içeryormuş ama zaten folik asit kullanıyorum ben bunun ne yararı var ki ekstra

Yarın tekrardan verin tahlil isterseniz.Bence muhtemelen hamilesiniz.Ben de bat tan 2 gün önce yaptırmıştım 3,69 çıkmıştı hamile kalmıştım
regl gecince vericem cok dusunmek istemiyorum birde randevu aldim o zmana kadar beklicem artik napim nasibimde varsa kalir benimle

Arkadaşlar letu kullananlar yorum yapabilir mi hamile kalan oldu mu ben bu ay ilk defa kullandım epey kasik ağrım oldu
Banada başlayacak adetimin üçüncü günü doktorum çok araştırdım baya hamile kalan var daha etkiliymis klomen fameraya göre doktorum öyle demişti hakkımızda hayırlısı olsun bakalim

Nasildi sürecin nekadar dır deniyorsun sende kafana takmadığın zaman mı oldu herkes öyle diyor ya hani

Hayrlı olsun canm bzede haber ver saglıkla ilerlesin. Maşallah diyelim

İyi canım kaldı 12 gün toplam ne kadar masraf oldu şimdi alabildin mi not
Aynen kuzum, 3070 aşılama fiyatı içinde sperm testi dahil doktora hiç miayane ücreti ek vermesin.normalde muayne ücreti 480 belkide içindedir bilmiyorum öncesinde ben tahıl.fikmi çektirdim 800₺. Tüp bebek yada.asilama için bir form verdiler kan testleri vardı içinde oda eşimle benim 1000₺ tuttu. Aşılama sonrası lutinus aldım 200₺. Toplamda 5200₺ falan tuttu hepsi

Nasildi sürecin nekadar dır deniyorsun sende kafana takmadığın zaman mı oldu herkes öyle diyor ya hani
3. Ayım bu ilk iki ay sürekli test yapıyordum dediğiniz gibi bu ay çok dillendirmedim ve acaba hamilemiyim diye çok üstünde durmadım bu ay 1 gün arayla ilişki denedik yumurtlama dönemine kadar . Benim bir kaç gündür karnında şişlik akıntıda artış bi de göğüs hassasiyeti olunca acaba mı dedim bi test yaptım çok şükür çift çizgiyi gördüm ama kan verince emin olacağım
Hayrlı olsun canm bzede haber ver saglıkla ilerlesin. Maşallah diyelim
Çok sağolun Allah'ım isteyen herkese nasip etsin inşallah haberdar edeceğim
Evetttgg pozitif yaa maşallahhh,adetiniz geçti mi
Yok henüz geçmedi 8 gün var adetime nasıl çıktı bende anlamadım erken yumurtlama oldu sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…