KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Ne diyorsunuz kızlar? Doktor çarşamba günü çağırdı ama şimdiden testim böyle MaviSasa234
Kuzu bence pik yakın senin bütün piklerin böyle ama femara ile daha net pik görmen lazımdı Ben senin yerinde olsam acil kadın doğuam gider ağrım var der ultrason da baktırırım .. Çünkü daha öncede 10.gün pik yakaladın yumurtan gelişmemiş dedi doktor.. Kafanda soru işareti kalmasın..
Bir de yürüdüğünde hissediyor musun? Kasık ağrısı o bölgede doluluk hissi..

Ne diyorsunuz kızlar? Doktor çarşamba günü çağırdı ama şimdiden testim böyle MaviSasa234
Aracım sen adetin biter bitmez yumurtluyor olabilir misin? Benim 11. Günü yumurtam 32 mm olmuştu ve doktor bana sanırım sen adet bitiminde hemen yumurtluyorsun 7-8. Günü gel demişti, bence sen bir doktora git. İğne olacak bu ay da değil mi?
Canım ben denedim amuda kalkmışlığım bile var ama dinlediğim doktorlar bunun saniyelik bir iş olduğunu çok işe yaramadığını söylüyor ben hala yatıyorum tabi

Hiç aklıma gelmemişti acil kadın doğuma gitmek mantıklı, gidebilirim.
Biraz sızlama ve ağrı var sadece sol kasığımda.
Nedense hiç sağ kasığım ağrımıyor hep sol kasık neden acaba ya

Femara kullandığım için erken gelişiyor canım. Son 3 aydır
Normalde 15 ile 22.günler arasında yumurtluyordum.
Evet iğne olacam yine yeterli gelişme olursa

Kızlar sonuç bu ben bişey anlamfdım
Harika hamilesiniz, süreci bizimle de paylaşır mısınız neler yaptınız
Femara kullandığım için erken gelişiyor canım. Son 3 aydır
Normalde 15 ile 22.günler arasında yumurtluyordum.
Evet iğne olacam yine yeterli gelişme olursa
Hadi bakalım ben de yumurta takibi istiyorum bu ay ama hala adet olamadım
Bize de haber ver canım, ovülasyon testleri bazen doğru sonuç vermiyor sende görmüştük bunu, takiple gitmek daha doğru.

Kızlar yumurtlamadan 14 gün sonra mı pikten 14 gün sonramı adet oluyorduk
Çatlamadan 14 gün sonra diye biliyorum canım ben, ama iğne yaptıran arkadaşlar iğneden sonraki 14. Gün test yapıyorlar mesela, bu sebeple yumurtanın tam geliştiği pik olduğu zaman da esas alınabilir sanki emin değilim

Adet bitiesiye başla canım yumurtlamayı ve ertesi gün çatlama yı görünce testi bırakabilirsin.

Hiç aklıma gelmemişti acil kadın doğuma gitmek mantıklı, gidebilirim.
Biraz sızlama ve ağrı var sadece sol kasığımda.
Nedense hiç sağ kasığım ağrımıyor hep sol kasık neden acaba ya
Hafif pko dedikleri sol yumurtalıksa ondan dolayı olabilir…
Benimde öyleydi. Özellikle geçen ay 2 yumurta solda 1 yumurta sağda gelişmişti. Ben kist zannettim ama temiz çıktı. Hsg de sıvı akışı az çıktı işte.. şimdi de soldan yumurtluyorum ama sızı şeklinde geçen ayki gibi ağrı yok Bu arada yumurta çatlamış.. Dün geceyi es geçtik bakalım bu gece kaçırmayız inş Gene 24 saatte çatladı Sende acale etki çatlamadan durumu net anlayasın..

Tarlusal içiyorum canim bugün 5 inci günü ilacı akşam kesicem hala olmadım moralim bozuk yaaa
Kuzu ultrasonla baksalar mı acaba.. Yumurtan gelişiyor da olabilir.. İlacı kestikten sonra. Da hemen olmayabilirsin…
Bu arada benim ablamda hamileyken içmişti ve düşük olmadı.. Bebişler sıkı sıkı tutunmuşlar.. tekrar mı test yapsan..

Canım bende hep soldan yumurtluyorduk ama bu ay günde iki klomen bir femara kullandım iki tane de incir yiyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…