KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

bide bunların kaynana versiyonu var. oğlunda bile olsa gelini hastaneye gönderir. aslında herkesin başına gelebilecek bişey. sağlık sonuçta bu kusur değilki.

Demek bakıyorlar. Süper o zaman.
Dün gittiğim doktor gerek yok yumurtalıklar iyi durumda demişti. Pazartesi kan değerlerime baktırmak için aile hekimine gideceğim.

Regl dönemindeyim ama 5 gün önce işaret veren regl sökülemedi kaç gündür. Pazartesiye kadar sökülürse hala regl evresindeyim demek mi acaba? Hormon testleri doğru sonuç verir mi?

Eşim aslında çok destek, her zaman doktora bile benimle geliyor. Süreci takip ediyor ama nedense kimsenin bilmesini istemiyorum diyor

Adetin 2 yada 3.gününe denk getirerek hormon testi yaptır canım. Yoksa sonuçlar yanıltır.
Ben bir keresinde adetin dördüncü günü hastaneye gittim, doktor doğru sonuç vermeyeceğini söyleyerek hormonlarıma bakmamıştı.

Bat 10 Kasım daha 5 günüm var bugün gittim kan testi verdim sonuç 0.100

Negatif olduğu kanısına 5 gün önceden varmak olmazki..
Neden bu kadar erken kan testi verdin? Bu gebeliğin oluşum sürecine aykırı.
Stres seviyeni çok yükseğe çekersin böyle..

Maviesra Yusrackfatma
M mavili_yeshll Manoly34
esergry A R Y A
L Larissa
Sonuç olumsuz baktım Negatif.
Biraz üzüldüm ama bazen olmayınca olmuyor maaalesef. Ben birazcık yoruldum maddi manevi bu yolda birkaç ay dinlenmek istiyorum umarım geride kalan arkadaşlarım pozitif görürler ve hamislerde bebeklerini kucaklarina almak nasip olur inşallah. Herşey için hepinize teşekkür ediyorum destekleriniz için.ismini yazamadığım varsa k.bkmasin...

Kızımın adı...üzülme her şey vaktini bekler..inşaallah adın ğibi bu süreçtede kolaya erişirsin

Arya nın eşi zora sokan biri değil çok güzel destek oluyo sadece aileler bilmesin istiyo sanırım eşler arasında kalması gereken bi konu olarak düşünüyor
Aynen öyle canım. Çok destek oluyor ama ailelerin bilmesini istemediği için ben sıkıntı yaşıyorum. Mesela geçen ay çatlatma iğnesi oldum, o hafta sürekli ailelerle ilgili durumlar oldu. Ne kafam ne bedenim rahat olabildi ama annelerimiz bilseydi bizi katmazlardı. Onlarsız halledelim diye düşünürlerdi. Çünkü hem kv hem kendi annem bu konuda düşüncesizlik yapacak insanlar değiller

Canım hepsi kafaya taktığımız için böyle oluyor keşke kafamızdan bebek düsüncesni bi sıyırabilsek 1 ay

Canım olmuyorsa güzelleştiriyordur rabbim inşallah bizlerde birgün yavrularımıza kavuşcaz en azından sen bi adım attın böyle düşün Allah daha fazla aratıp bekletmez inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…