KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Bat 10 Kasım daha 5 günüm var bugün gittim kan testi verdim sonuç 0.100
Canım hiç belli olmaz aynısını arkadasim yaptı bata tam 5 gün kala gitti verdi çıkmadı sonra bat 1 gün kala 5 TL kaset test aldı çıktı ama çok belli belirsiz yani takılma stres yapma derim çıkmıyor çünkü canım

Arya aslında o ekipte bende carım..aylarca hepinizi tanıyorum..olacak inşaallah sabır..belke sende beni hatırlamıysındır

Aslında eşin sana destek olması lazım bu süreçte birbirinize destek çıkarsanız daha olumlu sonuçlar alırsınız en azından en yakın tanıdıklarınız bilse yeter ben şahsen senin yerinde olsam bu dönemde asla eve yatılı misafir almazdım

Geldim yatağa attim kendimi ağlamaktan helak oldum
Hayır hayır hadi diyelim yoksa bile genede yapma vardır vakti saati unutma rabbim hayirki zamanda hayırlı gebelik nasip etsin canım ki daha 5 gün var bekle bakalım bı dur neleri görüyoruz burada bat gününe kadar umutsuz ümitsiz olanlar bı bakıyoruz hamile sen dua et ağlama bu gün cuma abdest al namazını kıl ve dua et canım tmm

Bata 4 gün geri sayım yapıyorum hergun dün ve bugün inanılmaz kasık ağrısı var biraz bacak bel ağrısı da eklendi bu sabah beyaz kremsi akıntım başladı benim kırmızılar sinyal veriyor gününde yada gecikmeli illaki gelecek tahminimce inşallah gelmez cuma günü hürmetine tüm evlat isteyenlerin kucaklari evlat dolsun amin

Canım eşinle güzelce konuş anlat biz söyledik ve çok destek oldular güzel duaları bile yetiyo Bizim 15. Ayımız ve bu ay aşılamaya başladık dilerim bebek isteyen herkes tez zamanda doğal yollarla sevincini yaşar Burda tanımadan birbirimize destek olduk düşün ki en yakınların ailen nasıl destek olacak bazen öyle güzel konuşuyolar ki oh bee diyosun

Arya nın eşi zora sokan biri değil çok güzel destek oluyo sadece aileler bilmesin istiyo sanırım eşler arasında kalması gereken bi konu olarak düşünüyor

Ya kizlar sizde de su oluyo mu her ay belki tutmustur tutunmaya calisiyodur diye kendimi dinleyip duruyorum gunluk rutin ev islerini bile yaparken varsa zarar verirmiyim dusuncesiyle dogru duzgun yapasim gelmiyo daha once gebelik yasayan hanimlar oyle kolay kolay bisey olmaz degil mi tutmus olsa bile

o zaman sizin ilinize bağlı olabilir mi İstanbul da yapılmıyor şanslısınız :)

Arya nın eşi zora sokan biri değil çok güzel destek oluyo sadece aileler bilmesin istiyo sanırım eşler arasında kalması gereken bi konu olarak düşünüyor
Bencede ilk etap ta eşler arasında kalmalı bizde şuan öyle yapıyoruz. Sözüm zaten aryanın eşine değil. Sağlık sorununu kabullenemeyen erkekler bile var diyorum tekrar okursanız

Bencede ilk etap ta eşler arasında kalmalı bizde şuan öyle yapıyoruz. Sözüm zaten aryanın eşine değil. Sağlık sorununu kabullenemeyen erkekler bile var diyorum tekrar okursanız
Ben Arya nın eşine bişey dediniz demedim yanlış anlaşıldım sanırım . Ewet haklısınız o düşüncede çok erkek var öyle erkeklerin eşlerinin Allah yardımcısı olsun walla çok zor asla laf anlatamazsın onlara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…